NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Niespodzianka w kapuście, czyli patrzcie co kupujecie :/
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2012r. 07:33  
Cytuj
Wczoraj, w jednym ze sklepów przy Al. JPII kupiłem kapustę pekińską (od razu żeby uciąć spekulacje napiszę że nie w Biedronce). Kapusta była zafoliowana. Jakież było moje zdziwienie gdy po powrocie do domu odwinąłem ją z folii a między liściami siedziały ... karaluchy. Wytłukłem czym prędzej wszystkie i mam nadzieję że nie zadomowią się u mnie, natomiast kapustę odniosłem do sklepu i nie bez problemów oddałem. Tak więc uważajcie co kupujecie, bo śmiem podejrzewać że to nie jest odosobniony przypadek. Sklepy lub ich dostawcy robią nas normalnie w buca i jeśli nie będziemy reagować to będą to robić nadal. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2012r. 07:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2012r. 08:48  
Cytuj
uu współczuje w ja opowiem jak skonczyła sie moja przygoda z ciastkami w sklepikach osiedlowych gdzie kupiłam sobie i dla goscia ciasteczka do kawki jakies markizy i cos tam jeszcze nie pamiętasz ale pamiętam za to jak wyglądały larwy które wiły się w pysznym nadzieniu .. fleeeeeee a wstyd jak nie wiem ;/ poszłam oczywiście i narobiłam boruty w sklepie nobo jak to by było u mnie umiech ale z ciasteczkami dałam sobie juz spokój ;/ dobrze ze nikt tego nie zdążył zjesc;/

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2012r. 11:58  
Cytuj
[cytat]Wczoraj, w jednym ze sklepów przy Al. JPII kupiłem kapustę pekińską (od razu żeby uciąć spekulacje napiszę że nie w Biedronce). Kapusta była zafoliowana. Jakież było moje zdziwienie gdy po powrocie do domu odwinąłem ją z folii a między liściami siedziały ... cytat]

Już myślałem, że siedziały dzieci umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2012r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj, w jednym ze sklepów przy Al. JPII kupiłem kapustę pekińską (od razu żeby uciąć spekulacje napiszę że nie w Biedronce). Kapusta była zafoliowana. Jakież było moje zdziwienie gdy po powrocie do domu odwinąłem ją z folii a między liściami siedziały ... karaluchy. Wytłukłem czym prędzej wszystkie i mam nadzieję że nie zadomowią się u mnie, natomiast kapustę odniosłem do sklepu i nie bez problemów oddałem. Tak więc uważajcie co kupujecie, bo śmiem podejrzewać że to nie jest odosobniony przypadek. Sklepy lub ich dostawcy robią nas normalnie w buca i jeśli nie będziemy reagować to będą to robić nadal. mlotek



OOO masakra. Powiem szczerze, że w życiu nie widziałam karalucha. Tylko na Discovery w google jezykjezyk Blee obrzydlistwo. Będę teraz baczniej przypatrywac się kapustom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2012r. 12:54  
Cytuj
Tylko nie mów, że we Fraku bo ja tam bardzo często robię zakupy Bllleee, trochę dziwne, że karaluchy już prędzej prusaki, ale tego typu robale raczej nie są smakoszami kapusty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »