NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 »
biedronka Al. Jana Pawła II białe domy, smruddd i syyyyf
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:52  
Cytuj
No jeszcze by tego brakowało !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:53  
Cytuj
fancore błagam cie poco założyłes drugie konto o siłowni? prosze tak między nami na forum umiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
fancore błagam cie poco założyłes drugie konto o siłowni? prosze tak między nami na forum umiech


jakie 2 konto co nie kumam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:55  
Cytuj
dobrze wiesz o co chodzi ;/ napisałam ci wiadomosc na priv

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
dobrze wiesz o co chodzi ;/ napisałam ci wiadomosc na priv

sprawdz p/w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 12:33  
Cytuj
Po przeczytaniu ostatnich rewelacji autorstwa niejakiego fankore, mogę tylko powtórzyć to co napisała "kasia868686":
CYTAT
Dzizes fankore co ty palisz podziel sie


I jeszcze w temacie Twoich ulubionych i jedynie najlepszych sklepików osiedlowych:

Pisał Ci już "Andrzejek":
CYTAT
Pracowałem w spożywce przez ostatnie 15 lat. Napatrzyłem się. Pewnie gdybyś zajrzał na zaplecze tego swojego osiedlowego sklepu to przy twojej wrażliwości z miejsca puścił byś pawia. Gdybyś pojechał do hurtowni, w której zaopatruje się ten twój osiedlowy sklepik przestał byś w ogóle jeść. Towar (nabiał) często wożony jest bez chłodni nawet w 40 stopniowe upały. Ta twoja pani ze sklepiku często, w zasadzie standard, Przyjmuje pieniądze, zmywa ladę, podłogę i podaje ci towar tą samą ręką. Nie myje tych rąk. To standard, napatrzyłem się.
Biedronki były tak napiętnowane, że takich sytuacji tam nie ma.


Pisałem Ci wcześniej i ja (właściwie to samo co Andrzejek, bo też miałem okazję zaobserwować jak działają hurtowne spożywcze):
CYTAT
Hurtownie spożywcze w których produkty spożywcze nim trafią do sklepu przechowuje się w skandalicznych warunkach (np. długo przechowywane zimą na mrozie czy latem na otwartym słońcu) - SUPER GUT!!


Nawet nie chce mi się wspominać o takich szczegółach jak proceder prowadzony w takowych hurtowniach mający na celu sprzedanie przeterminowanych towarów, ale już z dobrą datą. Naprawdę, są takie metody uśmiech

Przeczytaj jeszcze raz ALE TERAZ _ze_zrozumieniem_ wcześniejsze posty i daj se chłopie na luz. Bo mi się niedobrze robi jak czytam Twoje wypociny.
Zaczynasz się zachowywać jak dzidek któremu zabrano w piaskownicy zabawkę.
Przez tę nienawiść do Biedronki ugotujesz się na miękko.

ps.
z Twojej pisaniny nasuwa mi się taka myśl:
1. albo jesteś chory psychicznie,
2. albo jesteś właścicielem LUKSUSOWEGO sklepiku osiedlowego do którego ludzie przestali chodzić aby kupować LUKSUSOWE produkty: w tym jogurciki, serek biały, colę itp i mu się przeterminowało i zwariował czyt. punkt 1.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 12:44  
Cytuj
Mylisz się, ani to ani to, i widzisz co to żarcie robi ci z mózgu,Wam z mózgu. Jakbym był właścicielem sklepu, reklamowałbym goa nie ukrywał, po 2 -> dlaczego chory psychicznie - bo omijam biedronki tzn, jedzenie z biedronek i ich pokrewnych dyskontów ( czyt. marek własnych )?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 12:50  
Cytuj
ale dupke podcierac papierem z biedronki-nie firmowym nie polskim to potrafisz?-musiałam to napisac umiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
ale dupke podcierac papierem z biedronki-nie firmowym nie polskim to potrafisz?-musiałam to napisac umiech


Papier z Biedronki w odróżnieniu od żarcia z Biedronki zdaniem fankore nie niszczy mózgu. No chyba że ktoś myśli d...ą good

Szkoda czasu na dyskusje z trollem.

ps.
fankore, pisłeś że pracujesz, więc proszę Cię bardzo: zajmij się łaskawie pracą zamiast wypisywać na forum głupoty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ale dupke podcierac papierem z biedronki-nie firmowym nie polskim to potrafisz?-musiałam to napisac umiech


Papier z Biedronki w odróżnieniu od żarcia z Biedronki zdaniem fankore nie niszczy mózgu. No chyba że ktoś myśli d...ą good

Szkoda czasu na dyskusje z trollem.

ps.
fankore, pisłeś że pracujesz, więc proszę Cię bardzo: zajmij się łaskawie pracą zamiast wypisywać na forum głupoty.





buahahahahhahahhahhahahahhahasmiech2

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 13:52  
Cytuj
Pracowałam w osiedlowym sklepiku i wiem jak to wygląda. Szefowa kazała mi sprzedawać produkty z kończącą się datą ważności. A jak ich nie sprzedałam i się przeterminowały to musiałam je sobie sama kupić. T o samo z wędlinami. Więc co do świeżości to lepiej uważaj Fankoremlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
Pracowałam w osiedlowym sklepiku i wiem jak to wygląda. Szefowa kazała mi sprzedawać produkty z kończącą się datą ważności. A jak ich nie sprzedałam i się przeterminowały to musiałam je sobie sama kupić. T o samo z wędlinami. Więc co do świeżości to lepiej uważaj Fankoremlotek


To co napisałaś to pewnie jest prawda, ale i tak do fankore nie dotrze. Tak jak wcześniej podane fakty, czy to przeze mnie czy przez Andrzejka, na które on reaguje tylko pienieniem się, zamiast rzeczowo odpisać.
Szkoda zdrowia i klawiatury na dyskusję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
Mylisz się, ani to ani to, i widzisz co to żarcie robi ci z mózgu,Wam z mózgu. Jakbym był właścicielem sklepu, reklamowałbym goa nie ukrywał, po 2 -> dlaczego chory psychicznie - bo omijam biedronki tzn, jedzenie z biedronek i ich pokrewnych dyskontów ( czyt. marek własnych )?


fankore
pomimo moich usilnych starań nie znalazłem wśród nazw nerwic tej na którą cierpisz.
Na upartego może to być pantofobia - lęk przed wszystkim.:szok:

Prawdopodobnie jest to jednak jeden jedyny i zarazem pierwszy przypadek niezbadanej nerwicy.Przyjmę roboczą nazwę z łaciny Coccinellafobia czyli lęk przed biedronkami.mlotekGdyby co to ja ja pierwszy zdiagnozowałem.jezyk

Widzę że już zapach potu i widok banana w sklepie Biedronka przerodził się w obsesyjną niechęć do tej sieci.Objawy galopujacej nerwicy...zaklopotany

Domyślam się,że obecnie kupujesz jedynie produkty od polskich plantatorów w tym ekologiczne banany z Torunia,czy sery od żubrzyc z Białowieskich lasów.
Niestety...Odkładające się w mózgu wapno w połączeniu z uderzającą do głowy wodą sodową powoduje silne lasowanie się tejże substancji niczym tabletek musujących.smiech2

O ile do tej pory w Biedroce kupowałem sporadycznie,teraz bedę to robił tylko i wyłącznie w tej sieci.
Chociażby dlatego,że ma 100 procentową pewność iż Ciebie tam nie spotkam.ok
PS.Jesteś wielbicielem tylko i wyłącznie polskich produktów.Czy z tego powodu nie chodzisz do Media Markt czy też jest to dlatego iż sklep ten nie jest dla pewnej "grupy"społecznej czyli nie dla...?potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
fankore, Biedronka to sieć taka sama jak inne tesca, kauflandy, lidle itd. itp.
Piszesz, że robiąc tam zakupy dajemy zarobić komuś z zagranicy. Ty kupujesz w osiedlowym sklepie i kupujesz tylko Polskie produkty.

Biedronka to grubo ponad 1000 sklepów. Pracują w niej Polacy, tysiące Polaków, od sprzątaczki u Prezesa do kasjerki w Pcim Dole. Nie wiem jak ty to sobie wyobrażasz ale produkty produkowane dla biedronki to zazwyczaj te same produkty w innych opakowaniach. Nikt, w żadnym zakładzie produkcyjnym nie ma linii produkcyjnej specjalnie dla sieci Biedronka. Cena jest niższa bo zamówienie jest masowe, jedno zamówienie to kilka tirów z magazyny producenta do magazynu sieci, nawet nie sklepu tylko sieci. Najbliższy taki magazyn regionalny jest chyba w Jędrzejowie. Tak jak nasi producenci wysyłają towar przez Biedronki za granice tak samo w naszych Biedronkach jest towar importowany. Co do smrodu i czystości. Jest jak jest ale jest dużo lepiej niż nasz kochany Polski standard.

Pracowałem w spożywce przez ostatnie 15 lat. Napatrzyłem się. Pewnie gdybyś zajrzał na zaplecze tego swojego osiedlowego sklepu to przy twojej wrażliwości z miejsca puścił byś pawia. Gdybyś pojechał do hurtowni, w której zaopatruje się ten twój osiedlowy sklepik przestał byś w ogóle jeść. Towar (nabiał) często wożony jest bez chłodni nawet w 40 stopniowe upały. Ta twoja pani ze sklepiku często, w zasadzie standard, Przyjmuje pieniądze, zmywa ladę, podłogę i podaje ci towar tą samą ręką. Nie myje tych rąk. To standard, napatrzyłem się.
Biedronki były tak napiętnowane, że takich sytuacji tam nie ma.

Teraz wrócę do tej zagranicy.
Tysiące Polaków tam pracuje a miliony kupują, kolejne setki tysięcy dostarcza tam towar. Biedronka większą cześć sklepów ma na własność. Zainwestowali w budynki i logistykę. Zainwestowali kupę kasy w Polsce.
Myślisz, że kasjerka w Biedronce przy alejach pakuje kasę do wora i kurierem wysyła do Portugalii? Te pieniądze w 90% zostają w Polsce. Dalej są inwestowane w Polsce.
Dalej uważasz, że to zagraniczna firma bo właściciel nie jest Polakiem?


Np. Pasta z łososia. Próbowałem wielokrotnie i identyczna jak ta lisner.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2012r. 00:57  
Cytuj
Witam .Muszę napisać, że byłam przedwczoraj w "Biedronce" i nie uwierzycie co sie wydarzyłoumiech miedzy warzywami a nabiałem, poczułam co?- nic innego jak pot!!! hahahhah ale na szczęscie to nie banan czy jogurt był upocony, tylko jakas klientka, psia mac no umiech, także z zakupów nie mam zamiaru rezygnować .Dokupie spinacze i bedzie gitsmiech2smiech2good

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 12:34  
Cytuj
jakie ceny - towar tacy klienci!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 13:18  
Cytuj
oj, fancore co maja klienci do jakosci towaru? : ), ale przyznam że czekałam na twój post smiech2smiech2smiech2air kiss

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 13:27  
Cytuj
Fankore.... jak już coś umiech proszę wstecz poczytać pisałem - gorszy produkt - niższa cena - spocony klient - > ludzka mentalność polega dziś na tym że za pieniądze, by zaoszczędzić złotówkę ( potem 10 wydać na leki ) wolą zjeść produkty gorszej jakości ... a reszte dopowiedz sobie sama

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 13:36  
Cytuj
hehe kasia sobie jaja robi a fankore dalej na poważnie swoje teorie spiskowe wygłaszagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
hehe kasia sobie jaja robi a fankore dalej na poważnie swoje teorie spiskowe wygłaszagood


A skąd to wiadome? jakaś zmowa klientów DŻeronimo ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
hehe kasia sobie jaja robi a fankore dalej na poważnie swoje teorie spiskowe wygłaszagood


Ika poprostu mózg to jemu się popsuł od polskiego jogurtu danoneumiech,albo innej polskiej ,zdrowej żywności w sklepikach osiedlowychumiechco cóż inni sie poca drugim mózg szwankuje: pozdrawiam fankore

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 13:45  
Cytuj
Bo to oczywiste,wystarczy czytać ze zrozumieniem i mieć trochę dystansu do samego siebiewazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
Bo to oczywiste,wystarczy czytać ze zrozumieniem i mieć trochę dystansu do samego siebiewazne


on ma dystans do "Biedronki "i do ludzi w niej pocących się ..

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 13:54  
Cytuj
Ika poprostu mózg to jemu się popsuł od polskiego jogurtu danoneumiech,albo innej polskiej ,zdrowej żywności w sklepikach osiedlowychumiechco cóż inni sie poca drugim mózg szwankuje: pozdrawiam fankore[/cytat

Dokładniegoodjest gotów przez kolejne 6 stron się wykłócaćsciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
hehe kasia sobie jaja robi a fankore dalej na poważnie swoje teorie spiskowe wygłaszagood


Ika poprostu mózg to jemu się popsuł od polskiego jogurtu danoneumiech,albo innej polskiej ,zdrowej żywności w sklepikach osiedlowychumiechco cóż inni sie poca drugim mózg szwankuje: pozdrawiam fankore


widzisz jestem obecnie w pracy, używam w nim mózgu ile się da, piłem dziś jogurcik danone ( był pyszny ) teraz pije 2 kawke z mleczkiem ze Stalowej ( też pyszna ) i nie mam sił domyślać się po postach kto żartuje a kto nie ! dla mnie temat jest jeden - żarcie z bidrony = najgorszy syf, shit jaki jest w sprzedaży w okolicznych marketach / sklepach ! tyle w temacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »