NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Jak jeżdżą kierowcy RNI ?!,
~~tomek
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 13:55  
Cytuj
CYTAT
Ciągle piszecie o tym lewym i prawym pasie, a z tego co pamiętam, a były to wczesne lata 90te, kiedy robiłem kurs, to w terenie zabudowanym można wyprzedzić z prawej strony. Chyba, że coś się zmieniło?


Jezeli jezdnia jest dwukierunkowa, kierunki oddzielone sa pasem zieleni i kazdy z kierunkow jezdni ma przynajmniej 2 pasy ruchu. To wtedy mozna.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 13:55  
Cytuj

 
 
 
 
~~kierownica
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 15:47  
Cytuj
CYTAT


Jezeli jezdnia jest dwukierunkowa, kierunki oddzielone sa pasem zieleni i kazdy z kierunkow jezdni ma przynajmniej 2 pasy ruchu. To wtedy mozna.

Jedziecie po kierowcach z RNI, a znajomość przepisów jak widać powyżej żadna. Co najmniej dwa pasy ruchu w jednym kierunku - można wyprzedzać z prawej strony na terenie zabudowanym, co najmniej trzy pasy ruchu w jednym kierunku można wyprzedzać z prawej strony poza terenem zabudowanym. Zanim zaczniecie krytykować innych, sami przypomnijcie sobie przepisy wielcy kierowcy.

 
 
 
 
~~nnn
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 18:51  
Cytuj
nie dziwgie sie -kierowcy z stalowej sa najlepsi najpierw jezdzili furmankami potem huta dala im mieszkania to przesiedli sie na rowery po tylu latach praktyki musza byc najlepsi

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Jezeli jezdnia jest dwukierunkowa, kierunki oddzielone sa pasem zieleni i kazdy z kierunkow jezdni ma przynajmniej 2 pasy ruchu. To wtedy mozna.

Jedziecie po kierowcach z RNI, a znajomość przepisów jak widać powyżej żadna. Co najmniej dwa pasy ruchu w jednym kierunku - można wyprzedzać z prawej strony na terenie zabudowanym, co najmniej trzy pasy ruchu w jednym kierunku można wyprzedzać z prawej strony poza terenem zabudowanym. Zanim zaczniecie krytykować innych, sami przypomnijcie sobie przepisy wielcy kierowcy.


A skad wiesz, ze jestem ze Stalowej ? Przepis rzeczywiscie sie zmienil i brzmi tak jak podales wielki kierowco.

 
 
 
 
~~wrrr
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 21:56  
Cytuj
nnn a ty dalej naginasz furmanka i chyba dlatego ci zal. Ale bez obaw - serdecznie zapraszamy do tesco na zakupy

 
 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 24 Sty 2009r. 01:12  
Cytuj
Po 1. Przestańcie sobie cisnąc od wieśniaków, buraków itd. Po 2. To, że ma ktoś tablice RNI nie od razy oznacza, że jest z Niska, to samo się tyczy tablic RST, WB, WE i innych. Po 3. Wszędzie znajdą się gorsi i lepsi kierowcy!

 
 
 
 
~~ERNI
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 22:23  
Cytuj
CYTAT
Po 1. Przestańcie sobie cisnąc od wieśniaków, buraków itd. Po 2. To, że ma ktoś tablice RNI nie od razy oznacza, że jest z Niska, to samo się tyczy tablic RST, WB, WE i innych. Po 3. Wszędzie znajdą się gorsi i lepsi kierowcy


Zgadzam się.
Poza tym. Kilka postów wcześniej było coś o światłach bezkolizyjnych. I tak się składa że te"bezkolizyjne" w Stalowej są po prostu przerobioną zwykła sygnalizacją, i wjeżdżając na takie światła wcale nie widać ich bezkolizyjności.

 
 
 
 
~~ljklkj
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 22:59  
Cytuj
No wlasnie, w pelni sie zgadzam. RNI nie swiadczy o tym, ze ktos jest z niska! Dlatego chcialbym zeby osoby z niska obowiazkowo malowaly samochody w czerwono biale pasy, tak dla ostrzezenia. W ogole to nie ich wina, ze sa ze wsi...

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się.
Poza tym. Kilka postów wcześniej było coś o światłach bezkolizyjnych. I tak się składa że te\"bezkolizyjne\" w Stalowej są po prostu przerobioną zwykła sygnalizacją, i wjeżdżając na takie światła wcale nie widać ich bezkolizyjności.


Jeśli oddzielne cykle świateł dla ruchu na wprost i dla pojazdów skręcających w lewo na skrzyżowaniu nie oznaczają dla Ciebie bezkolizyjności skrzyżowania :szok: to poważnie zastanów się nad zmianą środka transportu na hulajnogę zarumieniony

Nie proponuję Ci roweru bo mógłbys sobie lub komus zrobić krzywdę mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ERNI
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 23:08  
Cytuj
Chodzi mi o to że powinny być chyba strzałki na poszczególnych sygnalizatorach.
Jeśli ktoś nie znający miasta wjeżdża na takie cóś to skąd ma wiedzieć że jest to bezkolizyjne.?????????

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 23:15  
Cytuj
CYTAT
Chodzi mi o to że powinny być chyba strzałki na poszczególnych sygnalizatorach.
Jeśli ktoś nie znający miasta wjeżdża na takie cóś to skąd ma wiedzieć że jest to bezkolizyjne.?????????


Ślepotę masz chłopie czy jak ? zapytanie

Biorąc na tapetę skrzyżowanie koło Bazyliki, masz jak wół rozrysowane na drodze które pasy do jakiego kierunku służą ok a oprócz tego sygnalizatory zawieszone nad drogą również świecą światłem z wyświetlonym kierunkiem ruchu uśmiech

Nie bardzo łapię jakie jeszcze udogodnienia chciałbyś mieć na światłach w Stalowej ? co

Tak już całkowicie odbiegając od tematu to ruch na przelotowej ulicy Stalowej organizuje zarząd dróg z Niska neutralny czego efekty mamy przyjemność oglądać na codzień sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ljklkj
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 00:25  
Cytuj
Czyli jak na pasach sa narysowane strzalki, to mamy skrzyzowanie bezkolizyjne?

 
 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 14:03  
Cytuj
Czego do jasnej cholery uczepiliście się do kierowców RNI skoro większość kierowców w naszym kraju jeździ niepoprawnie.Przecież wszystkich rozumów to jeszcze nie pozjadaliście.Brak obycia i poruszania się po większych i dużych miastach nastręcza wiele trudności.Nie jest filozofią wciśnięcia piątego biegu i dodanie gazu do dechy, umiejętnością jest poruszanie się po zatłoczonych ulicach, sposobem radzenia sobie w ciasnych zakamarkach naszych miast ale tego nie nauczysz się na kursie.Dopiero praktyka zdobyta latami przynosi spodziewane efekty.Przyszły takie czasy że, wielu z nas stać na auto lepsze lub gorsze.Jednak wielu nie wybiera się po za swoją wieś i tu zaczynają się schody.Przyjedzie jeden z drugim do takiej stalówki, zobaczy nadmierny ruch, mnóstwo samochodów, tłok,światła migające i kaplica.Wielu z tych którzy wszystkich i wszystko krytykują zapraszam do przejażdżki po ulicach Krakowa, Katowic, Lublina a wtedy możemy podyskutować na tematy jazdy, przepisów ruchu drogowego, uprzejmości dla uczestników ruchu.Za kierownicą trzeba myśleć, trzeba umieć przewidzieć zachowanie kierowcy nie tylko przed ale i za sobą, z boku, tego który zamierza wjechać na drogę twardą- z prawej lub lewej strony.Przyzwyczailiśmy się do jazdy na pamięć, ileż było stłuczek gdy zmieniono na skrzyżowaniach włączanie się świateł ze strzałkami, gdy zmieniono wjazdy i wyjazdy z danych ulic.Czasami można się zamyślić, zagapić, zapomnieć ale to nie dowód na to że, nie umie się jeździć. Nikomu z was taka sytuacja się nie zdarzyła, zawsze jesteście przytomni, zawsze umiecie do końca przewidzieć ruch przed , za , obok siebie.

 
 
 
 
~~zadziwiony
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 15:49  
Cytuj
Skoro już jest temat o "kierowcach" RNI to się podepnę bo mam pytanie: dlaczego w okolicach Niska i Kraśnika ludzie zakładacie na końcówki tłumików w Golfach puszki po piwie z obciętym denkiem ?? co to daje ?? zaklopotany

 
 
 
 
~~RNI
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 15:55  
Cytuj
No przeciez wtesy cisnienie wylatujacych spalin jest nizsze, bo otwor wiekszy - pozwala to rozwijac wieksza móc.

 
 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 18:02  
Cytuj
I taką wypowiedzią "RNI" dajesz przykład tym ze stalówki jaki z ciebie burak i jakim "spszentem" poruszasz się po naszych ulicach.

 
 
 
 
~~sda
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
No przeciez wtesy cisnienie wylatujacych spalin jest nizsze, bo otwor wiekszy - pozwala to rozwijac wieksza móc.


...PrOwOkAcJa...


 
 
 
 
~~kierowiec
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 12:22  
Cytuj
przylanczam się do wniosku ljklkj - KAŻDY jeden samochód z Niska obowiązkowo powinien być pomalowany w czerwono białe pasy, tak dla ostrzeżenia innych kierowców, żeby już z daleka widzieli z kim mają do czynienia na drodze i żeby w porę mogli ujść smiech2

natomiast wszystkie Golfy, Beemki i tym podobny szrot po agro-tjuningu dodatkowo powinny mieć zainstalowany na dachu czerwony kogut ze światłem migowym.

 
 
 
 
~~malarz
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 12:38  
Cytuj
że niby w taki deseń ?? potluczony

http://i131.(...)2186.jpg

 
 
 
 
~~dsg
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:02  
Cytuj
Problem nie jest w umiejętnościach ale RNI RTA TSA przyjężdżają do nas na zakupy. Zobaczcie parking pod Tesco jakie mają tablice.Są tak zafascynowani naszymi sklepami i świetnymi zakupami jakie tu robią, że przestają myśleć o prowadzeniu swoich autek. Nara.mlotek

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:13  
Cytuj
a mi się wydaje ze czasami kierowcy z o innych rejestracjach nie znają stalowej i nie jeżdżą na luzaka dlatego sprawiają wrażenie drogowego nieudacznika ;]potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Miastowy
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
Problem nie jest w umiejętnościach ale RNI RTA TSA przyjężdżają do nas na zakupy. Zobaczcie parking pod Tesco jakie mają tablice.Są tak zafascynowani naszymi sklepami i świetnymi zakupami jakie tu robią, że przestają myśleć o prowadzeniu swoich autek. Nara.mlotek


Nie tyle przestają myśleć, co po prostu wjeżdżając do Dużego Miasta jakim dla nich niewątpliwie jest Stalowa gubią się całkowicie i nie wiedzą jak się zachować na drodze potluczony

 
 
 
 
~~novik
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:44  
Cytuj
CYTAT
Skoro już jest temat o \"kierowcach\" RNI to się podepnę bo mam pytanie: dlaczego w okolicach Niska i Kraśnika ludzie zakładacie na końcówki tłumików w Golfach puszki po piwie z obciętym denkiem ?? co to daje ?? zaklopotany


a ja mam pytanko, bo nie rozumiem czegoś.
proszę o odpowiedź co daje w aucie czarna maska zapytanie
dla wyjaśnienia fotka na której widać o co mi chodzi:

http://i131.(...)2134.jpg

 
 
 
 
~~trzeźwy
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:51  
Cytuj
kolejny Mistrz Prostej - tym razem Hondziarz ......

http://www.echod(...)34868369

 
 
 
 
~~czarna maska
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Skoro już jest temat o \\\"kierowcach\\\" RNI to się podepnę bo mam pytanie: dlaczego w okolicach Niska i Kraśnika ludzie zakładacie na końcówki tłumików w Golfach puszki po piwie z obciętym denkiem ?? co to daje ?? zaklopotany


a ja mam pytanko, bo nie rozumiem czegoś.
proszę o odpowiedź co daje w aucie czarna maska zapytanie
dla wyjaśnienia fotka na której widać o co mi chodzi:

http://i131.(...)2134.jpg


jak to co ? jest oczywistym i wszyscy to wiedzą że czarna maska daje przyrost mocy o jakieś 45 koniasów good

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »