NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
ubranie komunijne, ubranie komunijne
Posty: 85
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 19:30  
Cytuj
gdzie w stalowej woli jest sklep z odzieżą dla dzieci które idą do pierwszej komunii świętej głownie chodzi o chłopców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 19:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 22:55  
Cytuj
W Salonie ślubnym Anna na okulickiego 60 kolo wypozyczalni DVD. Maja tam stroje i dodatki komunijne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 23:22  
Cytuj
Cześć Marian. Potwierdzam to, co napisała koleżanka. Sklepów z odzieżą dla dzieci w okresie komunijnym jest wiele. W Centrum, w City Parku, w Tesco... Ale domyślam się, że chodzi Ci o te białe sukienki, w których maluchy śmigają do świątyni w tym jakże ważnym dla nich "Dniu Prezentów". Jak to jest, że każdego roku kilkuset małolatów śmiga w maju w takich białych popierdółkach do kostek w czasie Białego Tygodnia czy jakoś tak, a nagle Marian pyta gdzie można owe tuniki nabyć. Idź chociaż raz na komunijny meeting, popytaj innych rodziców, prawnych opiekunów, księży... Zakładając, że podobnie jak ja, w dupie masz wszelakie spotkania o charakterze biznesowo-religijnym - użyj google. Zadałem sobie ten trud, w odpowiedzi dostałem na pierwszym miejscu: "Anna" oraz adres i numer telefonu. Nie, nie jest to oferta kierowana do panów szukających szybkiego odprężenia, po chwili doczytałem że chodzi o Salon Mody jakiejśtam "Anna". W swojej ofercie Anka posiada m.in.: alby i sukienki komunijne, spodnie i kamizelki, koszule, wianki, rękawiczki, bielizna, buty, sweterki, pelerynki i inne dodatki. Bierz młodego, wal do Anny, kupuj wdzianko. Za pozostałe laptopy, iPad'y, quady i zegarki zapłaci podczas komunijnego melanżu najbliższa rodzina. Amen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 7
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 08:11  
Cytuj
Witam,
ja mam do odsprzedania ubranko dla chłopca z tamtego roku ... jeśli jesteś zainbteresowany mogę wysłać fotkę na e-maila,

kontakt agnieszka.hasny_(at)_yahoo.de lub 603522155

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 17:06  
Cytuj
A ja Wam powiem jeśli ktoś byłby zainteresowany tradycyjną krótką albą,osobny kołnierz itd na chłopca to mam do oddania za dziękuje bo szkoda mi wyrzucić a może się przydać komuś.....jak coś piszcie na PW to się skontaktujemy jakoś

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »