NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
biedronka Al. Jana Pawła II białe domy, smruddd i syyyyf
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 19:47  
Cytuj
A jednak stało się...wracając po 15,30 do domu, zaszedłem po papier totaletowy do biedronki by nie latać za jedną rzeczą po sklepach. Przechodząc nierozglądając się po alejkach doszedłem do lodówki z nabiałem, po 2 stronie warzywa i nagle stało się.... qwa smrud jak cholera, tak waliło potem, nie wiem czy od klienta czy od pracownika no ale masakra..i pomyśleć że taki ktoś dotknie banana czy cos innego a ktoś inny to kupi i zje!! nigdy więcej BIEDRONKI...a ps. jeszcze jedno - oni w reklamie mówią ze na 10 produktów 9 z polski - nawet podróbki płynu do garów mają z bliskiego wschodu a co mówiąc o innych rzeczach...WASZ wybór róbta co chceta a za 20 lat tak jak w biedronce bedziecie stać w kolejkach ale w aptekach bo potrujecie się tym syfem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 19:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 20:02  
Cytuj
Jak widzę awatar zobowiązuje.
jeszcze jedna uwaga. Poprawna pisownia słowa opisującego niemiłą woń to "smród".

Co do samej Biedronki, zlokalizowanej w wyżej wymienionym miejscu, lub jakiejkolwiek innej, w której byłam - nie mam zastrzeżeń. Jak ktoś wie, czego szuka, to znajdzie. Ty szukasz, jak widzę, tylko problemów i nawet to ci zapewnili. : )

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 20:11  
Cytuj
No to wp....aj zdrową żywność z targowiska..

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 20:20  
Cytuj
Biedronka to ulubiony sklep polaków i złego słowa powiedzieć na niego nie można, tam jest wszystko najlepsze, bo kolorowe opakowania oraz ładne reklamy o tym przekonują

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 20:27  
Cytuj
Fankore, napisz jeszcze, że pod wiaduktem zesrał się mały pies, pan w autobusie miał brudne ręce a pracownik Statiol poszedł za myjnie zajarać. Chyba, że masz jeszcze inne równie ciekawe doniesienia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
Biedronka to ulubiony sklep polaków i złego słowa powiedzieć na niego nie można, tam jest wszystko najlepsze, bo kolorowe opakowania oraz ładne reklamy o tym przekonują

Ironia czy sarkazm?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 21:17  
Cytuj
Mnie tam przekonała ich piosenka do reklamy!

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Fankore, napisz jeszcze, że pod wiaduktem zesrał się mały pies, pan w autobusie miał brudne ręce a pracownik Statiol poszedł za myjnie zajarać. Chyba, że masz jeszcze inne równie ciekawe doniesienia?

good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 21:28  
Cytuj
A w Tesco pierdła kasjerkamlotek

killer
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
... zaszedłem po papier totaletowy do biedronki by nie latać za jedną rzeczą po sklepach.

no i tym sposobem nie latałeś za jedną rzeczą po sklepie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
... i nagle stało się.... qwa smrud jak cholera, tak waliło potem, nie wiem czy od klienta czy od pracownika no ale masakra..i pomyśleć że taki ktoś dotknie banana czy cos innego a ktoś inny to kupi i zje!! nigdy więcej BIEDRONKI...


nie widzę związku jaką masz pewność że w innym sklepie ktoś np nie wyciągnął gila i nie wytarł w twoje jedzonko ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
..... a pracownik Statiol poszedł za myjnie zajarać.....

Na Statoil jara sie w myjni (jest cieplej i nie pada podczas deszczu :-))))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:06  
Cytuj
KUPUJCIE W BIEDRONCE wasza sprawa! podzieliłem się z moją opinią na temat tego sklepu i moich wrażeń jak na 10 minutowy pobyt. Po 2 - wole dać zaropbić kobiecie która ma osiedlowy sklepik wszystko świeże i POLSKIE a nie kupować sera białego który powstał z resztek pozostałych po wyprodukowaniu pełnowartościowego sera białego!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:20  
Cytuj
Haha, fankore, jesteś nieporadny myślowo w dość zabawny sposób umiech Powinieneś więcej takich doniesień nam serwować. Szczerze się uśmiałem umiech)) Nie chodzić do biedronki, bo ktoś się tam spocił. Mało tego, dotknął spoconą dłonią banana!! A fankore, jak każda szanujaca się małpa, zjada banany ze skórką. Nota bene, każdy banan śmierci potem, tzn. najpierw się go zjada, a potem śmierdzi ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:23  
Cytuj
podałem przykład !! nie jadam syfu z tego miejsca! A teraz ludziska zabieram się do ciężkiej pracy bo obowiązki gonią! przy okazji skończe kawkę NIE z biedronki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:29  
Cytuj
Dzizes fankore co ty palisz podziel sie umiech powiem wam że sama sie przekonałam do tej biedronki patrząc na niektóre produkty produkują je znane firmy np.hortex oraz sokołów i wiele innych, to że ktoś sie tam spocił to chyba świadczy o ciężkiej pracy jego umiech hmm a ty to w ogólnie nie pocisz sie ?dziwne ;/ czyta=jąc tytuł twojego postu spodziewałam sie ze napiszesz ze jakiąś pleśn znalazłes na owocach czy mysz zdechła umiech co w sklepikach osiedlowych często sie zdarza( na swoim przykładzie moge powiedziec) ale pot? wyluzuj umiech biedronka nie jest złaumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
podałem przykład !! nie jadam syfu z tego miejsca! A teraz ludziska zabieram się do ciężkiej pracy bo obowiązki gonią! przy okazji skończe kawkę NIE z biedronki


A tą kawę to pijesz Polską? Od Polskiego producenta?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:36  
Cytuj
Ta kawa z własnej uprawy ma się rozumieć,z ogródka bądz działki???mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:37  
Cytuj
polska kawa lavazza albo inka może ? Andrzejek wpadnij do mnie na polska kawę tylko która to jest?

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:38  
Cytuj
Ika99 chyba ta z zielonymi lisciami smiech2goodnie zdziwiłabym sie po jego postach umiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:39  
Cytuj
nie będę robić kryptoreklamy dla produktu ktory mi smakuje, a z tego co tam widziałem tej kawy TAM nie ma więc takiego smaku robiąc w biedronie zakupy nigdy nie zaznasz!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:44  
Cytuj
ja nie pije kawy ale okumiech czegos jeszcze nie zaznam? bo tam niema produktów z róznych firm jak np.w tesco albo kaufland gdzie rządkami firmami poukładane so towary tak jak juz wspomniałam niektóre firmy np .sokołów produkuja dla biedronki produkty tylko pod inna nazwabo "to dla biedronki ma byc "pójdz tam z ciekawosci i popatrz na etykiete z tyłu opakowania podam przykład- parówki culineo - sokołów , napoje-hortex ,oraz niektóre mrożonki ,joguty np.ser światowid-mlekovita i takie tam popatrz na etykieteumiech

p.s. i nie prawda że biedaki tam łaża widuje tam róznych lekarzy.pielęgniarki i inne osoby które stac na drozsze sklepy : ) nie słuchajce Jarka

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:52  
Cytuj
zgodzę się produkują to znane marki! a teraz weź sobie produkt wyprodukowany dla sklepu np. SOK HORTEX oraz wyprodukowany dla biedrony SOK HORTEX najlepiej podobny smak bo takiego samego nie będzie nigdy i popatrz nie na producenta a na skład!! i mi odpowiesz dlaczego on jest robiony dla biedrony, a kosztuje tyle samo praktycznie co pełnowartościowy sok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:54  
Cytuj
co do mięcha widziałem że firma J&B czy jakoś tak zaopatrywała się w sól tą do ulic - ostatnie programy Uwagi w TVN - a biedronka od nich mięcho bierze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »