NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
urlop zakopane,
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2012r. 09:23  
Cytuj
na poczatku czerwca jade z dwójką dzieci(9 lat i 5 lat) do zakopanego.prosze doradzcie mi gdzie moge je zabrac ?zaplanowałam juz;gubałówke(park linowy i zjeżdzalnia grawitacyjna),wjazd na kasprowy i wielka krokiew,spacer po dolinie koscieliskiej lub strazyskiej.co jeszcze polecicie?

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2012r. 09:23  
Cytuj

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2012r. 10:10  
Cytuj
Już spieszę z pomocą chytry
Jak Zakopane z "chodzącymi" dziećmi, to Dolina Białego, Chochołowska, Morskie Oko. Polecam Muzeum Tatrzańskie, Przyrodnicze, Teatr. Można spróbować podejścia na Nosal (niezbyt skomplikowana sprawa). Nie wiem na ile jesteście wprawieni we wspinaczkach. W Kościeliskiej (przeuroczej) polecam Halę Stoły (pod i z góry ;) ), Jaskinię Mroźną (pod i z góry). I wiele, wiele innych atrakcji. Krupówek raczej nie polecam. A, jak oscypy, to tylko pod Gubałówką. Nie pijcie żentycy z "dziwnego" źródła...

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2012r. 11:08  
Cytuj
Jeśli dzieciaki lubią chodzić, to można jeszcze polecić Ścieżkę nad Reglami. Nosal odradzam - przy schodzeniu jest miejsce, które dzieciom może nastręczać trudności (jest dość niebezpieczne). Ale jak już będziecie w Kużnicach - polecam Dolinę Jawożynki.

Co do reszty - dołączam się do propozycji podanych przez Lament. Jak dojdziecie do schroniska "Ornak" w Dolinie Kościeliskiej, polecam wybrać się nad Smreczyński Staw. Przepiękne miejsce a dzieci na pewno dadzą radę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2012r. 13:33  
Cytuj
Na spokojny spacer mogę śmiało jeszcze polecić Ścieżkę pod reglami (tym razem ;) ) - zwłaszcza wtedy jest urocza, kiedy wypasane są owce jezyk Z tej ścieżki można pójśc Ku dziurze (dzieciaki dadzą radę), a potem spacerkiem pod Krokiew. Na Nosal można też się wdrapać od strony stoku, to łagodniej będzie i po trawce nie kamieniach umiech Dolina Jaworzynkigood
Z dzieciakami można też przejść się Doliną Olczyską - zapomniałam o niej wcześniej napisać i wejść na Kopieniec Wielki.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2012r. 13:45  
Cytuj
Moze Bukowina tarzanska?jezyk Ładne widokiumiech No i sa gorące źródła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »