NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
czy media lokalne spełniają swoją rolę,
~~(-)
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 12:11  
Cytuj
Sztafeta, Echo Dnia, Tygodnik Nadwiślański, Radio Leliwa, Telewizja Miejska Stalowa Wola, Telewizja Stella, portale internetowe (nie zapominam o Nowinach i Super Ekspresie).

Oto proste podręcznikowe określenie roli mediów:
\"Media spełniają funkcje społeczne: informacyjną, rozrywkową i edukacyjną\". Proszę o opinie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 12:11  
Cytuj

 
 
 
 
~~Rull
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 12:18  
Cytuj

Telewizji miejskiej która nadaje w telewizji kablowej DIANA, jak sie nie zapłaci to nie przyjadą.


 
 
 
 
~~dfa
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 12:20  
Cytuj
od kąd poznałem SM - nic więcej nie potrzebuje umiech

forum, informacje, ogloszenia, zdjęcia - wszytsko w jednym miejscu. Parwdziwe MULTIMEDIUM !

 
 
 
 
~~kejti
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 12:28  
Cytuj
Role spełniają. Mają przede wszytskim informować o lokalnym podwórku i to robią, trudno oczekiwać rozrywki od gazety.Dziennikarze tutaj zarabiają tak marnie ,że nie wiem jak im sie chce. A szefowie i tak mają swoją politykę.Układy, układziki, często niezależne od nich.

 
 
 
 
~~CntrC
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
od kąd poznałem SM - nic więcej nie potrzebuje umiech

forum, informacje, ogloszenia, zdjęcia - wszytsko w jednym miejscu. Parwdziwe MULTIMEDIUM !


Wszystko przepisane właśnie z gazet. Wszystko z trudu dziennikarzy, ale nie swoich. Nic tu nie ma własnego, tylko samo kopiwanie i przepisywanie. Wszystko Control C i Control V.

 
 
 
 
~~ ...
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 14:04  
Cytuj
Widzę,że nikogo nie interesuje ,co o naszym mieście mówią i piszą lokalne media.A dzieje się bardzo dużo tylko nikt nie chce ujawnić prawdy,bo naraziłby się lokalnym władzom.Nie ma niezależnych mediów.Dlatego najwygodniejsze są tematy bezpieczne...

 
 
 
 
~~eris
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 14:51  
Cytuj
a kto by sie za tysiąc złotych chciał narażać Szlęzakowi,czy prezesom dużych zakładów. Właściciele mediów lokalnych zawsze głowy w piasek chowają, szkoda zachodu.Jakby mieli dział prawny jak wielie koncerny wydawnicze to robiliby co chcą. Sa tematy o którym sie mieszkańcom tego miasta nie sniło i afery na miarę łowcy skór.

 
 
 
 
~~koleś
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 15:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
od kąd poznałem SM - nic więcej nie potrzebuje umiech

forum, informacje, ogloszenia, zdjęcia - wszytsko w jednym miejscu. Parwdziwe MULTIMEDIUM !


Wszystko przepisane właśnie z gazet. Wszystko z trudu dziennikarzy, ale nie swoich. Nic tu nie ma własnego, tylko samo kopiwanie i przepisywanie. Wszystko Control C i Control V.


dokładnie tak jest!!!SM to jakaś lipa!!!!wszystko zassane od innych!!!jeszcze ci bezrobotni nieudacznicy-modowie typu call,virus, cała banda mlodocianych pajaców którzy usuwają opinie nawet artykuły całe bo na to pozwolił im admin!!!!moim zdaniem ten portal jest do dupy dzięki-nim otwierając jakikolwiek wątek wszędzie jest call,i reszta wszechwiedni i wszechobecni modowie !!!!!A całkowitym szajsem już jest ich SUPER CZATT!!!gdzie bawią sie jak dzieci i nawzajem sie z niego wyrzucają!!!ŻENADA!!!! nie ma tu nic co wyszłoby spod klawisza któregokolwiek z wielkich modów oni mają wiele do skomentowania a niewiele do dania czytelnikowi JEDNYM SŁOWEM PORTAL DLA BEZROBOTNYCH I OGRANICZONYCH UMYSŁOWO!!!!dla dzieci i dla zbulwersowanych pajaców!!!umiech

 
 
 
 
~~basia
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 16:15  
Cytuj
niektóre gazety spelniaja takie jest moje zdanie .SZtafeta jest lokalną gazetą i pisze o problemach miasta !!!niestety jak przedmówca dodał SM tego nie robi nie spełnia roli lokalnego multimedium.Nie ma tu rzeczywiscie nic interesującego żadnego artykułu w którym mozna sie zaczytać!!!wszystko to co jest tu jest w Nowinach i w Echu to tak jak bym sobie otworzyła ich strony!!!Jedyny ciekawy artykół był o wypadku przy Alejach dzieła czytelnika!!! To ma być lokalne multimedium??????normalny KICZ i kopiowanie i rzeczywiście wszechobecni i głupio udzielajacu się modowie. A chyba ich praca nie na tym polega????

nasze miasto wydaje mi sie że jest ciekawe tylko trzeba poszukać!!jest pare ciekawych zakładów właśnie tych o których pisze się kołchozy w nich używa sie nowych technologi,maszyn na miare firm ze stanów czy reszty europy jest o czym pisać jest czym zainteresować czytelnika !!!!!a nie kopiować nie swoje już przeczytane artykuły

 
 
 
 
~~kibic
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 16:21  
Cytuj
prawie nic o sporcie !!!!!tylko jakieś przebłyski że w Stalowej graja w kosza i w piłke!!!!TYLE !!!ZERO!!!Rzeczywiscie lipa z tego SM ! W Sztafecie przynajmniej jest raz na tydzień 2-3 strony o miejskich składach a tu nic!!!!

 
 
 
 
~~ifeelgood
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
JEDNYM SŁOWEM PORTAL DLA BEZROBOTNYCH I OGRANICZONYCH UMYSŁOWO!!!!dla dzieci i dla zbulwersowanych pajaców!!!umiech

witamy goraco wsrod swoich ;] milo ze pan zaglada ^^

a do tego ze sa przedruki to mnie to wcale nie przeszkadza ;-) obecnie najpopularniejszy tygodnik angora ktory polityki, wprosty czy niusliki zostawia daleko w tyle to przeciez przedruki, teraz maja swoje artykuly ale 10 lat temu nie bardzo ;] na wszystko przyjdzie pora i na artykuly rowniez ;]

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 16:24  
Cytuj
No i tak poza tym nie zmienia to faktu, że to najpopularniejszy portal o Stalowej. Wystarczy spojrzeć na aktywność na forum tutaj i gdzie indziej. No ale konkurencji, jak wiemy, żal dupę ściska, to i od czasu do czasu pojawiają się takie gniewne posty jak ~kolesia smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 16:33  
Cytuj
dodajcie do statystyk średnią wieku to sie dowiecie że wynosi ona 16 lat zapewne!!!a ruch na forum to robia napewno tylko ci z ATSu którzy nie wiedzą jeszcze że sie na SM nie pisze i którym modowie usuwali wpisy i o którym to zdarzeniu było w miescie głośno!!!!lipa tu jest jak by nie bylo tylko forum i czat was przed konkurencją chroni ale to też do czasu!!!!

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 16:35  
Cytuj
Nie wiem jaka jest tutaj średnia wieku, ale sądząc po stylu twojej wypowiedzi stwierdzam, że ty tej średniej na pewno nie zawyżasz. A już na pewno zaniżasz średnią IQ mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~doris
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
od kąd poznałem SM - nic więcej nie potrzebuje umiech

forum, informacje, ogloszenia, zdjęcia - wszytsko w jednym miejscu. Parwdziwe MULTIMEDIUM !


szkoda tylko,że słownika ortograficznego tu nie ma

 
 
 
 
~~lejla
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 18:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
od kąd poznałem SM - nic więcej nie potrzebuje umiech

forum, informacje, ogloszenia, zdjęcia - wszytsko w jednym miejscu. Parwdziwe MULTIMEDIUM !


szkoda tylko,że słownika ortograficznego tu nie ma



dobrze że podkreśla zle napisany wyraz !!!!ale niektórym nawet to nie wystarcza dobrze że panują tu wyksztalceni i wszechwiedzący modowie!!!!

 
 
 
 
~~boy
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 18:58  
Cytuj
Mnie tylko ciekawi kto by na STALOWE MIASTO ZAGLĄDAŁ kiedy w koncu zabronią wam kopiowac z innych. Jak beda nieskladne informacje 3 zdaniowe z ktorych nic nie wynika...
Zyjcie dalej w błogostanie lizcie nawzajem sobie tylki, jaki to swietny serwis...

 
 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:08  
Cytuj
[cytat]Mnie tylko ciekawi kto by na STALOWE MIASTO ZAGLĄDAŁ kiedy w koncu zabronią wam kopiowac z innych. Jak beda nieskladne informacje 3 zdaniowe z ktorych nic nie wynika...
Zyjcie dalej w błogostanie lizcie nawzajem sobie tylki, jaki to swietny serwis...



świeta racja!!!choc napewno bronią ich umowy o udostepnianiu artykułów z ECHem i Nowinami!!!ten portal to amatorski badziew prowadzony przez DZIECI Usuwa sie tu wszystko co nie pasuje któremus z moderatorów!!! przykładem moze być akcja właściciela z modem który usuwał co mu nie pasowało Akcja z listopada zeszłego roku!!!dziecinne zabawy tu panują i w końcu powinien znależć sie ktoś mądry i załatwić sprawe znikajacych wpisów kopiowania artykułów i inne z tym portalem!!!

 
 
 
 
~~lejla
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:13  
Cytuj
Zyjcie dalej w błogostanie lizcie nawzajem sobie tylki, jaki to swietny serwis...


INVxowi najbardziej wchodzi w pupe/w dodatku przez zacisnięte pośladki/CALL słyszałam że nawet sie zatrudnil w SM teraz miejmy nadzieje że SM obrośnie dzięki niemu w PIÓRA i wybije sie na szczyty sławy hehesmiech2

 
 
 
 
~~jajcarz
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:20  
Cytuj
niedługo na "gumkach" będzie logo SM

 
 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:22  
Cytuj
CYTAT
przykładem moze być akcja właściciela z modem który usuwał co mu nie pasowało Akcja z listopada zeszłego roku!!!dziecinne zabawy tu panują i w końcu powinien znależć sie ktoś mądry i załatwić sprawe znikajacych wpisów kopiowania artykułów i inne z tym portalem!!!


No właśnie z zeszłego roku. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomas
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:30  
Cytuj
CYTAT
[cytat]przykładem moze być akcja właściciela z modem który usuwał co mu nie pasowało Akcja z listopada zeszłego roku!!!dziecinne zabawy tu panują i w końcu powinien znależć sie ktoś mądry i załatwić sprawe znikajacych wpisów kopiowania artykułów i inne z tym portalem!!!


No właśnie z zeszłego roku. uśmiech


nie zmienia to faktu że panują tu zasady ustanowione przez moderatorów którzy nawet nie stosują sie do regulaminu portalu!!!zresztą cały portal to dziecięca amatorszczyzna!!!

 
 
 
 
~~prezydent
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:47  
Cytuj
Składam na ręce i kolana narodu swoje oficjalne: WETO!. Chcialem ZAWETOWAC niski poziom dyskusji i ukrucic te bzdurne dywagacje!

 
 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
zresztą cały portal to dziecięca amatorszczyzna!!

Zrób lepszy to pogadamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~fallon
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:55  
Cytuj
STALOWEMIASTO to zemsta informatyka amatora i jego przydupasów!!!!!smiech2

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »