NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Salon fryzjersko-kosmetyczny \"Joanna\" ,
Posty: 22
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 10:59  
Cytuj
Witam
Czy ktoś robił makijaż ślubny i fryzurę w salonie fryzjersko-kosmetycznym "Joanna" na okulickiego w Stalowej? Proszę o opinie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 10:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 15:45  
Cytuj
ja mialam tam full serivce do slubu... bylo ok dopoki nie zauwazylam jak pani Joanna slini pedzelek do nakladania cieni i potem nakladala mi taki wilgotny cien na oczy. rozumiem woda czy cos ale nie wlasna slina. Na poczatku wydawalo mi sie ze sie przewidzialam ze wpycha pedzelek do buzi ale po slubie podzielilam sie wrazeniami z inna kolezanka i ona stwierdzila to samo. ochyda!

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 16:38  
Cytuj
Moja znajoma tez miala doczynienia z tymi cieniami nakladanymi na "mokro"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 16:48  
Cytuj
Niestety, ale muszę potwierdzić, to co napisała moja poprzedniczka. Z usług tego salonu korzystałam 2 lata temu na ślub koleżanki: robiłam tam sobie zarówno fryzurę jak i makijaż. Po pierwsze mimo umówienia się na konkretną godzinę, zostałam obsłużona po około 30 minutowym oczekiwaniu. Po drugie fryzurę robiła mi praktykantka, ale mimo moich obaw, byłam bardzo zadowolona, że z moich marnych włosów, zrobiła mi fajną fryzurkę. Potem czekałam na kosmetyczkę znowu 30 minut. Zrobiła mi bardzo ładny makijaż, ale w jakim byłam szoku, gdy lekko otwierając oczy podczas malowania zobaczyłam, że ta pani ślini pędzedlek. Nic nie powiedziałam, w takim szoku byłam, poza tym byłam już spóźniona i chciałam jak najszybciej stamtąd iść. Tak więc, mimo iż makijaż był bardzo ładny, nigdy więcej nie skorzystam z usług tej pani. Jakby tego było mało, jak już wychodziłam z salonu, pani właścicielka? (taka blondynka dużo gadająca) psiknęła mi szybko lakierem na te moje włosy, tak że lakier wpadł mi do oczu. Poleciałam szybko do kościoła, a tam ledwo widzę na oczy. Tam sie kapnęłam, że ten lakier osiadł mi na soczewkach kontaktowych i musiałam się wrócić do domu po nowe soczewki, a tamte wyrzucić. Po tych przygodach stwierdziłam, że nigdy więcej nie skorzystam z usług tego salonu. Jeszcze jedna rzecz: bardzo raziła mnie nie pozamiatana z włosów podłoga oraz brak fartuszków u fryzjerek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 16:55  
Cytuj
Szanowne DAMY umiech jedźcie do Paryża - tam was właściwie obsłużą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 18:46  
Cytuj
Ale macie podejście .. Czy to aż takie dziwne, że skoro się płaci to się wymaga ? co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 19:37  
Cytuj
płacić, a "rzucić kilka groszy" to dwie różne sprawy. nie widziałem w stw kosmetyczki/wizażystki/fryzjerki, która bierze odpowiednio dużo.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 19:45  
Cytuj
ja wtedy placilam 150 zl za DNA tej pani na moich oczach plus fryz uwazam ze to nie sa grosze

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 20:52  
Cytuj
"płacić, a "rzucić kilka groszy" to dwie różne sprawy. nie widziałem w stw kosmetyczki/wizażystki/fryzjerki, która bierze odpowiednio dużo."

No widzę że "nasz fotograf" jest światowy, zna się na wszystkim, wszystkim doradza a realia codzienności są mu obce ... znalazł się dobrodziej z niska ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 06:35  
Cytuj
ja 4 lata temu czesałam się na swoj ślub w tym salonie i również miałam makijaż ale nie śliniła Pani pędzelka. może ślinę praktykuje dopiero od 2 lat jezyk ale dobrze wiedzieć że robi takie rzeczy, to więcej nie skorzystam z makijażu tamumiech a co do fryzury to byłam bardzo zadowolona, tylko właścicielka strasznie mnie ciągneła za włosy wręcz szarpała ale efekt koncowy byl supr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 07:33  
Cytuj
CYTAT
No widzę że \"nasz fotograf\" jest światowy, zna się na wszystkim, wszystkim doradza a realia codzienności są mu obce ... znalazł się dobrodziej z niska ...


To jaka jest ta rzeczywistość, hmm ?

Skoro kosmetyczka ślini pędzelek zaklopotany to następnym razem nie zdziw się, gdy fryzjerka soczyście pierdnie Ci w twarz potluczony w celu nadania puszystości fryzurze uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 08:04  
Cytuj
To nie wiesz jaka jest rzeczywistość dla większości [?] ... taka że nie dla każdego wydawanie pewnej kwoty pieniędzy jest "rzucaniem grosza"; co do fryzury - to zapewne mówisz o sobie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 11:51  
Cytuj
ostatnio za wizaż i fryzurę zapłaciłem 300zł. uważam że jak ktoś bierze mniej, to ma taką motywację jak pracownik w biedronce.

realia realiami, ale cena rodzi jakość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2012r. 15:52  
Cytuj
Korzystałam z usług JOANNY przed ślubem. Na początku Pani właścicielka wywarła na mnie pozytywne wrażenie, konsultowałam się z nią w sprawie ślubnej fryzury, lecz tylko na tym się skończyło. W dniu ślubu byłm czesana na raty, gdyż w trakcie SZANOWNA PANI poprawiała nieudany makijaż niezadowolonej klientce. Moja fryzura przypominała pozlepiane lakierem dredy o makijażu wspomne tylko tyle, że też był poprawiany (nie gustuje w wieczorowych). Pisze o tym nie na złość komuś lecz na pszestrogę ślub to najważniejszy moment w życiu więc dziewczyny dobrze wybierzcie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2012r. 16:51  
Cytuj
oj światowy pan fotograf od 7 boleści się znalazł. Spoko chłopaczku jeżeli Cię stać to płać i 1500 zł za wizaż i fryzure, ale to tylko marna mieścina zwana Stalową Wolą gdzie ludzie oszczędzają i nawet jeżeli dziewczyny płaciłyby 50zł za makijaż i fryzure to ślinienie pędzelka jest poniżej jakiegokolwiek poziomu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2012r. 21:12  
Cytuj
A ja czesałam sie tam i malowałam pierwszy raz 3 lata temu i byłam bardzo zadowolona ;) obecnie też czesto odwiedzam ten zakład i polecam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2012r. 16:42  
Cytuj
to ja powiem ze bylam tam raz i nigdy wiecej tam nie pojde. moze nie robilam fryzury ani makijazu ale parafine na dlonie.jakas pani dala mi peeling i kazala rozsmarowac.:/ parafine nakladala pedzelkiem ktory tracil wlosie w trakcie nakladania:/ zalozyla mi na rece jedna rekawiczke i skarpetke bo chyba miala tylko jedna :/ a na koniec wycisnela mi krem i kazala sobie wsmarowac:/ ja rozumiem ze to jest tani zabieg ale w takim razie moglam zrobic go sobie w domu:/ masakra:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »