NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
biedronka Al. Jana Pawła II białe domy, smruddd i syyyyf
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:06  
Cytuj
za litr a za ile?dlatego szokuje mnie 2,79 ;/

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:06  
Cytuj

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:09  
Cytuj
Nie będę wskazywał kto bo jest takich osób wiele ale najpierw nauczcie się odróżniać soki, napoje i nektary od siebie i dopiero potem porównójcie ich ceny.
To samo dot. wody źródlanej i mineralnej oraz "masła" i masła ekstra oraz wielu, wielu innych produktów żywnosciowych wrzucanych w ramach jednej kategorii do wspólnego wora.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:09  
Cytuj
Dawno się nie spotkałam z ceną niższą niż 4 zł za litr. Chyba,że trafiłam na promocję w którymś z marketów.
A odbiegając od tematu cen to 100% sok pomarańczowy uzyskamy wyciskając świeże pomarańcze. Nawet hortex jest produkowany z zagęszczonego soku, zapewne tak samo jak te z biedronki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:10  
Cytuj
to już lepiej rób zakupy w biedronie, bo troszke przepłaciłas, w jednym z marketów w stalowej w gazetce znalazłem 3 x 1 litr za 7,99 gdzie litr wychodzi 2,66 zl, co do cen w sklepie dam znać wieczorkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
to już lepiej rób zakupy w biedronie, bo troszke przepłaciłas, w jednym z marketów w stalowej w gazetce znalazłem 3 x 1 litr za 7,99 gdzie litr wychodzi 2,66 zl, co do cen w sklepie dam znać wieczorkiem


Ale market to nie sklep osiedlowy i taka promocja mnie nie dziwi umiech
Chętnie się wybiorę do lokalnego sklepu, w którym jest czyściutko i pachnie fiołkami i zakupię sok hortex 1l za 2,79 zł umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
to już lepiej rób zakupy w biedronie, bo troszke przepłaciłas, w jednym z marketów w stalowej w gazetce znalazłem 3 x 1 litr za 7,99 gdzie litr wychodzi 2,66 zl, co do cen w sklepie dam znać wieczorkiem


Ale market to nie sklep osiedlowy i taka promocja mnie nie dziwi umiech
Chętnie się wybiorę do lokalnego sklepu, w którym jest czyściutko i pachnie fiołkami i zakupię sok hortex 1l za 2,79 zł umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:13  
Cytuj
Co do branży mięsnej nie będę się wypowiadał bo od jesieni 2011r. wędliny robie sobie wyłącznie sam i nawet już cen za bardzo nie kojarzęumiechumiechumiech
Raz za czas kupię ewentualnie jakąć podsuszaną lub lepszego paszteta i to wsio.

Mimo wszystko i tak wiele zakupów robię w biednej romceumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:18  
Cytuj
+ta promocja to w tesco była z tymi sokami ,nie ufałabym tamtym promocjom tak samo nie rzucałabym sie na proszki do prania wszystko oszukane ;/ a wiem co mówie ale jest tyle sklepów że wolny wybór każdy ma a ja nikgo nie bede osądzac że kupuje tu czy tam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:22  
Cytuj
a to dlaczego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:24  
Cytuj
wez se kup proszek np rex za 28zł w tesco a prawdziwy rex albo wizir ocen proiszęk ten tesco jest podrobiony w opakowaniu rexa przeczytaj z tyłu etykiete -wyprodukowano dla tesco a więc nie jest tym rexem co byś chciał jest całkowicie biały,a prawdziwy zawiera kolorowe drobinki-w zależnosci od wyboru czy ma to wybielac czy cos tam ,przeważnie promocje sa tych tiwarów cozbliza sie koniec ter,ionu ważnosci albo juz jest po..wiem bo tam poracowałam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
a to dlaczego?


Zgadzam się z kasia868686. Sama przekonałam się,że promocje "więcej za mniej" czasem są lipne. Na proszku do prania się nie przejechałam,ale na napojach gazowanych. Zawartość butelki w dwupaku różni się od zawartości pojedynczej butelki stojącej na półce, której cena jest 50% wyższa. Promocyjne butelki mają inny smak oraz szybciej się "wygazowywują" zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:27  
Cytuj
i nie robie im antyreklamy tylko pisze prawdziwe oblicze promocji umiech moze prime tez kupiłes na prpomocji)

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:28  
Cytuj
totalna rzeczywistość codziennej biedronki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:31  
Cytuj
a co do sklepików pachnących osiedlowych jak myslisz gdzie oni kupuja niektóre produkty? w hipermarketach na promocji by móc ich potem z o wiele większa marża upchac takim naiwniakom jak ty na tym polega biznez kochany

ales sie uczepił biedronki noumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
totalna rzeczywistość codziennej biedronki umiech


kasia napisała z autopsji pracownika, czyli jak potwierdzasz,że tak też wygląda "totalna rzeczywistość codziennej biedronki" to byłeś pracownikiem biedronki? i może zarzucili Ci niemiły zapaszek, który mógł być pretekstem do zwolnienia ;> umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:33  
Cytuj
to już ich sprawa gdzie kupują, ważne jest to że kupując sok Hortex ( bez logo biedrony ) dostaję sok Horteź a nie wodę z mydłem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:33  
Cytuj
ps..... jaka to siłownia bo dalej nie wiem!?!?!?!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
totalna rzeczywistość codziennej biedronki umiech




Kasia pisze o tesco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:38  
Cytuj
a co cie obchodzi jaka siłownia? powiedz wprost ze chcesz sie umówic a nie owijasz w bawełnęumiech tylko sie wykap przed spotkaniem hahaha

p.s. dziewczyny przeczytajcie wysłałam wam wiadomosci na priv

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a to dlaczego?


Zgadzam się z kasia868686. Sama przekonałam się,że promocje \"więcej za mniej\" czasem są lipne. Na proszku do prania się nie przejechałam,ale na napojach gazowanych. Zawartość butelki w dwupaku różni się od zawartości pojedynczej butelki stojącej na półce, której cena jest 50% wyższa. Promocyjne butelki mają inny smak oraz szybciej się \"wygazowywują\" zdegustowany


jak z produktami biedronki umiech idealny opis !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:39  
Cytuj
fankore, a nie boisz się że ten z przeproszeniem "gówniany" papier pseudo-toaletowy (Twoim zdaniem, bo ja kupuję i jestem zadowolony)z Biedronki porysuje Ci Twoją wrażliwą dupcię nawykłą do luksusów? zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:40  
Cytuj
a skad wiesz jak z produktami z biedronki jak nie kupujesz tam?wez wyluzuj

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
fankore, a nie boisz się że ten z przeproszeniem \"gówniany\" papier pseudo-toaletowy (Twoim zdaniem, bo ja kupuję i jestem zadowolony)z Biedronki porysuje Ci Twoją wrażliwą dupcię nawykłą do luksusów? zaklopotany


DAmy radę !! Kiedyś był tylko szary i człowiek żył !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:43  
Cytuj
poczytajcie forum w necie produktów produkowanych dla Biedrony!! i te butelki pseudokokakoli 1,75 L gdzie takie są ? Ostatnio była jakaś głośna sprawa gdzie kazali je wycofać..Dla mnie jedynie zyskuje Właściciel tej sieci nikt więcej!! Polak pójdzie i kupi - bo tanio!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
fankore, a nie boisz się że ten z przeproszeniem \"gówniany\" papier pseudo-toaletowy (Twoim zdaniem, bo ja kupuję i jestem zadowolony)z Biedronki porysuje Ci Twoją wrażliwą dupcię nawykłą do luksusów? zaklopotany



goodgoodgood


A może dupcia fankora się w biedronkę zamieni i będą się na niej wyświetlały " codziennie niskie ceny" ? jezyk
Na pewno ktoś chętny i jurny by się skusił,żeby skorzystać z takiej promocji umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »