NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Tesco w Nisku,
Posty: 42
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 19:32  
Cytuj
Co sądzicie na temat obsługi klientó w tesco w nisku? moim zdaniem pozostawia ona wiele do życzenia ! a dostępność towarów? byłam tak kilka razy w drodze do pracy ,ale tylko raz udało mi się kupić rzecz jaką chciałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 19:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 19:38  
Cytuj
//moderowano
bez przesady ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 20:06  
Cytuj
normalnie porazka wiekszego zamotania to niewidzialem chyba w zadnym sklepie no morze jeszcze w majstrze hehe mloteksciana

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 20:37  
Cytuj
Śmierdzi tam tak jak w stalowej? Bo w STW jedzie tak że odruch wymiotny mam automatycznie.

Tanio w tesco nie jest. Jakość wielu produktów jest żenująca. Fikcyjne promocje.
Ceny bardzo często znaleźć nie można. Jeden produkt tańszy, dwa inne zawyżone.

Masz wybór. Póki co jest jeszcze jakaś konkurencja.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
To po kiego tam łaziłaś za każdym razem skoro tego nie mieli?
Łaziłam tam po to ze to jedyny sklep czynny od 6 po drodze do pracy a jak jest gazetka promocyjna to i towar powinien być dostepny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 06:59  
Cytuj
zoska no co ty dajesz biedronka chyba tez od 6 groszek chyba tez wiec wszystkie sklepy przy drodze od 6mlotek

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 07:22  
Cytuj
CYTAT
zoska no co ty dajesz biedronka chyba tez od 6 groszek chyba tez wiec wszystkie sklepy przy drodze od 6mlotek
biedronka od 7 a groszek owszem od 6 ,ale pieczywo dopiero koło 6.30 a ja zawsze kupuje coś do pracy po drodze chyba mam takie prawo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 07:52  
Cytuj
Jesli chodzi o obslugę tesco w nisku to moge cos powiedziec bo jestem tam czesto. Dla mnie osobiscie nie podobAa mi sie ze nie mozna byc normalnie obsluzonym przy normalnej kasie tylko ludzie zmuszani sa do korzystania z kas samoobslugowych a nie wszystkim to odpowiada. Widzialem jak starszy czlowiek nie umial na tej kasie sobie poradzic a obsluga z tesco sie smiala z dziadka, dziadzo biedny zostawil zakupy i poszedl, tak sie traktuje tam klijetow. Wspomne jeszcze o pewnym czlowieku wydaje mi sie ze to jakis kierownik taki pod wasem starszy troche, wydziera sie na pracownikow ktorzy ukaldaja towar przy ludziach ktorzy robia w tym czasie zakupy. jednym slowem chamstwo i wiocha......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 09:20  
Cytuj
Józef69 w pełni zgadzam się z tym co napisałes. Czynne cztery kasy samoobsługowe, stojące trzy sprzedawczynie i żadna nie może podejść do normalnej kasy i obsłużyć. Możliwe oczywiście że mają nakazane stać i tlyko pomagać gdy ktoś o to poprosi.Młodsi wiadomo jeszcze sobie poradzą ale ze starszymi porażka... JEszcze jak ktos ma pełny wózek zakupów i trzeba rozróżniać to owoce to na wage, warzywa itp ... to aż odchdozi ochota na zakupy w tesco...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 09:31  
Cytuj
Tak macie rację obsługa w tesco w Nisku jest beznadziejna,
szczególnie na mięsnym gdzie jest jedna kolejka, a przeważnie to sprzedająca coś sobie układa, przekłada, metkuje i w ogóle nie zwraca uwagi że ktoś stoi i czeka.Może ją to bawi i czuje się bardzo ważna...
Możliwości wyboru kasy też nie ma zostaje się zmuszonym do korzystania z samoobsługowej, oczywiście można jeszcze zostawić zakupy i wyjść i już tam nie wracać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 13:51  
Cytuj
Cieszy mnie to ze macie podobne zdanie jak ja. jescze cos o zekomych promocjach. Pewnego razu wino el sol bylo po jakies jak dobrze pamietam 13 zl i to byla promocja a za dwa tygodnie tez promocja na to samo wino tylko kosztowalo 23 zl- drozsze niz w innym sklepie przy normalnej cenie tego wina- zenada.......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 18:43  
Cytuj
W dużym tesco w stw była promocja w koszach na Filet z makreli 2 opakowania za 7 złociszyjezyk a na regałach z tymi konserwami ten sam filet 3,49 zł za sztukęjezyk tak więc promocja w pytkę, a ludzie jak głupie kupowali za 7zł bo przecierz promocjaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 21:01  
Cytuj
Osobiście przynajmniej trzykrotnie kupiłem coś, co kosztowało więcej niż napisano na etykiecie. M.in. dwukrotnie na mięsnym, cena wbita na plakietce w kiełbasę była inna niż ta, którą mi pani nakleiła na papier po zważeniu. Poza tym zdarza się, że w poniedziałek mięso jest przecenione z 20 zł na 15 zł, a we wtorek to samo mięso jest w promocji za 20 zł. Z produktami na półkach podobnie. Warto sprawdzić na czytniku cenę. Jeśli na półce jest np. 10 zł, a w czytniku 15 zł, to brać cały towar do wózka. Po skasowaniu przygrać głupa, że cena nie ta, że dopiero teraz ujrzałem. Mają obowiązek zwrócić różnicę. Są natomiast inne ciekawe niedoróbki, na których można sobie przyoszczędzić całkiem nieźle ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
Jesli chodzi o obslugę tesco w nisku to moge cos powiedziec bo jestem tam czesto. Dla mnie osobiscie nie podobAa mi sie ze nie mozna byc normalnie obsluzonym przy normalnej kasie tylko ludzie zmuszani sa do korzystania z kas samoobslugowych a nie wszystkim to odpowiada. Widzialem jak starszy czlowiek nie umial na tej kasie sobie poradzic a obsluga z tesco sie smiala z dziadka, dziadzo biedny zostawil zakupy i poszedl, tak sie traktuje tam klijetow. Wspomne jeszcze o pewnym czlowieku wydaje mi sie ze to jakis kierownik taki pod wasem starszy troche, wydziera sie na pracownikow ktorzy ukaldaja towar przy ludziach ktorzy robia w tym czasie zakupy. jednym slowem chamstwo i wiocha......
Rano wszystkie kasy normalne są zamknięte tylko z samoobsługowych można skorzystać ,a jak czegoś nie wiesz to lepiej tego nie kupowac bo kasjerki lalunie i tak do ciebie nie podejdą i ci nie pomoga tylko głupio sie uśmiechają i stoja jak słupy soli. Co do tego gościa pod wąsami to rzeczywiście jakis kierownik który ciągle sie wydziera na pracowników i im ubliża a sam nic nie robi wiem bo mam tam znajomą która tam pracuje .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 12:28  
Cytuj
zooska, a co ty chciałaś kupic w tym tesco w drodze do pracy, że tylko raz ci się udało?? Ty masz jakiś kompleks. Jak ci śmierdzi w tesco to się umyj.Sklepów zatrzęsienie to po h..j tam łazisz.Ludzie to jednak ku..rwy. Twój cytat(mam tam znajomą to wiem że nic nie robi) To dowiedz się od tej znajomej dlaczego są czynne tylko kasy samoobsługowe.Nie masz pojęcia o robocie.Nie wypowiadaj się jak nie masz nic konmretnego do powiedzenia Jak jej powiesz, że tesco to gnój to przestanie byc twoją znajomą.Twój cytat (lalunie się głupio uśmiechają). Ty chyba jetseś gruba i nie miałaś orgazmu.Jak ci się coś w tesco nie podoba to wyobraź sobie ,że jest bezpłatna infoskarga. Tam sobie zadzwoń , a nie pie dolisz farmazony na forum. No to co chciałaś kupic z samego rana w drodze do pracy, którego to towaru nie było. No zapodaj. Nie wstydz się. Co to miało byc? flaszka? kajzerka? serek topiony? telewizor? może papier do ksero? ołówek? krakowska parzona? piwo na kaca? a może acaprim? koperta? skarpetki, biustonosz? ziemia do kwiatów czy korkociąg?. WIEM - wibrator. Tak, tego towaru tam faktycznie nie ma. Pozostaje ci tylko infoskarga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 12:40  
Cytuj
xxxl co Cię tak ubodło?? niespinaj się tak bo Ci żyłka w dup** pęknie...... poprzednicy mają rację, byłem tam kilka razy i obsługa niewiadomo po co stoi przy tych kasach jak nic pomóc nie chcą a jak nie chcą pomóc tylko głupio się uśmiechają to niech się zwolnią dużo jest chętnych ludzi na ich miejsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
zooska, a co ty chciałaś kupic w tym tesco w drodze do pracy, że tylko raz ci się udało?? Ty masz jakiś kompleks. Jak ci śmierdzi w tesco to się umyj.Sklepów zatrzęsienie to po h..j tam łazisz.Ludzie to jednak ku..rwy. Twój cytat(mam tam znajomą to wiem że nic nie robi) To dowiedz się od tej znajomej dlaczego są czynne tylko kasy samoobsługowe.Nie masz pojęcia o robocie.Nie wypowiadaj się jak nie masz nic konmretnego do powiedzenia Jak jej powiesz, że tesco to gnój to przestanie byc twoją znajomą.Twój cytat (lalunie się głupio uśmiechają). Ty chyba jetseś gruba i nie miałaś orgazmu.Jak ci się coś w tesco nie podoba to wyobraź sobie ,że jest bezpłatna infoskarga. Tam sobie zadzwoń , a nie pie dolisz farmazony na forum. No to co chciałaś kupic z samego rana w drodze do pracy, którego to towaru nie było. No zapodaj. Nie wstydz się. Co to miało byc? flaszka? kajzerka? serek topiony? telewizor? może papier do ksero? ołówek? krakowska parzona? piwo na kaca? a może acaprim? koperta? skarpetki, biustonosz? ziemia do kwiatów czy korkociąg?. WIEM - wibrator. Tak, tego towaru tam faktycznie nie ma. Pozostaje ci tylko infoskarga.
xxl a może tam ktoś z twojej rodziny pracuje że tak ich bronisz ? albo sam tam pracujesz i jesteś takim samym nierobem i nichlujem !Aco chciałam kupic to moja sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 14:34  
Cytuj
Chciałabyś abym tam pracował. Rozczaruję cię. Irytują mnie ludzie pokroju padalców, którzy bez dania racji opluwają co im nie pasuje. Dam ci przykład. Jstem nierobem i niechlujem według ciebie tak? To ja ci odpowiem, że nie wiem gdzie pracujesz, ale wiem ,że ci zionie z pyska i śmierdzą ci nogi, kradniesz do domu papier toaletowy z ubikacji, naplułaś szefowi do herbaty, ukradłaś koleżance z porfela 10 zł i brałaś lewe zwolnienia lekarskie. Ja to po prostu wiem i koniec. A stąd wiem, że moja koleżanka pracuje z tobą i wszystko mi mówi. No i co ?? Jak ci??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
No i co ?? Jak ci??


Nie wiem jak zooooska, ale ja się uśmiałem ;) Wziąłeś leki? ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 15:04  
Cytuj
Kupując w kasach samoobsługowychi w stw i nisku i krakowie i wszędzie należy patrzeć na cenę bo te automaty nie mają wszystkich promocji, ale wystarczy podejść do punktu klienta i oddają różnice i kulturalnie przepraszają bo mają kilkadziesiąt tysięcy produktów i nie wszystko w porę zmieniają.

Co do samego niska to jest to małe miasteczko i target klientów i obrotów jest inny niż w stalówce. Nisko należy porównywać z tesco koło hali

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 15:59  
Cytuj
CYTAT
Chciałabyś abym tam pracował. Rozczaruję cię. Irytują mnie ludzie pokroju padalców, którzy bez dania racji opluwają co im nie pasuje. Dam ci przykład. Jstem nierobem i niechlujem według ciebie tak? To ja ci odpowiem, że nie wiem gdzie pracujesz, ale wiem ,że ci zionie z pyska i śmierdzą ci nogi, kradniesz do domu papier toaletowy z ubikacji, naplułaś szefowi do herbaty, ukradłaś koleżance z porfela 10 zł i brałaś lewe zwolnienia lekarskie. Ja to po prostu wiem i koniec. A stąd wiem, że moja koleżanka pracuje z tobą i wszystko mi mówi. No i co ?? Jak ci??
Uśmiałam się że mało się nie posikałam ha ha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 09:00  
Cytuj
w nisku beda kupowac następny hipcio bo grunty tanie a do stw nie daleko...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 13:37  
Cytuj
xxxl Co Bronisz Kolego ten beznadziejny sklep nie ma ani jednej opini pozytywnej bo wszystko jest tam do bani i kazdy ma prawo napisac co mu sie podoba , pewnie tam pracujesz co???? pozdrów tego kierowniczka co mysli ze jest niewiadomo kim i ludzmi pomiata....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 13:47  
Cytuj
Ja to powiem tak. Idę do Tesco, wchodzę, podchodzę do półki gdzie są wody mineralne, zdejmuję dwie. Przechodzę na jogurty, biorę dwa do koszyka. Idę po chleb, zdejmuję z półki wrzucam do koszyka. Podchodzę do kasy samoobsługowej, wciskam START, przeciągam kodem każdy produkt, klikam Zakończ, wsuwam 20zł, wyjmuję resztę, pakuję zakupy i wychodzę. I teraz zastanawiam się, dlaczego nie doświadczam tych wszystkich strasznych rzeczy o których piszecie. I dochodzę do dwóch wniosków. Albo przesadzacie, albo macie problem z poprawnym wykonaniem powyższych czynności. W jednym i drugim przypadku coś jest z Wami nie tak. Owszem, są problemy, niedociągnięcia, szczególnie na mięsie (którego wystarczy, a wrecz dobrze by było nie kupować). Ogólnie jednak wejść tam i kupić coś to nie jest wyczyn wykraczający poza możliwości średnio rozgarniętego homosapiens. Jeżeli zaś tak trudno Wam dokonać zadowalających zakupów nie przyjeżdżajcie do Niska. Jeżdżę po okolicznych wsiach i widzę, że w każdym są jakieś sklepiki (poznaje się te budynki po rowerach i tłumie za sklepem). Róbcie zakupy tam i po zawodach umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 16:26  
Cytuj
Kurcze ja używam w sumie 9 na 10 razy samoobsługi i poza sałatą którą zawsze trzeba zaakceptować bo waga nie ta jest szybciej niż czekać w kolejce

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »