NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7
biedronka Al. Jana Pawła II białe domy, smruddd i syyyyf
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
hehe kasia sobie jaja robi a fankore dalej na poważnie swoje teorie spiskowe wygłaszagood


Ika poprostu mózg to jemu się popsuł od polskiego jogurtu danoneumiech,albo innej polskiej ,zdrowej żywności w sklepikach osiedlowychumiechco cóż inni sie poca drugim mózg szwankuje: pozdrawiam fankore


widzisz jestem obecnie w pracy, używam w nim mózgu ile się da, piłem dziś jogurcik danone ( był pyszny ) teraz pije 2 kawke z mleczkiem ze Stalowej ( też pyszna ) i nie mam sił domyślać się po postach kto żartuje a kto nie ! dla mnie temat jest jeden - żarcie z bidrony = najgorszy syf, shit jaki jest w sprzedaży w okolicznych marketach / sklepach ! tyle w temacie







Jezu... to zajmij sie pracą bo znowu coś sknocisz w papierach i bedzie znowu burdel w nich ..

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 14:03  
Cytuj

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
hehe kasia sobie jaja robi a fankore dalej na poważnie swoje teorie spiskowe wygłaszagood


Ika poprostu mózg to jemu się popsuł od polskiego jogurtu danoneumiech,albo innej polskiej ,zdrowej żywności w sklepikach osiedlowychumiechco cóż inni sie poca drugim mózg szwankuje: pozdrawiam fankore


widzisz jestem obecnie w pracy, używam w nim mózgu ile się da, piłem dziś jogurcik danone ( był pyszny ) teraz pije 2 kawke z mleczkiem ze Stalowej ( też pyszna ) i nie mam sił domyślać się po postach kto żartuje a kto nie ! dla mnie temat jest jeden - żarcie z bidrony = najgorszy syf, shit jaki jest w sprzedaży w okolicznych marketach / sklepach ! tyle w temacie







Jezu... to zajmij sie pracą bo znowu coś sknocisz w papierach i bedzie znowu burdel w nich ..


Nie zajmuję się papierami ! całe szczęście ! Kolejna sprawa jak już mamy wolność słowa możemy sie wypowiedzieć ja mówiąc o h... żarciu przy tym na nikogo nie najeżdzałem "Ika poprostu mózg to jemu się popsuł od polskiego jogurtu danoneumiech,albo innej polskiej ,zdrowej żywności w sklepikach osiedlowychumiechco cóż inni sie poca drugim mózg szwankuje: pozdrawiam fankore"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 14:10  
Cytuj
Fankore ja ciebie od hu.. nie wyzywałam tez cie nie obrażam ale sam zaczałes temat ;/ jezu...

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 14:11  
Cytuj
Ja wymiękam:szok: Narka
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 14:14  
Cytuj
proszę o cytat gdzie ja Cie tak nazwałem / lub kogoś ?

W swoich zdaniach miałęm na myśli pokarm tam sprzedawany, broń Boże ludzi kupujących

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
proszę o cytat gdzie ja Cie tak nazwałem / lub kogoś ?

W swoich zdaniach miałęm na myśli pokarm tam sprzedawany, broń Boże ludzi kupujących


Fankore ja nie pisze że ty wyzywałes ,tylko że ja cie nie wyzywałam bo coś insynuujesz że ja cię obrażam czy cos;/ dżizes,musze zwołac komisje zespołu terapeutycznego, poczekajwazne , dzióbku zaraz ci pomożemy sciana

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 14:39  
Cytuj
fankore to fajny paradoks troche wyszedl :] moja niekochana siostra i w pracy i na uczelni caly czas bada jakies zarcie, wg niej (a nie ma powodu by truc brata)zarcie serwowane w biedronce w zestawieniu z innymi marketami wypada dobrze lub bardzo dobrze :] zgadalismy sie cos o tym ze danone jest skarzony o actimela, nie wiem co pijesz ale pod mikroskopem actimel to podobno ch**nia, tak ze smacznego :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 15:01  
Cytuj
Fankore, niestety nie pomożemy cineutralny jedna z sióstr bierze urlop na żądanie i niekompletny zespół terapeutyczny niestety, nie może tak pracować ;/albo mam pomysł odstaw actimela może co?coby mózg troche odpoczął umiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 15:11  
Cytuj
znalazłem to na forum o spożywczych środkach chemicznych produkowanych dla bidrony : CYTUJĘ
"krótki przeglad etykiety zapiekanki o nazwie ,,Apetito,, pod względem tego co nam niewiele lub nic nie mówi:
-producent nieznany- wyprodukowano dla Jeronimo...( uwielbiam takie ściemki :-/ )
-e471-tłuszcz syntetyczny ,ułatwiają łączenie wody z tłuszczem, emulgator
-e472e- syntetyczne tłuszcze z glicerolu,emulgatory,nośniki
-e300- kwas askorbinowy, antyoksydant, w zapiekance jako polepszacz
-e301- askorbinian sodu- syntetyczna sól kwasu askorbinianowego-przeciwutleniacz i wzmacniacz.
-e316- syntetyczny izomer witc,izoaskorbinian sodu
-e621- glutaminian monosodowy, wzmacniacz smaku.
-e250- azotyn sodu, nieorganiczny konserwany zabroniony w wielu krajach -rakotwórczy.
-e452- kondensator soli kwasu fosforowego,polifosforan sadu,najczęsciej do zmiękczania wody w proszkach do prania.
- ( e1422? e1442?)nie podano )skrobia ziemniaczana
-maltodekstryna _ ze skrobii
- glukoza....no..ale po co ?
- czy ser jest prewdziwy ? raczej sztuczny.

niska cena kosztuje . was kosztuje, a raczej będzie kosztowała.

pytanie najistotniejsze :
na ch.... :evil: taki bogaty skład środków chemicznych w ,,gównianej,, zapiekance ???
niestety skoro są w biedronce to znaczy że producent ,,ma plecy,, i pewnie jest we wszystkich marketach sieciowych pod różnymi nazwami... :-(
mali producenci nie pracują w takich systemach , a znikają z rynku w tempie błyskawicznym wskutek szybkiego przenoszenai się klientów do marketów.
tak niestety wyglada praktycznie cała żywność dyskontowa, i to one wymuszają te cuda."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 15:11  
Cytuj
miłego popołudnia !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 15:24  
Cytuj
czesc! Fankore juz 1 zmiane skończyłeś ? do jutraair kiss

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 15:41  
Cytuj
CYTAT
czesc! Fankore juz 1 zmiane skończyłeś ? do jutraair kiss

TAk już w domu, tak w ogóle to nie pracuję na zmiany lecz od 7-15 ale niech będzie to 1 zmianą !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
czesc! Fankore juz 1 zmiane skończyłeś ? do jutraair kiss

TAk już w domu, tak w ogóle to nie pracuję na zmiany lecz od 7-15 ale niech będzie to 1 zmianą !


:szok:

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »