NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Poradnia małżeńska,
Posty: 35
Dołączył: 17 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 18:21  
Cytuj
Hej. Czy ktoś z was może mi powiedzieć gdzie szybko odrobię zajęcia w takiej poradni?(Potrzebne przed ślubem)
Szczerze powiedziawszy nawet nie wiem gdzie są takie poradnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 18:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 18:36  
Cytuj
Przy kościołach są. Gdzie indziej w naszym kraju ktoś może posiadać jedynie słuszną wiedzę na temat małżeństwa, seksu z żoną i wychowywania sobie dzieci? (czy tam bezżeństwa, seksu z dziećmi i wychowywania sobie żony umiech )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
Hej. Czy ktoś z was może mi powiedzieć gdzie szybko odrobię zajęcia w takiej poradni?(Potrzebne przed ślubem)
Szczerze powiedziawszy nawet nie wiem gdzie są takie poradnie.

Ja z mężemy mym obecnym "odbębnilismy" poradnię koło kościoła iglo;). Poszliśmy raz zapisać się (trwało to 10 minut), na drugi dzień też kazano przyjść. Trwało to 20 min. W sumie trzeba u nich wykupić książeczkę (my daliśmy chyba 40 czy 20 zł)podpisują papier i do domujezyk. My mówiliśmy że się nam śpieszyumiechWszytsko do załatwienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 09:05  
Cytuj
ja chodziłam na Ozet ale ze względu ,że mój mąż pracuje w delegacji i tylko w weekendy mogliśmy na te zajęcia chodzić. Zajęcia prowadziłą pani Maria na tygodniu zajęcia prowadzi przy Florianie pod wieczór mogę na pw podać Ci do niej nr tel. Koszt zajęć 19zł w tym 3książki o planowaniu rodziny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 10:39  
Cytuj
[/cytat]
Ja z mężemy mym obecnym \"odbębnilismy\" poradnię koło kościoła iglo;). Poszliśmy raz zapisać się (trwało to 10 minut), na drugi dzień też kazano przyjść. Trwało to 20 min. W sumie trzeba u nich wykupić książeczkę (my daliśmy chyba 40 czy 20 zł)podpisują papier i do domujezyk. My mówiliśmy że się nam śpieszyumiechWszytsko do załatwienia[/cytat]
Na rany Chrystusa!!!! co za czasy!!!?

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2012r. 20:09  
Cytuj
orientuje się któś w tym temacie jeszcze. Też chcę to załatwić, bo nie mamy czasu chodzić na te spotkania- gdzie ten Kościół iglo bo nie jestem w STW?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lip 2012r. 20:45  
Cytuj
CYTAT

Wszytsko do załatwienia[/cytat]
Na rany Chrystusa!!!! co za czasy!!!?[/cytat]

A było kiedyś inaczej?co
Wszystkie sakramenty są za pieniądze.sciana
Za darmo to się mogłaś załapać na chrzest w Jordanie jakieś 2000 lat temu.jezyk
Teraz trzeba bulić!potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 07:24  
Cytuj
jusek a kto powiedział że nie zapłacę?? pytam normalnie więc proszę o konkretne odpowiedzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 08:18  
Cytuj
CYTAT
A było kiedyś inaczejco
Wszystkie sakramenty są za pieniądze.sciana
Za darmo to się mogłaś załapać na chrzest w Jordanie jakieś 2000 lat temu.jezyk
Teraz trzeba bulić!potluczony


Pierdoły piszecie. Jak nie wiecie to nie piszcie.
Poradnia nie może być płatna z samego założenia. Jeśli ktoś bierze kasę to robi to nielegalnie. Materiały nie są obowiązkowe i nie musicie ich kupować.
Ślub kościelny się bierze najczęściej raz w życiu. Jeśli posiedzisz chwilkę na naukach to nic Ci się nie stanie. Powinno być 3 spotkania.
Jak chcesz "odbębnić" nauki to ślub też pewnie chcesz "odbębnić". To po co go brać?
Idź do urzędu i też będzie.
Nikt nikogo do ślubu kościelnego nie zmusza a wręcz przeciwnie. Ja szczerze odradzam brania go tylko dlatego, że "rodzice się czepiają" czy "tak wypada".

Jeśli kogoś interesuje gdzie można taką poradnię "zaliczyć" tu macie kontakty: http://www.rodzinasandomierz.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=57

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
Jak chcesz \"odbębnić\" nauki to ślub też pewnie chcesz \"odbębnić\". To po co go brać?

To proste dość. Widzisz, trzeba odbębnić te nauki, bo bez nich ciężko o ślub. Ślub trzeba odbębnić, bo w Polsce bez ślubu ciężko o różne inne sprawy. Ot, tak sobie człek musi odbębnić kilka spraw umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
To proste dość. Widzisz, trzeba odbębnić te nauki, bo bez nich ciężko o ślub. Ślub trzeba odbębnić, bo w Polsce bez ślubu ciężko o różne inne sprawy. Ot, tak sobie człek musi odbębnić kilka spraw umiech Pozdrawiam.


Do cywilnego nie potrzebujesz nauk, a potem nie ma różnicy czy brałeś cywilny czy kościelny. No może z wyjątkiem sytuacji gdzie wsiowy pleban będzie miał obiekcje co do chrztu dziecka (o ile chrztu potrzebujesz i/lub o ile będziesz miał kontakt z takim plebanem).

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 13:31  
Cytuj
żaden kcionc nie może odmówić ochrzczenia dziecka. Jeśli się tak stanie to on ma swojego zwierzchnika i trzeba to zgłosić, albo iść gdzie indziej.

Do pełni szczęścia nie jest Ci potrzebny ślub kościelny wystarczy cywilny albo protestancki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 13:43  
Cytuj
Tak sie łatwo gada, że nie trzeba kościelnego, że nie trzeba sakramentów, że tego i tamtego nie trzeba brać/przyjmować ale żeyjemy do cholery w kraju szalejącej HIPOKRYZJI!!! a na dodatek na Podkarpaciu co jeszcze wzmaga presję jak nie bezpośrednią to zawsze w jakiejś mniej lub bardziej ukrytej formie.

Piszę to jako agnostyk, który odbębnił też kilka tych kleszych zabobonów dla świetego spokoju (względdy "polityczno"-społeczno-rodzinne), jeszcze tylko komunia święta dzieci i juz będzie z górki bo do buierzmowania ni bede ich pchał - zechca to ich sprawa a jak nie to też mi nic do tego.

Dzieci wyślę do komuni tylko dlatego bo wystarczy sobie wyobrazić z czym się spotkają w szkole jak nie przystąpią do spożycia tego kółka z mąkiumiech, no i część rodziny może się krzywić.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 16:51  
Cytuj
Pierdoły piszecie. Jak nie wiecie to nie piszcie.
Poradnia nie może być płatna z samego założenia. Jeśli ktoś bierze kasę to robi to nielegalnie. Materiały nie są obowiązkowe i nie musicie ich kupować.
Ślub kościelny się bierze najczęściej raz w życiu. Jeśli posiedzisz chwilkę na naukach to nic Ci się nie stanie. Powinno być 3 spotkania.
Jak chcesz \"odbębnić\" nauki to ślub też pewnie chcesz \"odbębnić\". To po co go brać?
Idź do urzędu i też będzie.
Nikt nikogo do ślubu kościelnego nie zmusza a wręcz przeciwnie. Ja szczerze odradzam brania go tylko dlatego, że \"rodzice się czepiają\" czy \"tak wypada\".

Jeśli kogoś interesuje gdzie można taką poradnię \"zaliczyć\" tu macie kontakty: http://www.rodzinasandomierz.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=57

[/cytat]

Czemu twierdzisz że: "Poradnia nie może być płatna z samego założenia" jak ja z mężem też placiliśmy za książeczki 20 zł, które mieliśmy oddać później, a których nie oddaliśmy. Jak chcesz coś załatwić na szybkości zabulić musisz "niby za książeczki". także nie pierdoll

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »