NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
balkon,
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 22:28  
Cytuj
Czy to prawda, że aby zmniejszyć czynsz za mieszkanie to można zrezygnować z balkonu ? Podobno przychodzi ekipa, odcinają balkon, biorą go na wózek akumulatorowy typu melex, a my płacimy 100 zł taniej. Takie więści słyszałem stojąc w kolejce za podwawelską.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 22:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2012r. 07:52  
Cytuj
hahahahahahahahahhahah żeś dowalił do piecagoodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2012r. 08:43  
Cytuj
CYTAT
Czy to prawda, że aby zmniejszyć czynsz za mieszkanie to można zrezygnować z balkonu ? Podobno przychodzi ekipa, odcinają balkon, biorą go na wózek akumulatorowy typu melex, a my płacimy 100 zł taniej. Takie więści słyszałem stojąc w kolejce za podwawelską.


dobregoodgoodgoodgood

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2012r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
Czy to prawda, że aby zmniejszyć czynsz za mieszkanie to można zrezygnować z balkonu ? Podobno przychodzi ekipa, odcinają balkon, biorą go na wózek akumulatorowy typu melex, a my płacimy 100 zł taniej. Takie więści słyszałem stojąc w kolejce za podwawelską.
Trzeba było zapytać czy ta podwawelska jest świeża, bo chyba Ci jednak zaszkodziła mlotek

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2012r. 14:13  
Cytuj
CYTAT
Czy to prawda, że aby zmniejszyć czynsz za mieszkanie to można zrezygnować z balkonu ? Podobno przychodzi ekipa, odcinają balkon, biorą go na wózek akumulatorowy typu melex, a my płacimy 100 zł taniej. Takie więści słyszałem stojąc w kolejce za podwawelską.


Udał Ci się żart jak nic goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2012r. 20:41  
Cytuj
Pytam, bo może to prawda z tymi balkonami. Wpadł mi do głowy pomysł,że wydzierzawił bym drugi balkon, powiększył blokowy standard umiech. Tylko pośba! czy moge liczyć na forumową rodzine ? Już nawet zaplanowałem prace. Czekolada jako pierwszoplanowy pomocnik, podtrzymuje balkon z drabinki, chętni forumowicze którzy mają mniej jak 601 postów, odcinają go z góry , a my tzn. forumowiecze mający więcej jak 1000 postów obserwujemy wszystko z dołu.

Przy montażu ta sama kolejność, tylko Tygrysek posprawdza momenty dokręcenia aby Czekolady nie przygniotło, bo przecież ktoś jeszcze musi nam ugrilować podwawelską na zakonczenie tak wielkiej inwestycji !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2012r. 21:52  
Cytuj
Dealer'a nie zmieniaj, byle czego Ci nie wciska ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »