NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Montaż Alarmu i firma pilnująca, Jaką firmę wybrać do montażu alarmu?
Posty: 4
Dołączył: 7 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 11:22  
Cytuj
Witam,
Chciałbym poruszyć taka kwestię. Buduję dom i chcę zamontować sobie alarm. Elektryk zrobił mi okablowanie, ale instalację zamierzam zlecić profesjonalnej firmie. W Stalowej zauważyłem ich kilka. Może ktoś już korzystał z usług jakiejś i coś poleci , odradzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 11:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 14:39  
Cytuj
w Stalowej jest tylko dwie firmy które podczas sygnału włamania mają błyskawiczny dojazd, jest to Karabela i Skarem reszty nie polecamumiech miałem alarm z obydwu tych firm i byłem zadowolony, w tamtym roku sprzedałem dom więc i alarmu nie posiadam, dojazd na Jasną Polanę w Pysznicy trwał max do 10 minutumiech a miesięczny abonamnet, jeśli dobrze porozmawiasz może Cię wynieść od 20 do 30 złumiech
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 16:40  
Cytuj
Zgadzam się z pablo ,doprecyzuję tylko że raczej SKAREM - nie Karabela !Tam Jarek zrobi dobrze system i firma ma pojęcie o dozorze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 18:06  
Cytuj
Prosze poczytaj(cie) najpierw komentarze uważnie - wnioski nasuwają się same...
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,61724,0,0,0
Pozdr...

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 19:37  
Cytuj
Ależ ja nie twierdzę że to jest firma idealna! Zgadzam się z tymi opiniami.Pracując w obydwu firmach mam pewne porównanie,wprawdzie dawno jestem na "swoim" ale niewiele się tam zmieniło.Pytanie dotyczyło reakcji systemu/pracowników i tu mam pewność że Skarem jest lepszy.
Nie dyskutujemy przecież o samej firmie i pracy w niej.W Stalowej Woli nie ma lepszej alternatywy,no można jeszcze wziąć firmę z Lublina czy Warszawy ale wtedy nie można liczyć na szybką reakcję,konserwację czy chociażby niskie koszty.
Jeżeli chodzi o praktyki pracodawców w stosunku do pracowników to niestety potrzebne są zmiany systemowe bo one pozwalają na zbyt wiele pracodawcy a on na to jak na lato.Czy tylko w Skaremie tak jest ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 19:56  
Cytuj
MEWA - jeśli weźmiesz firmę z Rzeszowa Warszawy czy nawet Grudziądza nie licz że oni przyjeżdżać będą na każde sygnały.
Zazwyczaj podpiszą umowę na podwykonawcę.
Duże sieciówki tak mają z jedną Firmą w Kraju podpiszą umowę, a miejscowa Firma ochroniarska obsługuje w formie patrolu Interwencyjnego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 20:33  
Cytuj
Ja mam alarm ze Skaremu i jestem zadowolona. Założenie kosztowało mnie około 2400zł lecz wszystko zależy od ilośći czujek w domu. Abonament miesięczny to 60zł ale nigdzie taniej nie ma. Jest możliwość uzbrajania alarmu z telefonu komórkowego to koszt 400zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 21:47  
Cytuj
Jeśli juz myślisz o założeniu alarmu ,wybierz taką,gdzie istnieje możliwość interwencji patrolu.Niech to będzie firmą miejscowa.
Orientowałem się w tym temacie.Nie stać mnie.
Powiem tak-Jeśli jest to duża,ogólnopolska firma,nie bawi się w posiadanie grup interwencyjnych w miejscowościach typu Stalowa Wola.
Tak jest dla przykładu z zatrudniającym kilka tysięcy ludzi Konsalnetem-Skorpionem.Mają podwykonawców.Włączy się u Ciebie alarm,a oni dzwonią do współpracującej z nimi firmy...Strata czasu,bo to trochę trwa.
Z tego co się dowiedziałem,tak duży bank jak PKO SA na miejscu ma ochronę wewnętrzną(chyba z Konsalnetu,)ale na interwencje i np.dozór przy zamykaniu banków przyjeżdżają ludzie ze Skaremu.
W Stalowej Woli żadna z nawiększych firm ochroniarskich nie ma przedstawicielstwa.Na koniec dodam,że oni chyba nie zajmują się "detalem".
Jak ktoś był w Przyszowie Rudzie, może widział dom tego Niemca Thoniego albo Polechojki.Domów z bliska nie widziałem ,ale też kiedyś taki będę miał.potluczonyI kort sobie walnę...
Tamte"budy"chroni Skarem.Widziałem tabliczki.Jest jeszcze miejscowy (chyba)Gospodarczyk,Karabela(raczej obiekty na Hucie)
albo MIKST.Adresy w necie.
Wybieraj tylko z ochrona osobową.Taką instalację "bez" założy nawet "pan Heniek".smiech2
Tylko co to da?
Dlatego mam to co mam,a sam zrobiłem.I do tego dobrych i czujnych sąsiadów!!!Za darmo.Prawie jak gęsi,co Rzym uratowały.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 23:43  
Cytuj
DO MEWA :
Pan Jarek przyjechał kiedyś do mnie na montaż i tak waliło od niego alkoholem , że miałem ochote mu podziękować. Korzystam z usług skaremu już kilka lat i Przynajmniej będę spał spokojniej gdy wiem, że nie ma tam już Pana Jarka , bo zrozumieć jest łatwo , powierzyć komuś kto sam ma problemy sprawy bezpieczeństwa to trochę strach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 10 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 08:19  
Cytuj
Montaż dużo taniej http://prowess.net.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »