NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kościół kastrował nieletnich?,
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Jestem agnostykiem a co najwyżej słabo wierzącym antyklerykałem (do wiary w boga nie potrzeba mi nienasyconych pośredników) ale swoje dzieci poślę do komunii z różnych względów, m.in. dla świętego spokoju.
Po komunii niech idą już swoją droga (mam na myśli bierzmowanie), kwestię wiary zostawię im do własnego rozporządania.

Trochę ciężko mi sobie wyobrazić co one będą odczuwały w okresie komunijnym gdy masa rówiesńików jednak przystąpi do komunii i otrzyma w związku z tym prezenty.
Swoje myślę ale uważam, ze przy obecnej sytuacji kulturowo-światopoglądowej społeczeństwa podkarpackiego do komunii jeszcze te dzieci dopcham a potem to już będzie ich sprawa jakie sakramenty będą chciały przyjmowaćumiech

Odnosząc się do twojej wypowiedzi:
- ja od najmłodszych lat zostawię w tej kwestii otwartą drogę wyboru moim dzieciom, myślę, że gdy się wsiąknie w religię to później człowiek w ogóle się nad tym nie zastanawia i brnie przez życie właśnie jak ta większość "wiernych"...
- ponieważ nie jestem w stanie 9latkowi wytłumaczyć kwestii związanych z całą oprawą komunijną wyjeżdżamy na biały tydzieńumiech do eurodisneylanduchytry
moja mama też twierdzi, że moje dzieci będą miały do nas pretensje w przyszłości- nie wiem dlaczego bo ja takich pretensji do moich rodziców nie mam!

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 14:05  
Cytuj

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 25 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 14:17  
Cytuj
Janek 23, nie martw się, ciebie nie wykastrują, a nawet gdyby to żadna strata, co miałeś spróbować to juz spróbowałeś, po mutacji juz jesteś więc spokojna twoja rozczochrana...jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
W ostatnim spotkaniu biskupów, w sprawie przeciwdziałania pedofilii w kościele udział brał Biskup Petz, który molestował dzieci z chóru Poznańskie Słowiki. TO mówi samo za siebie, banda zboczeńców i hipokrytów.


CYTAT

Petz był oskarżonym o molestowanie kleryków i księży. O molestowanie dzieci z Poznańskich Słowików był oskarżony dyrygent tegoż chóru. Jesteś zboczeńcem czy hipokrytą że u ciebie to wszystko jedno?


Ciekawe, że zareagowałeś na pomyłkę IH8U a nie zareagowałeś na obecność Petza na tym spotkaniu biskupów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 14:58  
Cytuj
kosmal - no właśnie. Ciągle to powtarzam : - trzeba wierzyć w Boga - nie w księży. Tak właśnie zakładałem, że wielu z tych którzy wyszli w KK, wierzą, modlą się. Po prostu nie mogli znieść tego jak księża traktują swoje owieczki, jaki dają im przykład itd. To zapewne bardzo trudne i przykre. Nie jeden raz sam się zastanawiałem, kiedy przyjdzie taki moment, że powiem dość. Wszystko zależy od tego w którą stronę pójdzie Kościół hierarchiczny. Tam jest w tej chwili bardzo głeboki kryzys - zarówno zasad jak i wiary.

c&r - jak zwykle obrażasz i osądzasz bezmyślnie. Żałosny jesteś.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
Apostazja nie powoduje formalnego opuszczenia Kościoła. Apostata zgodnie z doktryną Kościoła Katolickiego wciąż pozostaje jego członkiem oraz katolikiem, gdyż decydujący o tym chrzest jest nieusuwalny w myśl zasady „Semel catholicus, semper catholicus” („Raz katolik, zawsze katolik”). Apostazja odnotowywana jest w księgach parafialnych, jednak informacja o chrzcie nie jest z nich usuwana.]


Kolejny paradoks w kościele. Niemowlak ma zdolność do wstąpienia w szeregi katolików, ale niedorozwinienty (np. z zespołem Downa) katolik nie ma zdolności do wstąpienia w związek małżeński, bo nie rozumie swojego postępowania, oraz znaczenia w/w aktu.

Czy to nie chore??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
Janek 23, nie martw się, ciebie nie wykastrują, a nawet gdyby to żadna strata, co miałeś spróbować to juz spróbowałeś, po mutacji juz jesteś więc spokojna twoja rozczochrana...


W przeciwieństwie do ciebie Inkasent, mnie interesuje dobro drugiego człowieka, a nie dbanie tylko o własnu interes. Więc głowę jeszcze długo będę miał niespokojną, a ty sobie jedź sraj i śpij jeśli to twoja jedyna ambicja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 16:32  
Cytuj
Ciekawe, że zareagowałeś na pomyłkę IH8U a nie zareagowałeś na obecność Petza na tym spotkaniu biskupów.

Pomyłka? wiesz między homoseksualizmem, a pedofilią jest spora różnica. Ciekawe, że jej nie zauważyłeś, a skupiłeś się na samej obecności. Widac coś cię gryzie, ale nie będę wchodził w ten temat. Twoja intymnośc mnie nie interesuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 16:39  
Cytuj
Oj Pilecki, będziesz wymyślał, ośmieszał byle tylko nie dotknąć tematu.
Różnica jest oczywista. Nawet nie pomyślałem, że to dla ciebie będzie aż taki problem.


To zapytam cię wprost.

Czy taka osoba jak Petz powinna nadal być biskupem i powinna uczestniczyć w spotkaniach dotyczących pedofilii w kościele?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 18:25  
Cytuj
dla takich jak ty prawda zawsze jest śmieszna. pytasz o biskupa, a nie zająkniesz się na temat posła homoseksualisty czy tranwestyty zajmującego się tym samym tematem. gdzie tu obiektywizm? jeden homoseksualista jest cacy, a drugi wzbudza oburzenie

jakbyś choc trochę orientował się w temacie, to wiedziałbyś, że w dalszym ciągu abp jest odsunięty od biskupiej posługi, natomiast nikt chyba nie może mu zabronic chodzic tam gdzie chce, tak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 18:28  
Cytuj
Pilecki, powiedz proszę że ty tylko udajesz durnia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 19:12  
Cytuj
Lucky, muszę Cię kiedys w końcu poznaćumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
W ostatnim spotkaniu biskupów, w sprawie przeciwdziałania pedofilii w kościele udział brał Biskup Petz, który molestował dzieci z chóru Poznańskie Słowiki. TO mówi samo za siebie, banda zboczeńców i hipokrytów.

Petz był oskarżonym o molestowanie kleryków i księży. O molestowanie dzieci z Poznańskich Słowików był oskarżony dyrygent tegoż chóru. Jesteś zboczeńcem czy hipokrytą że u ciebie to wszystko jedno?

wszystko jedno, klecha zboczeniec czy dyrygent zboczeniec jeden ch...chytry pokręciło mi się trochę.
PS widzę że oobczajony jesteś w temacie kto kogo molestował.
Uważam,że dla takich śmieci powinien być sznur na środku miasta powieszony!

A teraz idz się wyspowiadajgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
Oj Pilecki, będziesz wymyślał, ośmieszał byle tylko nie dotknąć tematu.
Różnica jest oczywista. Nawet nie pomyślałem, że to dla ciebie będzie aż taki problem.


To zapytam cię wprost.

Czy taka osoba jak Petz powinna nadal być biskupem i powinna uczestniczyć w spotkaniach dotyczących pedofilii w kościele?

Petz molestował ''tylko'' kleryków i ksieży więc o co hałas??
nie czepiaj się proszę biednej zbłąkanej owieczki bo nie wie co czyni, albowiem przed laty przyją między pośladki członek wielebnego, co dało mu natchnienie w walce z niewiernymi, by móc uświadamiać w kwesti niemylenia homoseksualizmu z pedofilią.Strzeżcie się również wy wszyscy, którzy plujecie na ksieży dewiantów,bo spotka was kara bardziej sroga niż kontakt z kościelnym Zorro a wasze analne stajenki nie zaznają spokojuok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »