NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Walne Zgromadzenie w Spółdzielni Mieszkaniowej ,
Posty: 72
Dołączył: 31 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 17:57  
Cytuj
z poprzednich wpisów wynika ,że członkowie S.M. wreszcie interesują się swoimi sprawamiwazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 17:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 08:45  
Cytuj
Ludzie otrząśnijcie się. Prowadzicie wirtualne dyskusje i do tego jałowe na temat SM. Jak chcecie działać to idźcie na Walne Zgromadzenie (będzie ogłoszenie na klatkach o terminie zgromadzenia)i tam porozmawiajcie o swoich bolączkach a nie bijcie piany na forum - co roku tak samo, bo to już jest nudne. Ile można?

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
Ludzie otrząśnijcie się. Prowadzicie wirtualne dyskusje i do tego jałowe na temat SM. Jak chcecie działać to idźcie na Walne Zgromadzenie (będzie ogłoszenie na klatkach o terminie zgromadzenia)i tam porozmawiajcie o swoich bolączkach a nie bijcie piany na forum - co roku tak samo, bo to już jest nudne. Ile można?


Do konca świata i jeden dzień dłużej.good


Ta wirtualna i jałowa dyskusja jednak małymi kroczkami prowadzi do celu.ok
17.04.2012 odbędzie się w tej sprawie/W.Z. SM/ spotkanie,wszystkich chętnych zapraszamy.
O miejscu i godzinie poinformujemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 09:14  
Cytuj
no to już jakiś konkret

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 09:24  
Cytuj
Leoniasty widzę ze ten temat zginie śmiercią naturalną. Ludzie to co się dzieje w SM mają daleko w du..e ich pieniądze ich zmartwieni.
Tylko dziwię się Tobie, co Ciebie interesuje SM cool girlTy za parę miesięcy będziesz mieszkał w Rudzie.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 09:34  
Cytuj
leoniasty dawaj napary na miejsce i godz. tego spotkania - chętnie posłucham umiech
do starykomuch - większość ma generalnie wszytko w dupie, ale są jeszcze ludzie myślący (na szczęście, szkoda tylko że tak mało) i mam nadzieję że coś zdziałamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 31 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 18:00  
Cytuj
Ja też bym przyszedł, mam kilka wniosków.
Jest podobno takie stowarzyszenie Własność i Gospodarność , może ich by zaprosić. Oni z tego co wiem są obcykani w sprawach S.M.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2014r. 06:52  
Cytuj
Kolejne WZ SM odbędzie w najbliższą sobotę 14.06.2014 r. o godz. 9ºº w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. gen. Władysława Sikorskiego przy ul. Hutniczej 17 w Stalowej Woli. Zapraszam wszystkich,ktorym zależy jak funkcjonuje i będzie funkcjonowało nasze miasto, bo w koncu w zasobach tej społdzielni mieszka okolo 40 tys mieszkańców naszego miasta. Szczególy http://www.sm.st(...).1005.41

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Cze 2014r. 12:24  
Cytuj
Co tam słychać na walnym największym cyrku spółdzielnianym w Stalowej Woli?W tym roku sobie odpuściłem,bo mam większe zmartwienia niż oglądanie spektaklu pod tytułem"Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Stalowej Woli"reżyserowanego przez prezeskę p.Czubak i popleczników oraz głosowania pracowników pod ich dyktando.Niestety za taki stan rzeczy odpowiedzialni są sami spółdzielcy,których na zebraniu jak na lekarstwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 07:30  
Cytuj
O jak zawsze każdy wielką gębę ma i tyle- jak przyjdzie co do czego to jakoś nikt się nie kwapi, aby przyjść i zmieniać cokolwiek-bo prawda jest taka,że ten Zarząd jest najlepszy z wszystkich dotychczas i wcale tak źle lokatorom nie jest.O czym świadczy co roku frekwencja na Walnym, a zresztą co Wy Ci co tu piszą tak wogóle chcecie- tak jakbyście nie wiedzieli że czasy mamy trudne, a Spółdzielnia i tak realizuje wiele planów chćby docieplenia, bez przerwy jakies są nowe bloki docieplone, ładnie wyglądają a kupe kasy to przeciez kosztuje.Potrafią korzystać z unijnych środków itp. Mądrzy ludzie nie takie głupki jak Ci co tu piszą-nie mający o niczym pojęcia -taka prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 20:54  
Cytuj
Łubu dubu łubu dubu niech żyje prezes ... Nie twierdze, że były gorsze zarządy a i owszem umiech Frekwencja jest niska bo ludzie widzą, ze pracownicy przegłosują wszystko co im Zarząd karze ... Jak się płaci pieniążki przez tyle lat na fundusz remontowy to żadnej łaski nie robią, ze w końcu ocieplają... A i Aga oświeć mnie na wykorzystują te środki unijne niby ? A to ciekawe, a i w spółdzielni sama mądrość a tu motłoch i pospólstwo zgodnie z zasada, kto nie z nami ten przeciwko nam?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »