NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Jak jeżdżą kierowcy RNI ?!,
~~Mariusz
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:31  
Cytuj
Ja tez zawsze uważam na tych co maja RNI,nie muszą to być chłopaki z Niska,ale z tych wioch jak Jeżowe,Nowosielec czy Kamień.To te buraczyny najbardziej gubią się w przepisach na drodze,a na prostym odcinku cisną w pedał ile fabryka dała.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:31  
Cytuj

 
 
 
 
~~stalowolanin
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
Ja tez zawsze uważam na tych co maja RNI,nie muszą to być chłopaki z Niska,ale z tych wioch jak Jeżowe,Nowosielec czy Kamień.To te buraczyny najbardziej gubią się w przepisach na drodze,a na prostym odcinku cisną w pedał ile fabryka dała.


aha to tam raczej nie maja na miejscu gdzie sie uczyc skrecac z pasa na pas i krzyżówki tez im najlepiej nie wychodzą, [światła to i najlepszym się zdarza zapomnieć] ile nerwów by nas mniej kosztowała jazda, gdyby tylko taki kierowca nie zapominał o kierunkach [niby banalna sprawa/a co dla niektórych jest za skomplikowane i się gubią biedaki] mam nadzieje ze nie zapomną jak sie wsiada do samochodu. zaklopotany

 
 
 
 
~~RST-RNI
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 00:14  
Cytuj
Nie mozna wszystkich traktowac jedna miara.Ja przez 35 lat mieszkalem w Stalowce od niedawna w Zarzeczu i mam blachy RNI i co i jakis malolat powie ze RNI to niedzielni kierowcy?Pewnie i sa tacy ale to wszedzie, a troszke kultury na drogach ulatwi nam wszystkim zycie.Pozdrawiamjezyk

 
 
 
 
~~ch.j
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 00:26  
Cytuj
przekresliles 35 lat swojego zycia, gratuluje, a wydawalo mi sie ze pokolenie z lat 90 tylko takie. czlowiek z zarzecza o kulturze pisze dobre, ubaw po pachy. pozdrawiam ;-)

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 01:25  
Cytuj
Co do tematu - wszystkich kierowców z rejestracjami RNI, RP i RPZ (Przemyśl jeden i drugi) oraz LZ i LZA (uoba Zamoście ;) należy wyprzedzac, aby się nie denerwowac umiech

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 03:27  
Cytuj
cool girl tylko jak takiego wyprzedzić ....nie wiadomo kiedy , ani w którą stronę skręca...cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 04:52  
Cytuj
CYTAT
cool girl tylko jak takiego wyprzedzić ....nie wiadomo kiedy , ani w którą stronę skręca...cool girl



bardzo prosto redukcja lewy kierunek do spodu i i przy okazji jeszcze ze 2, 3 4 kolejne auta i prawy kierunek ja tak robię (oczywiście jak się ma czym przycisnąć ) -=AUDI=- ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ktoS
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 07:44  
Cytuj
CYTAT
Co do tematu - wszystkich kierowców z rejestracjami RNI, RP i RPZ (Przemyśl jeden i drugi) oraz LZ i LZA (uoba Zamoście ;) należy wyprzedzac, aby się nie denerwowac umiech


RPZ to nie przemyski ziemski ale monstrum przeworski!!!!!!neutralny

 
 
 
 
~~mag
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 08:15  
Cytuj
Panowie i Panie.
Nie tak tragiczni sa kierowcy z RNI - oni ujdą w tłumie.
Ale jak na drodze widzę LKR - to jest masakra

 
 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 08:22  
Cytuj
Już sam tytuł uważam za nieciekawy.Przyczepianie się do jazdy kierowców z rejestracjami RNI nie daje nikomu prawa do obrażania
nas.Autor tego artykułu ma się za takiego mistrza kierownicy!
Może nie mieszkam w stalówce ale jestem tam niemal codziennie i niejednokrotnie kierowcy z rejestracjami RST udowadniają jakie i z nich są zawalidrogi.Tu nie jest problem jakie kto ma tablice, tylko ile godzin spędził na kursie i ile ma wyjeżdżonych kilometrów w miastach.Bo tylko umiejętność poruszania się po zatłoczonych ulicach naszych miast nadaje sprytu kierowcy i opanowania.Wciśnięcie piątego biegu i zasuwanie na trasie to żadna filozofia.Do autora tego artykułu-kolego masz się za nie wiadomo co, czy zawsze jeździsz zgodnie z przepisami, nawet tymi nie pisanymi.Zawsze ustępujesz pierwszeństwa przejazdu, zwalniasz lub zatrzymujesz się na poboczu gdy jedzie karetka pogotowia na sygnale,zawsze przepuszczasz pieszych nie tylko na przejściach,zawsze parkujesz tylko tam gdzie wolno.A może zaczniecie pstrykać zdjęcia tym którzy jeżdżą na opak ale bądźcie pewni że będą to nie tylko kierowcy z RNI ale RST,RT,RPZ,WW,EL i wielu innych.Na koniec tego całego zamieszania zapraszam wszystkich chętnych do przejechania się ulicami Krakowa lub Warszawy, zobaczcie jak oni jeżdżą a potem to już możecie krytykować innych.

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 08:26  
Cytuj
CYTAT
Ja tez zawsze uważam na tych co maja RNI,nie muszą to być chłopaki z Niska,ale z tych wioch jak Jeżowe,Nowosielec czy Kamień.To te buraczyny najbardziej gubią się w przepisach na drodze,a na prostym odcinku cisną w pedał ile fabryka dała.




Kamień to RZE baranie

 
 
 
 
~~ch.j
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 10:20  
Cytuj
nie ma co sie unosic, temat z dupy chyba nikt z wpowiadajacych sie "stalowowolan" jadacych po po prowincji nie bierze go na powaznie jezeli jednak bierze to jest glupi jak but z lewej nogi :]

 
 
 
 
~~menn
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 11:23  
Cytuj
Studiuje w Warszawie od kilku lat i jeżdżę po niej samochodem bardzo często i muszę przyznać, że jak by 90% kierowców z Niska wpuscić do Warszawy to by im warszawiacy zrobili lincz na ulicy za jazde lewym pasem 40km/h i brak reakcji na sygnały dzwiękowe i świetlne.. A w Stalówce mam niezły ubaw - bo 80% wypadków które widzę na mieście są wyczynami ludzi z RNI.. Zderzenia.. wypadnięcia na słupy.. potrącenia jestem czasami w szoku mijając wypadek patrząć na blachy a tu znowu RNI. Druga sprawa to ich sposób jazdy.. ul. Energetyków - i jazda lewym pasem 40-50 km/h i zero reakcji na długie światła.. jazde zderzak w zderzak trąbienie i jeszcze wielkie zdziwienie przy wyprzedzaniu o co mi chodzi.. Samochody z RNI równie dobrze mogły by nie mieć lusterek bo i po co skoro ich nie używają.. Kolejna sprawa to że mieszkańcy Niska nie radzą sobie na bezkolizyjnych skrzyżowanich, gdzie pomimo, że mają bezpieczny lewoskręt to zatrzymują się na środku skrzyżowania i dzięki takim idiotą na jednej fazie przejadą 2 auta bo na dodatek ruszają 5 sekund z pod świateł.. Smieszy mnie że cała masa RNI jedzie do Stalówki z CB radiem hehe pytac ludzi jak się jeździ po Stalówce bo by się zabili.. Najlepiej zrobić parking P+R przed wjazdem do Stali dać tam linię nową autobusową i nich buraki jeżdżą autobusami bo oczywiście te ćwoki chcą mieć autobusy MKS po całym nisku ale płacić już nie łaska..do tego ta ich syfna woda i dziurawe drogi.. Niska to wrzud na dupie Stalówki..

 
 
 
 
~~menn
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 11:29  
Cytuj
Tak wogóle to ludziska z RNI mogli by wiedzieć, że za jednostajną i ciągłą jazdę lewym pasem jest mandat karny..W Polsce jest ruch prawostronny i lewy pas służy tylko do wyprzedzania i tyczy się to tak samo autostrad, ekspresówek jak i dwupasmówek.. Zacznie Laguna za to mandaty wstawiać to się może coś zmieni..

 
 
 
 
~~iks
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 11:32  
Cytuj
jak chcecie wiecej to zapraszam do samego srodka RNI czyli Niska. Nowa ładna droga. Zrobione lewoskrety i co ? Juz podaje przykład.

Jadac w strone St.Woli - wczesniej mogli skrecac w lewo np. na poczte a teraz jest gruba linia ciagla , lewoskret dla skrecajacych np. do szpitala i pas jadacych w strone Rzeszowa - czyli inaczej mowiac zakaz skretu w lewo . I co robia miejscowi wspaniali kierowcy ? Oczywiscie nagminnie skrecaja w lewo a niekiedy kilka metrow jada pod prad a niekiedy przepuszczajac blokuja jazde jadacym prawidłowo.

Juz nie wspomne o wyjezdzie i wlaczanie sie do ruchu. Maja nakaz skretu w prawo w strone Rzeszowa a fachowcy gdzie skrecaja ? Oczywiscie w lewo .

Taka rada dla RNI wybierajacych sie do St.Woli - najpierw nauczcie sie u siebie jezdzic a pozniej zapraszamy do nas

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 11:52  
Cytuj
W nisku nie mają rond i do nas przyjeżdżają i kozaków zgrywają;/

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 12:07  
Cytuj
CYTAT

RPZ to nie przemyski ziemski ale monstrum przeworski!!!!!!neutralny


Zgadza sie, my mistake umiech Przemysl ziemski to RPR. Ale ci z Przeworska tez sa niczego sobie umiech

 
 
 
 
~~anifa
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
Tak wogóle to ludziska z RNI mogli by wiedzieć, że za jednostajną i ciągłą jazdę lewym pasem jest mandat karny..W Polsce jest ruch prawostronny i lewy pas służy tylko do wyprzedzania i tyczy się to tak samo autostrad, ekspresówek jak i dwupasmówek.. Zacznie Laguna za to mandaty wstawiać to się może coś zmieni..

oj tak tak z tym się zgodzę umiech zawsze jak wracam z Rzeszowa to na dwupasmówce z Niska WSZYSCY jeżdżą lewym pasem, a gdy chciałam ich wyprzedzić musiałam manewr ten wykonywać prawym pasem zaklopotany bo nikt nie wpadł na to by zjechać mlotek

 
 
 
 
~~anifa
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 12:27  
Cytuj
CYTAT
W nisku nie mają rond i do nas przyjeżdżają i kozaków zgrywają;/

taaa a rondo co masz na samym końcu Niska co w prawo masz na Rzeszów a w lewo na Lublin??? mlotek

 
 
 
 
~~driver
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 12:30  
Cytuj
RNI to jest chyba jednak problem. W niedzielę w Nagnajowie na wiadukcie widziałem jak driver z RNI nie mógł trafić na drogę do domu. W rezultacie pojechał pod prąd na Mielec.

 
 
 
 
~~joko
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 13:08  
Cytuj
na tej dwupasmowce wsyzscy jezdza lewa strona bo na prawym pasie sa doly i do tego jakis debil zrobil kanalizacje umiech kto sie bedzie tlukl po dolach:p

 
 
 
 
~~anifa
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
na tej dwupasmowce wsyzscy jezdza lewa strona bo na prawym pasie sa doly i do tego jakis debil zrobil kanalizacje umiech kto sie bedzie tlukl po dolach:p

może iiii ale jak taki jeden z drugim widzą, że ktoś inny od nich szybciej jedzie to mogliby się na te 10-15 sekund usunąć, a nie jadą jak święte krowy ;P mlotek z resztą jak mówiłam w Polsce mamy ruch prawostronny co oznacza, że jadą niezgodnie z przepisami !!!!smiech2

 
 
 
 
~~driver
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 13:23  
Cytuj
dwupasmówka jest po remoncie i jeździ sie w miarę. RNI bylo wyraźnie zagubione na wiadukcie i pojechało w przeciwną stronę, pod prąd.

 
 
 
 
~~anifa
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 13:26  
Cytuj
a i jeszcze jedno dla mnie to żadne wytłumaczenie, że są dziury... z resztą na większości drug niczym się nie różnią od tych co są na tej dwupasmówce

 
 
 
 
~~Janek
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 13:28  
Cytuj
kamień od prawie 31 lat należy do powiatu rzeszowskiego.Jak pisać to prawdę , a nie być tak prymitywnym jak Mariusz powyżej i inni mu podobni.mlotekmlotek

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »