NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Kupon lottka zamiast kwiatów na ślub,
Posty: 44
Dołączył: 13 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
i sie nie dziwie że goście weselni mają czelność dać 50zł lub pustą kopertę.. nie wiem[/b]


to dopiero jest snobizm!!!
,,mają czelność\"-to jaki jest Twój cennik?bo 50zł jest za mało wg Ciebie? a jak kogoś nie stać to daje tyle ile ma,ja od razu wszystkim powiedziałam-jak masz nie przychodzić tylko dlatego że nie masz pieniędzy na prezent i wstydzisz się iść z pustymi rękami to wymyśl lepszą wymówkę,bo dla mnie ważne jest abyś był,a nie ile dasz w kopertę!
jak ktoś patrzy tylko na pieniądze to jego sprawa,dla mnie ważniejsza jest obecność w tym szczególnym dla mnie dniu.


Czyli mnie zapraszasz? cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 18:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 18:22  
Cytuj
niestety miejsce buraków jest w polu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 18:25  
Cytuj
wymiękam sciana
jak sądzę Tabliczka również mowi pass :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
wymiękam sciana


Gdy byłem młody, gdy byłem hardy - wszystkie członki miekke tylko jeden twary, mineły lata , mineły wdzięki - wszystkie cżłonki potwardniały a ten jeden miekki ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 18:36  
Cytuj
ponieważ idę również na ślub "z kuponami" chcę zapytac graczy czy jest możliwosc zakupienia zakładu z losowaniem na następny tydzień??...mniemam, że nie ma takiej możliwości skoro jest to jakiś problem dla osoby, która założyła ten wątek

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 18:37  
Cytuj
To było Ad Person chytry
Ktoś tu wymiękłzaklopotany

Poproszę czekoladę i jako dodatek do wygranej: kupon lotto lub kwiaty cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 18:48  
Cytuj
dupa lampa
po pierwsze primo - ja sobie przypuszczam podejrzewam, nie Ad Person
po drugie primo - zna ktoś Tabliczkę ?? bo chyba nie jest stroną wypowiedzi jezyk
i po trzecie primo - nikt nie wymięka - choć na skraju załamania jest zaklopotany


wniosek o nagrodę - ODDALONY
proszę wstać - sąd wychodzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
ponieważ w sobote jest losowanie i te kupony nie będą ważne.


Nie bardzo rozumiem, w jaki sposób nieważne? Idziecie sobie w poniedizałek do kolektury po numerki z soboty i sprawdzacie. Jedyny problem polega na tym, że nie dostaniecie żadnego wygranego kuponu umiech

Ps. my zamiast kwiatów poprosiliśmy o butelkę wina. dzięki temu po weselu mieliśmy w składzie na wspólne romantyczne wieczory wina z mnóstwa krajów, czerwone, różowe, białe, słodkie, wytrawne umiech do dziś zresztą jeszcze mamy co nie co, a prawie dwa lata za nami. jedna osoba, jak to stwierdziła, wstydzi się przyjśc do kościoła z winem (jakby w kościele wina nie pito), kupiła kwiaty, no i chyba było jej głupio, jednej z pachruściami umiech dodam, że kwiatki zaraz zwiędły i się je wyrzuciło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
Nie bardzo rozumiem, w jaki sposób nieważne?

chodzi o to że jeśli kupią w sobote a losowanie jest w sobote to każdy sprawdzi losy i przecież nie da niewygranego losa, chodzi o to aby para młoda sama sobie sprawdziła czy wygrała jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
chodzi o to że jeśli kupią w sobote a losowanie jest w sobote to każdy sprawdzi losy i przecież nie da niewygranego losa, chodzi o to aby para młoda sama sobie sprawdziła czy wygrała jezyk


Rozumiem, tyle, że to słowo tu po prostu nie pasuje. Natomiast zgodnie z treścią mojego trzeciego zdania, wygranego też nie da, czyli akcja zakończy się fiaskiem. Słyszałem, że niektórzy wybierają zdrapki. Jest przynajmniej zabawa i brudne paznokcie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 21:35  
Cytuj
To jakaś paranoja!!!

Jakie znamy tabliczki oprócz mnożenia i podpałki??

Apropos: w niedzielę wesele-wódki sporo zostanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 10:44  
Cytuj
Nie prosiłam o opinie czy pasuje czy nie pasuje komuś narzucać żeby kupił kupon lottka w niedziele. To jest nasza sprawa. My znamy gości zaproszonych i wiemy że nie będzie to dla nich problem aby kupić w niedziele lottka. I tak w dniu ślubu wiele Pań idzie do fryzjera do kosmetyczki czy wybrać kwiaty z kwiaciarni, więc wstąpienie i wysłanie lottka to nie jest problem tylko jak to zrymować i napisać. Nauczcie się czytać posty. W miejscu gdzie ja mieszkam kupon lottka nie jest 20 km bo nie mieszkam na wsi. PO za tym każdy teraz ma auto a nie traktor lub rower albo piechota. Piszcie albo na temat albo wogóle. Bo to co piszecie to się nadaje na papier toaletowy a nie na forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 10:53  
Cytuj
Jezeli kupowac kupon lotto zamiast kwiatow to odrazu lepiej sie zabezpieczyc i kupis podwojny z tymi samymi cyframi dla mlodych i dla siebie.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 11:44  
Cytuj
Świetny pomysł z kuponami,u mnie na weselu tak było i jakoś nikt się nie obraził. I na pewno to wygodniejsze niż niesienie kwiatów,wkładasz do koperty i po problemieok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
I tak w dniu ślubu wiele Pań idzie do fryzjera do kosmetyczki czy wybrać kwiaty z kwiaciarni, więc wstąpienie i wysłanie lottka to nie jest problem tylko jak to zrymować i napisać. Nauczcie się czytać posty. W miejscu gdzie ja mieszkam kupon lottka nie jest 20 km bo nie mieszkam na wsi. PO za tym każdy teraz ma auto a nie traktor lub rower albo piechota. Piszcie albo na temat albo wogóle. Bo to co piszecie to się nadaje na papier toaletowy a nie na forum



Skoro i tak ida do zamkniętych w niedziele gabinetów kosmetycznych i po kwiaty to po co każesz kupić lottka zamiast kwiatów zaklopotany
Nie wiem w jakim miejscu mieszkasz ale sądząć po twojej wypowiedzi jestem pewien że nie zapraszasz nikogo kto mieszka na wsi umiech i dobrze bo jeszcze ktos ci jajek naniesie w prezencie i mogłby je pomylic pod kościołem z cukierkami cool

ps/ biedny ten przyszły mąż, przyjdzie kiedyś niespodziewanie z kwiatami i usłyszy - won mnie z tym, kupon lottka przynieś goodsciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 17:29  
Cytuj
no dobre dobre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
Nie prosiłam o opinie czy pasuje czy nie pasuje komuś narzucać żeby kupił kupon lottka w niedziele. To jest nasza sprawa. My znamy gości zaproszonych i wiemy że nie będzie to dla nich problem aby kupić w niedziele lottka. I tak w dniu ślubu wiele Pań idzie do fryzjera do kosmetyczki czy wybrać kwiaty z kwiaciarni, więc wstąpienie i wysłanie lottka to nie jest problem tylko jak to zrymować i napisać. Nauczcie się czytać posty. W miejscu gdzie ja mieszkam kupon lottka nie jest 20 km bo nie mieszkam na wsi. PO za tym każdy teraz ma auto a nie traktor lub rower albo piechota. Piszcie albo na temat albo wogóle. Bo to co piszecie to się nadaje na papier toaletowy a nie na forum


wypowiedź wojskapolskiego świadczy że jednak czytać nie umie
wniosek wrócić się do pierwszej klasy
dzieciaczki napewno się ucieszą z nowego kolegi smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 17:43  
Cytuj
anno to było ad vocem ostatniej wypowiedzi załżycielki tematu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
Skoro i tak ida do zamkniętych w niedziele gabinetów kosmetycznych i po kwiaty to po co każesz kupić lottka zamiast kwiatów


Wesele 160 osob. Wiekszosc to pary, policzmy wiec ze 70 ekip. To 70 bukietow po 30 zl = 2100 zl, ktore poleza w kacie i nadtepneo dnua pojda w kosz. Wiesz juz dlaczego? Dzis coraz czesciej na szczescie ludzie mysla, zamiast robic cos odruchowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 17:54  
Cytuj
no i szopen ma 100% rację.
ale najlepiej jest rżnąć barana i zarzucić komuś snobizm tylko dlatego że trochę ruszył głową i przewiduje fakty.
jak nie ma więcej poetów na tym forum to proponuję więcej tematu nie drążyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 17:58  
Cytuj
ale snoby. a ja pracy nie mam nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 18:02  
Cytuj
Wojskapolskiego pomyśl trochę gabinety kosmetyczne i fryzjerskie otwierają swoje gabinety tylko dla osób umówionych na czesanie czy makijaż wiem bo sama jestem kosmetyczką. Bywa sezon studniówkowy gdzie trezba otworzyć gabinet w niedziele bo zapisują się dziewczyny na makijaż. Fryzjerki też mają otwarte gabinety dla takich osób. Nie każdy gabinet jest wtedy otwarty, jak nikt się nie zapisał to nie ma takiej potrzeby. Lubie kwiaty najbradziej zerwane na łące a nie kupione w kwiaciarni więc jak mi kupuję narzyczony kwiaty to nie pytam gdzie kupon lotto. Ale uzgodniliśmy razem że jest to dobry pomysł z lottkami zamiast kwiatów bo co ja zrobie z tymi kwiatami?? A może akurat nam się poszcześci. A tak po za tym ten post jest nie o waszych opiniach o mnie czy dobrze robie czy żle tylko jak sformułować na zaproszeniu tekst aby kupony zostałe kupione w niedziele Jeżeli goście nie dostosują się do mojej prośby trudno, spróbować można tym bardziej że raz się bierze ślub.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 5 Maja 2012r.
Skąd: okolice Stalówki
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 20:28  
Cytuj
Uważam że kupon to dobry pomysł(zamiast np. kwiatów) albo butelka wina, bo za moich czasów....jakies 100 lat temu były tylko kwiaty, a że było ich mnóstwo to zostawiało sie w kościele przed ołtarzem! Ale teraz pewnie by dekorację popsuły:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 22:22  
Cytuj
CYTAT

Goście Drodzy, Goście Mili.
Radość byście Nam sprawili
w szczęście nasze inwestując
kupon totka nam darując,
oszczędzacie kwiatów moc,
co by zwiędły w jedną noc.

Kupon niechaj będzie świeży,
nie ten co z soboty leży,
zatem bardzo byśmy chcieli,
kupcie totka przy niedzieli!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 11:43  
Cytuj
Prawda taka ,że nieważne jaki się wiersz napisze kwiaty przyniosą. U mnie miało być wino a w ostateczności wyszło ,że były kwiaty ,bombonierki ,maskotki i kupony lotto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »