NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
biedronka Al. Jana Pawła II białe domy, smruddd i syyyyf
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
z przyczyn jasnych nie podam gdyż :
po 1 primo : pseudobiedronkowcy zajechaliby na forum ten sklepik, po 2 primo ultimo : reklama biedrony zawsze przyciągnie, działa jak narkotyk ( a może to żarcie wciąga ?? ) po 3 - primo ultimo : ja nie neguje biedrony a żarcie tam ! Dla mnie moj sklep osiedlowy mógłby się tak nazywać robiłbym tam zakupy jeśli jedzenie nadawałoby się się do spożycia


Wcześniej też pisałam,że na priv możesz to wysłać to dalej w zaparte,że nie. I czemu od razu pseudobiedronkowcy ? Jedni robią tam zakupy, drudzy nie. Fanpage'a jeszcze nie założyli. Więc poproszę o nazwę sklepu na priv, jeśli forum to takie nieodpowiednie miejsce umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:34  
Cytuj
kolejne opinie :

http://bizne(...)ppID=324

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:35  
Cytuj
CYTAT


\"W biedronce kupujesz te same produkty co w tym osiedlowym.\"

Taaa a to ciekawe, jakie ? może są tam jakieś jogurty bez logo biedronki ale i tak bym dziecku go nie kupił!


Dlatego właśnie należy korzystać z umiejętnosci czytania bo na opakowaniach są podane adresy zakładów produkcyjnych.
I juz wcześniej o tym pisałem.

Za przykład niech posłuży smakujący mi Kefir Tola - zakład Bieluch w Chełmie, OSM Kalisz lub OSM Łowicz w Toruniu w zależności od partii dostawy i realizacji konkretnego zamówienia przez dany zakład.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:37  
Cytuj
CYTAT


\"W biedronce kupujesz te same produkty co w tym osiedlowym.\"

Taaa a to ciekawe, jakie ? może są tam jakieś jogurty bez logo biedronki ale i tak bym dziecku go nie kupił!


To jakie jogurty lub serki kupujesz dzieciakowi? Podaj markę....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:43  
Cytuj
Staram się naturalne, ale wiadomo że dzieciaki wolą smakowe, uwierz jestem w stanie kupić wszystko co nie jest gorszej jakości! firm jest dużo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:43  
Cytuj
Fankore, tak się pienisz na tym forum jakby Cię ktoś z pistoletem przy skroni zmuszał do robienia zakupów w Biedronce.

Ja tam różne produkty kupuję w różnych sklepach i nie czuję się zmuszany do wyboru jakiegokolwiek z nich.

Wnikliwe czytanie etykiet się przydaje.

Kwestia mobbingu mnie nie interesuje bo jest to sprawa pomiędzy pracodawcą a pracownikiem a ja potrzebuję tylko towaru wokreślonej cenie o określonej jakosci.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Staram się naturalne, ale wiadomo że dzieciaki wolą smakowe, uwierz jestem w stanie kupić wszystko co nie jest gorszej jakości! firm jest dużo umiech


To tak jak ja, wędliny robie sam ale nabiał musze niestety kupićumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
a to że jest tam nie przyjemnie to dodatkowa kwestia...która niestety nie sprzyja robieniu zakupów....


Po jednej wizycie i spotkaniu tam jednej spoconej baby??????


Ja robię zakupu w Biedronce na Okulickiego w Liderze. To jest mój sklep osiedlowy. Mogę tam zejść w papciach a wózek windą zawieść do domu. Bliżej żadnego spożywczaka nie mamumiech
Jest czysto, miło i przyjemnie, nie ma tam śmierdzących spoconych babumiech


Jeszcze co do osiedlówek.

Sprawdzaj daty na produktach. Biedronka się nie odważy na przedatowanie lub sprzedaż produktów po dacie. Jak się taki na półce znajdzie to jest to błąd pracownika. Efekt nieprzyłożenia się do pracy.
Daty w osiedlówkach to temat rzekaumiechumiech Wędliny to już po prostu porażkaumiechumiech

W Stalowej Woli znam może 4 - 5 małych osiedlowych sklepów, w których odważył bym się kupić wędlinę lub jogurt.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
Staram się naturalne, ale wiadomo że dzieciaki wolą smakowe, uwierz jestem w stanie kupić wszystko co nie jest gorszej jakości! firm jest dużo umiech


Podaj dwa, albo chociaż jeden. Podaj jakiś dla przykładu.

PS. Chleb w tym osiedlowym sklepie pewnie kupujesz?umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:59  
Cytuj
Nie rozumiem dlaczego tak sie czepiliscie Biedronki?! Wszystkie sklepy w większym lub mniejszym stopniu oszukują klientów! Duże markety zeby przyciągnąć jak najwieksza liczbę klientów a mniejsze sklepy zeby przetrwać konkurencje! Co z tego ze na kobiecie jest logo biedronki? Jak komuś smakuje niech kupuje i zjada. A co do tzw "markowych" produktów tez radzę podchodzić z głowa! Bo co z tego ze firma znana a cena dwukrotnie wyższa? Tak Naprawde nie wiemy co jest w środku ładnego opakowania! W każdym produkcie jest masa chemi i konserwantow! A ze na opakowaniu pisze inaczej? Średnio w to wierze patrząc na kosmicznie długie daty ważności!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:02  
Cytuj
Sorry!! Wkradł sie błąd;) nie chodziło o to ze na kobiecie jest logo biedronki tylko ze na opakowaniu;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:02  
Cytuj
Jogurt Danone naturalny!

JAKA CENA TAKA JAKOŚĆ, przynajmniej jedząc coś mam tą swiadomość ze to co jem nie jest pochodnym tego co powieniem jeść!!

Dobra ludzie kończę temat bo to nie ma sensu, za 10 lat się w głowe pukniecie i będziecie jedli żarcie ale z aptek ( może od GURU dżeronimo )

Życzę smacznego i "zdrowego" jedzonka z Waszego sklepiku!, przy okazji Wesołych Świąt!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:06  
Cytuj
To nabiliśmy sobie postów i możemy się rozejść smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Jogurt Danone naturalny!


O ja nie mogę!!! wspierasz francuski koncern spożywczy, wielką korporację nastawioną na maksymalizację zysku?
I Ty wierzysz w wysoką jakość ich produktów???umiech

No nic, naraumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
Jogurt Danone naturalny!

JAKA CENA TAKA JAKOŚĆ, przynajmniej jedząc coś mam tą swiadomość ze to co jem nie jest pochodnym tego co powieniem jeść!!

Dobra ludzie kończę temat bo to nie ma sensu, za 10 lat się w głowe pukniecie i będziecie jedli żarcie ale z aptek ( może od GURU dżeronimo )

Życzę smacznego i \"zdrowego\" jedzonka z Waszego sklepiku!, przy okazji Wesołych Świąt!


Danone to nie jest Polska firma. Produkują w Polsce ale właściciel nie jest Polakiem. To ci nie przeszkadza?

Poszukaj w internecie informacji skąd Danone kupuje a przynajmniej kupowało mleko. Chodzi o to z jakich terenów.
Mój kot bardzo lubi jogurty ale Danona nie ruszy. Smacznego.

Po za tym jest wielu Polskich producentów serków, jogurtów i innych art. nabiałowych. Ten Danon pokazuje tylko twoją hipokryzję co do kraju pochodzenia towaru oraz jego jakości.

Kończę bo dalsza dyskusja straciła sens. Pozdrawiam.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:18  
Cytuj
Mi wystarczy że nie ma na nim logo : biedronki i innych dyskontów mających własną markę!

W internecie znalazłem wątek na temat żarcia dla kotów oczywiście z bidrony!! "po zdjedzeniu karmy z biedronki którą kupilam na spróbowanie mój kot żygał całą noc, skończyło się na wizycie u weterynarza" nawet zwierzęta trują !!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


\\\"W biedronce kupujesz te same produkty co w tym osiedlowym.\\\"

Taaa a to ciekawe, jakie ? może są tam jakieś jogurty bez logo biedronki ale i tak bym dziecku go nie kupił!


Dlatego właśnie należy korzystać z umiejętnosci czytania bo na opakowaniach są podane adresy zakładów produkcyjnych.
I juz wcześniej o tym pisałem.

Za przykład niech posłuży smakujący mi Kefir Tola - zakład Bieluch w Chełmie, OSM Kalisz lub OSM Łowicz w Toruniu w zależności od partii dostawy i realizacji konkretnego zamówienia przez dany zakład.


to nie kefir a pochodne kefiru, kup sobie OSM Stalowa Wola a tą tole i porównaj co w którym i ile czego się znajduje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:31  
Cytuj
CYTAT

to nie kefir a pochodne kefiru, kup sobie OSM Stalowa Wola a tą tole i porównaj co w którym i ile czego się znajduje!


Nie mówię, że kefir OSM SW (dostępny w "obcych" sieciach) jest zły ale np. taki Krasnystaw zaczął walić do kefiru zagęstniki i już go nie kupuję a w składzie Toli poza mlekiem i różnymi "kulturami" nie ma nic (etykieta), nie jest zagęszczony jak sos, smakuje mi, piję go dużo i nic mi nie dolega.

A poza tym co rozumiesz pod pojęciem pochodna kefiru?
bo z pewnością kefirem nie można nazwać czegoś co jest gęste ja to robią koncernowe marki Danone/Krasnystaw/Zott.
Co tam robi mączka z chleba świętojańskiego, skrobia czy inne zagęstniki?, w tym wypadku płacisz ekstra za markę a nie za jakość.

Co do wyrobów OSM SW też nie byłbym taki w 100% pewny czy nie dodają różnych ulepszaczy do swoich produktów, nie wiem czy czasem w ich śmietanie też już się nie znalazły zagęstniki...

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:34  
Cytuj
jezu fancore daj se na luz juz, wspieraj polskich producentów kupując francuskie jogurty ,nie chodz do biedronki a propos " kto czuje ten produkuje" bo żeby ci potem nie zaleciało daj ludziom życ i nie zakładaj drugiego konta tylko poto żeby dowiedziec sie na jakąs siłownię chodzę ;/sciana

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:35  
Cytuj
A czy te jogurty soki i inne rzeczy nie mają dziwnego posmaku ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:40  
Cytuj
a czy twoja głowa nie ma dziwnego myślenia ?

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
a czy twoja głowa nie ma dziwnego myślenia ?


Puki co jeszcze mnie nie zwolnili z pracy więc myślenie mam chyba wporządku!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:44  
Cytuj
zalezy jeszcze gdzie pracujesz bo jak juz wspomniałam w urzędzie to nie dziwne że jest tyle omyłek i burdel w papierach umiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:49  
Cytuj
Nie w urzędzie ani budżetówce umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:50  
Cytuj
hmm to zostaje handel-biedronka ?

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »