NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Makijaż œlubny,
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 12:41  
Cytuj
Jaki salon lub kosmetyczkę możecie polecić? Zależy mi na tym, żeby oprócz tego, że makijaż będzie ładny, dodatkowo będzie wykonany profesjonalnymi kosmetykami.. tak żeby nie spłynął szybko, a trzymał się całą noc......

jakie macie opinie o kosmetyczkach z metamorfozy albo gabriela?? a może jakieś inne, tylko sprawdzona na Was albo znajomych. Bardzo proszę o pilny odzew! Pozdrawiam !


//moderowano tytuł - nie piszemy z caps lockiem - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 12:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 14:24  
Cytuj
Cleo
Okulickiego nr około 100

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 15:21  
Cytuj
Ja mogę polecić gabinet w Rozwadowie - Sara. Robiłam tam co prawda makijaż na studniówkę ale trzymał się całą noc i był śliczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 17:55  
Cytuj
Polceam panią Wąsik super maluje, ja byłam bardzo zadowolona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 19:13  
Cytuj
Ja równiez polece gabinet SARA w Rozawdowie oczywiście panią Basię malowala mnie do ślubu poprostu efekt makijażu był olśniewajacy. Tydzień pózniej malowała mnie 2gi raz na sesje ślubną oczywiście się nie zawiodłam POLECAM w 100%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 20:05  
Cytuj
Ja raz widzialam panne mlodą w makijazu z Sary.
No chyba,ze ktos lubi miec krzaki wymalowane na skroni.Mysle,ze na typowo wiesjkie wesle ok.Ale chyba nie o to Ci chodzi?

Jesli chcesz miec profesjonalny makijaz szukaj WIZAZYSTKI.

Kosmetyczka nia nie jest jak sama nazwa wskazuje..

Na marginesie-dla mnie najbardziej hardkorowe są kosmetyczki uddajace wizazystki podczas wykonywania makeupu klientce siegaja po swoje kosmetyczki.
A tam same "profesjonalne" rzeczy typu avon,oriflame..

I nie jest to wbrew pozorom rzadkie w St.Woli:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
Ja mogę polecić gabinet w Rozwadowie - Sara. Robiłam tam co prawda makijaż na studniówkę ale trzymał się całą noc i był śliczny.




Nie makijaz ma byc SLICZNY tylko kobieta w nim.
Chyba nie ma gorszego obciachu niz uslyszec ale masz ladny makijaz..

Co bys wolala?

Uslyszec "ale ladnie wygladasz" (makeup dopasowany,odbiora widzi nasza perfekcyjna twarz)

czy "ale masz ladny makijaz" (odbiora widzi tapete)

ogolnie w Stalowej nikogo nie polecam.No chyba,ze sie ujawni jakas artystka ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 20:30  
Cytuj
Ja robiłam makijaż na swój ślub w Metamorfozie. Mnie i rodzinie bardzo się podobał. Długo się trzymał, nie stracił na jakości. Mogłam wybrać tonację w jakiej najlepiej się czuję, nic nie było przekoloryzowane.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 20:54  
Cytuj
Mnie raz malowała pani z "Gabinetu Kosmetycznego" na Siedlanowskiego...Kępki sztucznych rzęs odpadły po 10 minutach...
Dlatego ja zakupiłam sobie profesjonalne pędzle i kosmetyki (Kryolan, Benefit,Hakuro, itp.) po bardzo okazyjnych cenach i wszystkie makijaże robię sama. Nie dam się nigdy już żadnej "kosmetyczce" pomalować.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
Jaki salon lub kosmetyczkę możecie polecić? Zależy mi na tym, żeby oprócz tego, że makijaż będzie ładny, dodatkowo będzie wykonany profesjonalnymi kosmetykami.. tak żeby nie spłynął szybko, a trzymał się całą noc......

jakie macie opinie o kosmetyczkach z metamorfozy albo gabriela?? a może jakieś inne, tylko sprawdzona na Was albo znajomych. Bardzo proszę o pilny odzew! Pozdrawiam !



Nie wiem jaki salon ci polecić ale nie polecam salonu Gabriel:szok:
Bo jak mi Pani robiła makijaż o 15:00 to o 19 gęba mi się świeciła jak psu jajca i tyle:szok: Ja rozumiem że było popnad 30 stopni wtedy, ale płacąć 70 zł za make-up powinno się oczekiwać czegoś lepszego.zdegustowanyzdegustowanyzdegustowany od znajomych wiem że w Sarze jest spoko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 22:04  
Cytuj
powtorze.
KOSMETYCZKA to nie WIZAZYSTKA.

I TYLE.
jak Was cieszy byle co to cieszcie sie dalej.

zaloze sie ze zadna z Was nigdy nie miala profesjonalnie zrobionej twarzy.

Kosmetyczka to moze nam tipsy zrobic czy kawitacje (tez nie kazda,nie ma sprzetu)

(Zeby nie bylo,kawitacja to przezytek,ironia z mojej strony)

Beznadzieja.

Niech jescze pomaluje Cie swoim tuszem oriflame sprzed trzech lat.hitem.bosko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
powtorze.


zaloze sie ze zadna z Was nigdy nie miala profesjonalnie zrobionej twarzy.



Mnie profesjonalnie moją twarz zrobił mi mój tatuś,choć wizażystą nie jest umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 22:22  
Cytuj
to pokaz ją.Ocenie.Wiesz,szmieszy mnie Twoj nick,Twoj avatar.

ne masz nic sensownego do przekaznia-nie odzywaj sie.i juz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jaki salon lub kosmetyczkę możecie polecić? Zależy mi na tym, żeby oprócz tego, że makijaż będzie ładny, dodatkowo będzie wykonany profesjonalnymi kosmetykami.. tak żeby nie spłynął szybko, a trzymał się całą noc......

jakie macie opinie o kosmetyczkach z metamorfozy albo gabriela?? a może jakieś inne, tylko sprawdzona na Was albo znajomych. Bardzo proszę o pilny odzew! Pozdrawiam !



Nie wiem jaki salon ci polecić ale nie polecam salonu Gabriel:szok:
Bo jak mi Pani robiła makijaż o 15:00 to o 19 gęba mi się świeciła jak psu jajca i tyle:szok: Ja rozumiem że było popnad 30 stopni wtedy, ale płacąć 70 zł za make-up powinno się oczekiwać czegoś lepszego.zdegustowanyzdegustowanyzdegustowany od znajomych wiem że w Sarze jest spoko


powiedz prosze co w Sarze jest SPOKO?

Ni ma ikonki,padam ze smiechu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 22:35  
Cytuj
Bejbej, czyżby kumpela - wizażystka narzekała na brak pracy co

Co Cię jeszcze śmieszy? Jazda po kosmetyczkach, a może moja dupa?

A to kojarzysz? Początek wakacji....


CYTAT
Czy można w Stalowej Woli zrobic gdzieś prywatny kurs wizażu? Jeżelii wiecie coś na ten temat lub posiadacie jakieś namiary to bardzo proszę. umiech Z góry dziękuję!


CYTAT
czesc,znam pewna osobe ktora moglaby sie tego podjąc tylko nie wiem czy teraz dysponuje czasem.moze napisz czego dokladnie oczekujesz,sprobuje sie z nia skontaktowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 22:55  
Cytuj
wybacz ale jesli ktos wystawego dupe jak to sama powiedzialas dupe do tego koslawą..


podziwiam jak duzo Koslawa ma czas...sledzic moje posty?toz to choroba jest.....

owszem,ja w zawodzie.ale nie czynnym.badz co badz przez jakis czas przerwanym.pokjaz swoja piekna twarz.moze podejme temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 23:01  
Cytuj
bebe skoro kosmetyczka to nie wizażystka to poleć jakąś dobrą wizażystkę od makijażu,jeżeli nie w Stw to poza nią,pisałaś że jesteś w tym zawodzie,więc pewnie znasz kogoś dobrego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 23:14  
Cytuj
Ania,pisz na pw jesli maasz ochote
Ja juz zygam kosmetyczkami.
Zreszta-kto szuka to znajdzie.
Ale nie pytaj mnie o kosmetyczke.

i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2012r. 00:20  
Cytuj
Hmm.. Dziewczyny i chłopcy z tego co widzę, dzięki, że odpisaliście na mój post, ale szczerze powiedziawszy za dużo mi to nie pomogło.. Jeśli sprawia Wam przyjemność takie wzajemne obrzucanie się to może jakiś oddzielny wątek, np. poobrażajmy się nawzajem bo tak jest fajnie? Ponawiam pytanie czy znacie jakieś kosmetyczki z metamorfozy i co możecie powiedzieć o ich pracy? w ogóle czy ktoś z Was wie gdzie maluje się profesjonalnymi kosmetykami, a nie typu oriflame itd... Jasne, że szukam czegoś porządnego a nie badziewia. Chodzi mi o jakość a nie cenę.
- Czy któraś z Was malowała się u p. Burdzy? wiem, że ona maluje w Metalowcu, ale nie znam nikogo kto by skorzystał z jej usług?
Będę wdzięczna za wszelkie info. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 18 Cze 2010r.
Skąd: Lublin/Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2012r. 02:43  
Cytuj
Jeśli poza Tobą byłoby do malowania jeszcze kilka osób (rodzina/druchna itp.), to polecam wizażystkę Olgę Zalewską z Lublina (www.montowniawizerunku.pl). Stale pracuję z Olgą przy sesjach zdjęciowych, więc wiem co potrafi. Wykonuje ona również makijaże ślubne. Plasuje się w czołówce polskich wizażystek, co poświadczyć może wieloma dyplomami. Kontakt znajdziesz na stronie.

Bartosz Szlęzak - fotografia komercyjna
WWW e-mail
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2012r. 07:32  
Cytuj
Wygląda na to, że jest to osoba z duszą artystki. Strona zapowiada, że może być ciekawie. Myślę, że warto. Lokalnie nie znajdziesz nic. Wszystko na podobnym - bardzo niskim - poziomie. Myślą, że potrafią nie wiadomo co ...
Takich osób jest niewiele. Nie rzemieślników - a artystów. Dla których każda wykonana praca to dzieło - nie rzemiosło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2012r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
wybacz ale jesli ktos wystawego dupe jak to sama powiedzialas dupe do tego koslawą..


podziwiam jak duzo Koslawa ma czas...sledzic moje posty?toz to choroba jest.....

owszem,ja w zawodzie.ale nie czynnym.badz co badz przez jakis czas przerwanym.pokjaz swoja piekna twarz.moze podejme temat.


Jeżeli Bejbej jest tak świetna w swoim zawodzie jak w obrażaniu-polecam w ciemno,oczywiście jak już do zawodu wróci.
Polecam także jako lekturę - słownik języka polskiego.
Bonusowo nakieruję również, na wyszukiwarkę SM (zaoszczędzi sobie Bejbej czasu,który można spożytkować na naukę zasad interpunkcji.)
Cóż, mnie reklama nie potrzebna,więc Pani wybaczy,że wizerunek mojej twarzy pozostawię osobom na wyższym poziomie ewolucji.
Życzę sukcesów w rozwoju,Bejbej. OAO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2012r. 16:07  
Cytuj
Ja nie byłam zadowolona z Sary. Byłam malowana na ślub (jako gość), chciałam typowy smoky eye, ale nie wyszło, a już nie miałam czasu na poprawki, poza tym miałam taka tapetę, że jak przeglądnęłam się w lusterku po wszystkim to kazałam jej to chociaż trochę zetrzeć, nie poznałam własnej twarzy pod tą maską. Muszę przyznać rację, że są tam typowo wiejskie makijaże. O Gabrielu też nie słyszałam pochlebnych opinii, może rzeczywiście ten Lublin w końcu jeżeli to ty masz być Panną Młodą, taki dzień ma się tylko (praktycznie :p) raz w życiu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 14:10  
Cytuj
CYTAT
Hmm.. Dziewczyny i chłopcy z tego co widzę, dzięki, że odpisaliście na mój post, ale szczerze powiedziawszy za dużo mi to nie pomogło.. Jeśli sprawia Wam przyjemność takie wzajemne obrzucanie się to może jakiś oddzielny wątek, np. poobrażajmy się nawzajem bo tak jest fajnie? Ponawiam pytanie czy znacie jakieś kosmetyczki z metamorfozy i co możecie powiedzieć o ich pracy? w ogóle czy ktoś z Was wie gdzie maluje się profesjonalnymi kosmetykami, a nie typu oriflame itd... Jasne, że szukam czegoś porządnego a nie badziewia. Chodzi mi o jakość a nie cenę.
- Czy któraś z Was malowała się u p. Burdzy? wiem, że ona maluje w Metalowcu, ale nie znam nikogo kto by skorzystał z jej usług?
Będę wdzięczna za wszelkie info. Pozdrawiam.


Mnie malowała p. Burdzy do ślubu. Byłam bardzo zadowolona. Mam bardzo tłustą cerę a makijaż trzymał mi się do samego rana. Poza tym będąc na paru makijażach próbnych (co jest bardzo trudne bo niewiele kosmetyczek chce wykonać makijaż próbny) tylko ta pani rozmawiała o moich oczekiwaniach. Nie pamiętam na jakich kosmetykach pracowała, ale nigdy takich nie widziałam. Wiem że może dojechać do domu.Naprawdę polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »