NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklepy odzieżowe, gdzie kupię kurtkę wiosenną...
Posty: 64
Dołączył: 22 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 14:35  
Cytuj
zna ktoś może jakieś sklepy odzieżowe że tak sie wyraże 'wolno stojące' ? chodzi mi nie wliczając tych w city, centrum czy tesco, bo kurtki wszędzie takie same i później 3/4 stalowej będzie tak samo wyglądać ; o

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 14:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 22 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 14:37  
Cytuj
http://wizaz.pl/Moda/Galeria-mody/Skorzane-kurtki-wiosna-2012/Mango-399zl a moze ktoś gdzieś widział podobną, tylko odrobinę tańszą? jak dla mnie 400 zł za kurtkę to troszkę za dużo xD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
zna ktoś może jakieś sklepy odzieżowe że tak sie wyraże \'wolno stojące\' ? chodzi mi nie wliczając tych w city, centrum czy tesco, bo kurtki wszędzie takie same i później 3/4 stalowej będzie tak samo wyglądać ; o


Z "wolno stojących" masz ten na Alejach obok salonu Toyoty. Ostatnio o 7 rano widziałem tam przed wejściem "zaledwie" 1/4 ludności Stalowej. Czyli założone przez Ciebie kryteria spełnia jak najbardziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 16:37  
Cytuj
A po kiego grzyba "wolnostojące"? Mało masz sklepów odzieżowych w Stalowej? Gdzie się nie obejrzysz, tam jakiś szmatławiec otwarty... Jak chcesz być oryginalna, to suń na Fifth Ave., Via Montenapoleone, Pola Elizejskie lub Grafton Str.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 17:10  
Cytuj
No i ciarry przeszły. Na własne życzenie dołaczyłaś do grona "wolnostojacych", nieporadnych życiowo.

Spójrz:

http://alleg(...)847.html
Uderzajaco podobna??
Tylko jeden przykład,pierwszy-lepszy, znaleziony w 2 bite minuty, bo nie chce mi sie szukać dla Ciebie takich rzeczy.

A robi sie to tak.Wchodzisz na stronę allegro,wpisujesz parametry jakie Cię interesują, czy słowa kluczowe i jak na dłoni pokazuje się setki ofert.Potem już z górki: klik w interesujące zdjecie, prześwietlenie "wolnostojącego",przeczytanie opisu ze zrozumieniem (wiem,moze to nastręczyć wielu problemów), sprawdzenie wymiarów,zapytanie dodatkowe (opcjonalnie)kupno,przelew lub pobranie,oczekiwanie na listonosza/kuriera,komentarz zapewne mile widziany.
Jeśli nie masz konta na allegro-zadaj pytanie tu na forum, postaram Ci pomóc w jego założeniu umiech

Boisz sie,że coś pójdzie nie tak??? Trudno-wydaj 400 zł tu na miejscu, a alternatywnie skocz do Bułgarówchytry ) i bądź wiecznie zadowolona (na 100% z tym też będzie problem).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »