NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
biedronka Al. Jana Pawła II białe domy, smruddd i syyyyf
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:47  
Cytuj
a bo teraz to kazdy musi oszczedzac jakbys nie wiedział, niektórzy nie maja wyboru musza cięzko pracować i zadowalac sie towarami z niższych półek, nie każdemu tatuś czy mamusia paniczowi na rączke daje pieniążki,taka jest rzeczywisctosc poto sa tansze sklepy a jak cie kole to tam nie chodz i daj innym spokuj przynajmnije ten co sie spocił moze poci sie bo przygnębia ta nasza rzeczywisctosc ,ze cieżko pracuje niekoniecznie musiał sie nie myc ,jezu jakie ty masz problemy chłopie ;/

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:47  
Cytuj

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:50  
Cytuj
Mimo wszystko jakieś tam elementy wolnego rynku mamy więc każdy kupuje tam gdzie chce.
Jak ktoś lubi biedronkę to w niej kupuje jak nie to idzie gdzie indziej, nie ma sklepu, w którym wszystko jest dobre.
Każdas sieć ma produkty lepsze i gorsze oferowane w różnych przedziałach cenowych.

A może ktoś lubi kupować to co wg innych jest dziadostwem - jego wybór i nikt nie ma prawa tego krytykować a jedynie co najwyżej wyrazić swoje zdanie.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:52  
Cytuj
fancore obys był taki dokładny i skrupulatny w swojej pracy umiech mam nadzieje ze nie pracujesz w urzędzie żadnym umiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:55  
Cytuj
fankore
No dobra, ale bądź sprawiedliwywazne
To samo tyczy się tesca, biedronki, lidla, reala, championa, kał-landi i wszystkim tym podobnym sklepom a i innym równieżwazne
Wielki Frac. Kiedyś jako jedyny w STW w dużym centrum, sklep dla "elity" większe ceny i mniej spotykane towary. A teraz wędliny bez smaku i non stop dokładane po kilka starych plasterków do świeżej którą się kupuje. I tak można wymieniać sklepy bez końca i nawet ten Twój osiedlowy też pewnie bez grzechu nie jest. I tam też pewnie nie raz jakiś pan na piwo wstąpi i można wyczuć co nie co z pod paszki i od takiego i innego co tak na to uwagę zwracasz.
Także nie wywyższaj się bo era PEWEXU i złotych zębów już dawno minęła smiech2
PS: Żaden sklep i towar na pochwałę nie zasługuje wykrzyknik

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
poczytajcie forum w necie produktów produkowanych dla Biedrony!! i te butelki pseudokokakoli 1,75 L gdzie takie są ?

Tak, masz rację. Biedronka be, natomiast Tesco, Kauflad, Lidl, Frac, Carrefour itp. wynalazki GUT! Sklepiki osiedlowe które kupują zgrzewki w powyższych i następnie rozdzielają - również GUT! Hurtownie spożywcze w których produkty spożywcze nim trafią do sklepu przechowuje się w skandalicznych warunkach (np. długo przechowywane zimą na mrozie czy latem na otwartym słońcu) - SUPER GUT!!
Tylko Biedronka bee i syff. nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 19:07  
Cytuj
Ale po kosmetyki samochodowe bogaty motloch do stonki jezdzi...
i wykupuja churtowo wszystko na raz,ze dla tego"prawdziwego"biednego"klienta nawet jednej sztuki nie zostanie.
Co innego sie wypisuje a co innego robi,smiechu warte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 19:33  
Cytuj
Bo detalicznie się nie opyla (stonki) ,ale "churtowo" to i owszem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 22:58  
Cytuj
sok wczesniej wspominany Hortex - 1L - 3,19

Nie mówie gdzie macie kupować co jest złe a co dobre, lecz jakie będziecie mieć problemy za naście lat jak będziecie w kolejkach do lekarza stali od h... żarcia!

W auto lejesz tańsze gorsze paliwo szybciej silnik szlak trafi! taka prawda!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
sok wczesniej wspominany Hortex - 1L - 3,19

Nie mówie gdzie macie kupować co jest złe a co dobre, lecz jakie będziecie mieć problemy za naście lat jak będziecie w kolejkach do lekarza stali od h... żarcia!

W auto lejesz tańsze gorsze paliwo szybciej silnik szlak trafi! taka prawda!



Hmm cena jednak trochę wyższa niż wcześniej sugerowana umiech
A mogę wiedzieć w jakim sklepie,bo bym się wybrała umiech Jak nie masz ochoty podawać na forum to czekam na priv umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 08:01  
Cytuj
fankore.
zastanawia mnie Twoja obsesyjna niechęć do "biedronki".To ma głębokie podłoże psychologiczne.Prawdopodobnie jakieś zdarzenie spowodowało u Ciebie traumę i ukryty uraz pozostał.
Z objawów wynika,że możesz mieć fobię znaną jako Bromidrosiphobia or Bromidrophobia: chorobliwy lęk przed potem, zapachem ciała.zdegustowany

Osobiście kupuję w "BIEDRONCE" i jestem z tego dumny!potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 08:16  
Cytuj
A ja zrobiłem wczoraj test, byłem w tej Biedronce, stałem przy warzywach i... nie śmierdziało potem. Nikt z Was również nie wspominał, że śmierdzi. Rozważając wszystkie przypadki, analizując dogłębnie, smród pojawił się w Biedronce tylko podczas obecności fankore. Wniosek nasuwa mi się jeden ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 09:48  
Cytuj
fankore, Biedronka to sieć taka sama jak inne tesca, kauflandy, lidle itd. itp.
Piszesz, że robiąc tam zakupy dajemy zarobić komuś z zagranicy. Ty kupujesz w osiedlowym sklepie i kupujesz tylko Polskie produkty.

Biedronka to grubo ponad 1000 sklepów. Pracują w niej Polacy, tysiące Polaków, od sprzątaczki u Prezesa do kasjerki w Pcim Dole. Nie wiem jak ty to sobie wyobrażasz ale produkty produkowane dla biedronki to zazwyczaj te same produkty w innych opakowaniach. Nikt, w żadnym zakładzie produkcyjnym nie ma linii produkcyjnej specjalnie dla sieci Biedronka. Cena jest niższa bo zamówienie jest masowe, jedno zamówienie to kilka tirów z magazyny producenta do magazynu sieci, nawet nie sklepu tylko sieci. Najbliższy taki magazyn regionalny jest chyba w Jędrzejowie. Tak jak nasi producenci wysyłają towar przez Biedronki za granice tak samo w naszych Biedronkach jest towar importowany. Co do smrodu i czystości. Jest jak jest ale jest dużo lepiej niż nasz kochany Polski standard.

Pracowałem w spożywce przez ostatnie 15 lat. Napatrzyłem się. Pewnie gdybyś zajrzał na zaplecze tego swojego osiedlowego sklepu to przy twojej wrażliwości z miejsca puścił byś pawia. Gdybyś pojechał do hurtowni, w której zaopatruje się ten twój osiedlowy sklepik przestał byś w ogóle jeść. Towar (nabiał) często wożony jest bez chłodni nawet w 40 stopniowe upały. Ta twoja pani ze sklepiku często, w zasadzie standard, Przyjmuje pieniądze, zmywa ladę, podłogę i podaje ci towar tą samą ręką. Nie myje tych rąk. To standard, napatrzyłem się.
Biedronki były tak napiętnowane, że takich sytuacji tam nie ma.

Teraz wrócę do tej zagranicy.
Tysiące Polaków tam pracuje a miliony kupują, kolejne setki tysięcy dostarcza tam towar. Biedronka większą cześć sklepów ma na własność. Zainwestowali w budynki i logistykę. Zainwestowali kupę kasy w Polsce.
Myślisz, że kasjerka w Biedronce przy alejach pakuje kasę do wora i kurierem wysyła do Portugalii? Te pieniądze w 90% zostają w Polsce. Dalej są inwestowane w Polsce.
Dalej uważasz, że to zagraniczna firma bo właściciel nie jest Polakiem?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:05  
Cytuj
Poza może wyrobami typu elektronarzędzia, patelnie, dywaniki, skarpetki, które w większości pochodzą z Chin (standard dot. reszty świata) to nawet większość żarcia w Biedronce pochodzi od polskich producentów.
Trzeba tylko czytać etykiety co ja osobiście robię już dość dokładnie od ładnych paru lat.

Nabiał w Biedronce to np. różne Mlekovity, Łowicze, Bieluchy itp...
Kasze Lestello o ile pamiętam to chyba są z Cmolasu pod Kolbuszową.

Nawet wyroby plastikowe (miski) OKT - co prawda firma niemiecka ale zakład produkcyjny w Bydgoszczy.

Kupując w Biedronce jak Andrzejek dał do zrozumienia zostawiamy większość pieniędzy w Polsce.

Ja tam kupuję w tej sieci i jestem zadowolony.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
fankore, Biedronka to sieć taka sama jak inne tesca, kauflandy, lidle itd. itp.
Piszesz, że robiąc tam zakupy dajemy zarobić komuś z zagranicy. Ty kupujesz w osiedlowym sklepie i kupujesz tylko Polskie produkty.

Biedronka to grubo ponad 1000 sklepów. Pracują w niej Polacy, tysiące Polaków, od sprzątaczki u Prezesa do kasjerki w Pcim Dole. Nie wiem jak ty to sobie wyobrażasz ale produkty produkowane dla biedronki to zazwyczaj te same produkty w innych opakowaniach. Nikt, w żadnym zakładzie produkcyjnym nie ma linii produkcyjnej specjalnie dla sieci Biedronka. Cena jest niższa bo zamówienie jest masowe, jedno zamówienie to kilka tirów z magazyny producenta do magazynu sieci, nawet nie sklepu tylko sieci. Najbliższy taki magazyn regionalny jest chyba w Jędrzejowie. Tak jak nasi producenci wysyłają towar przez Biedronki za granice tak samo w naszych Biedronkach jest towar importowany. Co do smrodu i czystości. Jest jak jest ale jest dużo lepiej niż nasz kochany Polski standard.

Pracowałem w spożywce przez ostatnie 15 lat. Napatrzyłem się. Pewnie gdybyś zajrzał na zaplecze tego swojego osiedlowego sklepu to przy twojej wrażliwości z miejsca puścił byś pawia. Gdybyś pojechał do hurtowni, w której zaopatruje się ten twój osiedlowy sklepik przestał byś w ogóle jeść. Towar (nabiał) często wożony jest bez chłodni nawet w 40 stopniowe upały. Ta twoja pani ze sklepiku często, w zasadzie standard, Przyjmuje pieniądze, zmywa ladę, podłogę i podaje ci towar tą samą ręką. Nie myje tych rąk. To standard, napatrzyłem się.
Biedronki były tak napiętnowane, że takich sytuacji tam nie ma.

Teraz wrócę do tej zagranicy.
Tysiące Polaków tam pracuje a miliony kupują, kolejne setki tysięcy dostarcza tam towar. Biedronka większą cześć sklepów ma na własność. Zainwestowali w budynki i logistykę. Zainwestowali kupę kasy w Polsce.
Myślisz, że kasjerka w Biedronce przy alejach pakuje kasę do wora i kurierem wysyła do Portugalii? Te pieniądze w 90% zostają w Polsce. Dalej są inwestowane w Polsce.
Dalej uważasz, że to zagraniczna firma bo właściciel nie jest Polakiem?







Polak zawsze pójdzie gdzie dają tanio albo za darmo!!! CZytalem że wasz GURU od "zdrowego żarcia" myśli przyszłościowo i zamierza otworzyć sieć aptek przy biedronkach także kupując tam smaczne jedzonko kupisz odrazu leki, to jest głowa!

Wole kupować w polskich sklepach wspierać polskich przedsiębiorców niż wysyłać kasę do portugalii! po 2 - w tych sklepach jest mobing, ale nic zwykły kowalski przyjdzie kupi i wyjdzie tego nie widać

Sklepu w jakim codziennie robię zakupy nie podam z przyczyn jasnych i oczywistych!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:14  
Cytuj
CYTAT

Polak zawsze pójdzie gdzie dają tanio albo za darmo!!! CZytalem że wasz GURU od \"zdrowego żarcia\" myśli przyszłościowo i zamierza otworzyć sieć aptek przy biedronkach także kupując tam smaczne jedzonko kupisz odrazu leki, to jest głowa!


Każdy człowiek na świecie stara się kupić jak najtaniej przy w miarę jak najlepszej w stosunku do ceny jakości z tym, że ten pułap jest ruchomy i dla każdego indywidualnie odmienny.

Przecież w całej Europie są sklepy Lidla i inne Biedronkopodobne sieci, więc nie wyskakuj tu z głupotami, ze Polak chce kupować tanio, Niemiec i Angol też nie jest aż tak rozrzutny, nawet Amerykanie czają na wyprzedaże i promocje.

Jakbym miał zjeść coś fastfoodowego to z pełnym przekonaniem wolałbym to zrobić w McDonaldzie niż w POLSKIEJ przyczepie na dworcu czy na targowiskuumiechumiechumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:15  
Cytuj
@fankore

Nie zapominaj,że guru z Twego avatara również zrobił zakupy w tępionej przez Ciebie sieci sklepów i co gorsza obnosił się z tym we wszystkich możliwych mediach :szok:
I z tego co pamiętam to zdecydował się nawet tam mięso kupić. Pewnie dlatego Alik skończył swój żywot jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:18  
Cytuj
taaa to ciekawe jest

http://zdrow(...)e-z.html


PiS dla mnie tak samo nie istnieje jak bidrona!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:20  
Cytuj
reklama Waszego sklepu he he he

http://zdrow(...)e-z.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:24  
Cytuj
CYTAT

Polak zawsze pójdzie gdzie dają tanio albo za darmo!!! CZytalem że wasz GURU od \"zdrowego żarcia\" myśli przyszłościowo i zamierza otworzyć sieć aptek przy biedronkach także kupując tam smaczne jedzonko kupisz odrazu leki, to jest głowa!

Wole kupować w polskich sklepach wspierać polskich przedsiębiorców niż wysyłać kasę do portugalii! po 2 - w tych sklepach jest mobing, ale nic zwykły kowalski przyjdzie kupi i wyjdzie tego nie widać

Sklepu w jakim codziennie robię zakupy nie podam z przyczyn jasnych i oczywistych!


Mogę podać adresy sklepów osiedlowych gdzie jest taki sam lub dużo większy mobbing. Kupujesz w tym sklepie uśmiechasz się do sklepowej czy właścicielki i nie masz pojęcia co się tak naprawdę dzieje w tym sklepie. Przez 15 lat napatrzyłem się na te osiedlowe sklepy i wiem o czym mówię.

W biedronce kupujesz te same produkty co w tym osiedlowym.

Co do wysyłania pieniędzy do Portugalii to jak widzę nic nie złapałeś z tego co napisałem. Przepraszam może nie wyraziłem się dość jasno.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
@fankore

Nie zapominaj,że guru z Twego avatara również zrobił zakupy w tępionej przez Ciebie sieci sklepów i co gorsza obnosił się z tym we wszystkich możliwych mediach :szok:
I z tego co pamiętam to zdecydował się nawet tam mięso kupić. Pewnie dlatego Alik skończył swój żywot jezyk


A może Wasze zakupy akurat TAM mają podtekst polityczny ? he ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
Sklepu w jakim codziennie robię zakupy nie podam z przyczyn jasnych i oczywistych!


No ja tych przyczyn nie rozumiem. Chcę zasilić konto polskiego (lokalnego) przedsiębiorcy robiąc u niego zakupy i zostawiając kasę,żeby chłop miał zarobek i nie narzekał na super- hiper- markety. Ale niestety z Twoich jasnych i oczywistych przyczyn, pozbawiasz tego żywiciela rodziny dochodu i okazji do utrzymania się na rynku. Więc skoro jesteś za małymi przedsiębiorstwami i propagujesz ich działalność, to przestań jedynie negować miejsca Tobie nie pasujące i daj innym przykład gdzie dobrze i niedrogo zrobić zakupy.
Bo na chwilę obecną to Biedronka nadal wygrywa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:26  
Cytuj
"W biedronce kupujesz te same produkty co w tym osiedlowym."

Taaa a to ciekawe, jakie ? może są tam jakieś jogurty bez logo biedronki ale i tak bym dziecku go nie kupił!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa WOla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:29  
Cytuj
CYTAT


\"W biedronce kupujesz te same produkty co w tym osiedlowym.\"

Taaa a to ciekawe, jakie ? może są tam jakieś jogurty bez logo biedronki ale i tak bym dziecku go nie kupił!



zawsze zastanawiały mnie takie przypadki jak Ty, oraz Twoje "ograniczone" myślenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:29  
Cytuj
z przyczyn jasnych nie podam gdyż :
po 1 primo : pseudobiedronkowcy zajechaliby na forum ten sklepik, po 2 primo ultimo : reklama biedrony zawsze przyciągnie, działa jak narkotyk ( a może to żarcie wciąga ?? ) po 3 - primo ultimo : ja nie neguje biedrony a żarcie tam ! Dla mnie moj sklep osiedlowy mógłby się tak nazywać robiłbym tam zakupy jeśli jedzenie nadawałoby się się do spożycia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 10:33  
Cytuj
a to że jest tam nie przyjemnie to dodatkowa kwestia...która niestety nie sprzyja robieniu zakupów....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »