NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Caritas Stalowa Wola,
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 20:15  
Cytuj
Gdzie w Stalowej Woli można oddać ciuchy do CARITASU? Gdzie się to mieści?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 20:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 1 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 21:50  
Cytuj
Ja oddawałem w polskim komitecie pomocy społecznej. To jest w budynku na ul.hutniczej tu co pck optyk itd (przy rondzie) oni tam przyjmują.

ZefiiR
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 22:26  
Cytuj
na miescie sa specjalne pojemniki

altanki,szafy,huśtawki,place zabaw,budy, meble ogrodowe - wyrobyzdrewna@poczta.onet.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
na miescie sa specjalne pojemniki

Tej odzieży z pojemników nie widzi Caritas.jezyk
Przy odrobinie szczęścia,przez przypadek, jakiś ich pracownik prywatnie(albo i Ty),traficie na oddaną przez Ciebie odzież w jakimś...szmateksie.good
Nie chce mi się rozpisywać na temat pozyskiwania odzieży ze zbiórek do"budek lęgowych"z logo Caritasu.
Firma która to robi,odzież segreguje i sprzedaje właścicielom hurtowni i sklepów z ciuchami.
Procent(ale jaki?)odprowadza na konto Caritasu.
Sprawdź w necie(ze sprawozdania) jakie są koszty działalności tej fundacji,ile osób zatrudnia na etecie itp.co
Przy okazji zorientuj się ile oficjalnie przekazuje nasza III R.P.na ich działalność a ile mają też od spółek Skarbu Państwa jako darowizny.Prywatnych darczyńców nie liczę-to ich kasa.zdegustowany
Dla porównania weź WOSP.potluczony
Wg mnie koszty działalności Caritasu procentowo,są wyższe niż Vat od "dobroczynnych"SMS-ów.mlotek
Wychodzi,że płacąc na tą Fundację,sponsoruje się głównie ich pracowników.ok

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »