NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Prezydent Szlęzak..., ...co on robi!!!
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 11:47  
Cytuj
Byłem dziś w kościele i nie mogłem uwierzyć własnym oczom.
Takich zszokowanych było chyba pół kościoła.
Faktem jest,że chodzę sporadycznie"od święta"(moja sprawa)i tak też zrobiłem przy okazji Niedzieli Palmowej.
Teraz żałuję!Z wrażeniania omal szlag mnie nie trafił kiedy zobaczyłem Szlęzaka!sciana
Tak nie zwariowałem-naszego prezydenta z PALMĄ w ręce!!!W Kościele!!!Początkowo sądziłem,że to tylko ktoś podobny.
Myślałem,że ten facet jest ateistą!!!:szok:
Ale szczytowania doznałem dopiero przed kościołem.
Po tym co powiedział straciłem do niego zupełnie szacunek.
Został zaczepiony przez jakiegoś faceta który w niewybredny sposób(dobrze mu tak) wyrazał się o nim i tym co chce zrobić z krzyżem.
Nie uwierzyłbym nigdy,ale mam nagranie...Szlęzak mówi ze WYCOFUJE wniosek o usunięcie krzyża!!!O,qrwa...Rozumiem,że pierwszy kwietnia ,ale żarty mają jakiś granice!!??mlotekmlotek
Normalnie mnie zatkało.Jak już pisałem mam nagranie i przekałem go do SM.Słabe,bo robione komórką,ale mam nadzieję,że nikt mnie nie ubiegnie!!!wazne
Jakby co to pamiętajcie że byłem pierwszy.
Normalnie szlag mnie prawie trafił...Niektórych innych też."Miłego"oglądania.mlotek

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 11:47  
Cytuj

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 11:53  
Cytuj
czerstwy ten Twój żart jusek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 12:06  
Cytuj
Potwierdzam. Też widziałem prezydenta z palmą. Po mszy poszedłem do AZ-etu, siedział tam Nadbereżny z Palikotem i palili zioło. Dosiadłem się do nich i po kilku machach ujrzałem na Alejach Frankowskiego z piłą spalinową podążającego w stronę Młodynia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 18:12  
Cytuj
A moja firma wygrała przetarg na przeniesienie pomnika patrioty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »