NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Acces Point RDAA-81 konfikuracja w TV Diana,
Posty: 5
Dołączył: 17 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 16:08  
Cytuj
Witam
Proszę o pomoc w konfiguracji Acces Point RDAA-81(http://www.atel.com.pl/produkt.php?hash=05451)w Tv Diana czy on się nadaje do tej sieci.Ponieważ padł mi D-Link DI524 którym przez WiFi miałem internet w mieszkaniu, chciałbym go wykorzystać zamiast uszkodzonego DI524.Proszę o pomoc wręcz na zasadzie łopatologicznej.
Dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 16:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 16:21  
Cytuj
Kolego nie będzie Ci to śmigać - jest to AP czyli "główny" sygnał musiałbyś dostać radiowo "wifi" i później go rozdziela na lan. Ty potrzebujesz routera z wejściem WAN na RJ45 (końcówka jak na skrętce). Modem z DIANY musisz połączyć z wejściem WAN routera - ty nie masz takiej możliwości . Sorry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 16:35  
Cytuj
Dzięki za odpowiedź wiem już na czym stoję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 16:45  
Cytuj
Oczywiście, że można. Mam APPro 5003 i działa bez problemu. Z Diany masz kabel LAN? To w port RJ45 i konfiguracja za pomocą Google.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 18:08  
Cytuj
Tylko mój RDAA-81 jest na darmowym innym sofcie niż APPRO i po wielu próbach poległem z kretesem a nie wiem czy jest kupować soft.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 19:25  
Cytuj
Wpisz w wyszukiwarkę na stronie http://www.dd-wr(...)database : RDAA-81. Jest soft do tego routera. Ściągnij, przetestuj, zamelduj czy działa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 07:53  
Cytuj
Podepnę się pod temat.
Czy nie zauważyliście przez ostatnie kilka dni problemów z netem od Diany? U mnie od czwartku w zasadzie sytuacja wygląda tak, że prędkość łącza jest ok, czyli taka jak być powinna, ale pingi mam kosmiczne - po 60-80 ms. Przez to strony ładują się nie w całości i muszę kilka razy odświeżać daną stronę, żeby była poprawnie wyświetlana. Denerwujące. Da się coś na to poradzić, czy trzeba czekać aż Diana rozwiąże problem?. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 13:16  
Cytuj

A ja chcialbym sie was poradzic odnosnie routera. Mam teraz router edimaxa i zaczyna sie psuc. Moje pytanie brzmi tak: jakiej firmy router wybrac. I jeszcze jedno pytanie. Mam teraz neta z sieci w bloku. Do routera kabel podpinam wtyczka jak do tel. Mysle zeby przejsc z netem do Diany. Czy router na wtyczki jak od tel bedzie dobry do diany? Z gory dzieki za odpowiedz.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »