NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
UWAGA OSZUSCI,
~~pss
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 17:55  
Cytuj
oszusci to MKS,a dokladnie kierowcy ktorzy sprzedaja bilety!!!CHODZI O TO ZE NIE TAK DAWNO ZA PRZEJAZD PLACILISMY 1.80ZL.kupujac bilet u kierowcy placilismy 40 gr oplaty manipulacyjnej.no dobra.wiadomo ze na czyms musza zarobic,ALE ALE!!!po podwyzce placimy 2zl.i oplata manipulacyjna rowniez 40 gr.NIESTETY POMYLILEM SIE I TO 2 RAZ!!!nasza ukochana MKS wpadla na ginialny pomysl zwiekszenia obrotow,i teraz sprzedaje klientowi (ktory kupuje bilet za 2 zl)2 bilety po''ZLOTOWCE''i nalicza 2 razy oplate manipulacyjna.czyli bilet tak naprawde kosztuje 2.80zl.poprosilem kierowce aby sprzedal mi bilet za 2zl z jedna oplata,ale niestety pan poinformowal mnie ze w sprzedazy wewnatrz autobusu posiadaja tylko i wylacznie bilety po 1 zl.hmm hmm AZ PATRZEC JAK NA WOISNE WYJADE Z ZAJEZDNI NOWE AUTOBUSIKI Z KLIMATYZACJA.OKAZE SIE WTEDY ZE ZA KLIMATYZACJE DOPLACA KOLEJNE 40 gr.zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 17:55  
Cytuj

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:21  
Cytuj
Czy Ty qrwa nie masz innych problemów?
Kup sobie garść biletów w kiosku i powkładaj do każdej kieszeni, żeby zawsze mieć przy sobie.
Będziesz jeździł tanio!

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:00  
Cytuj
belfer idiotą jesteś chyba! gość ma racje się cwaniaki wzięli na sposób. hehe to jest z serii made in polandmlotek

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~~~QRA
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:12  
Cytuj
Zgłoś zażalenie do jaśnie panującego Jagodowego Zasrańca, przecież to jemu podlega ZMKS.cool girl

 
 
 
 
~~lola
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:35  
Cytuj
pewnie to nie MKS.....a kierowcy cwaniaczki.na jednym "kliencie" zarabiają..nie 40 gr....a od razu dwa razy tyle!!!!
się biznesmeny znalazły!!!!
przecież pensyjki mają całkiem niezłe!!!mało??????cool girl

 
 
 
 
~~kjlkj
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:48  
Cytuj
Tu nie chodzi o 'byznes', ale o to ze kierowca to kierowca, a babka w kiosku to sprzedawczyniumiech Kupowanie biletow na przystankach lub w trakcie jazdy opoznia autobus, stwarza zagrozenie i lepiej zakupic bilet w kiosku - bedzie taniej, szybciej sie pojedzie i w ogole bedzie cudownie.

 
 
 
 
~~ALA
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 20:52  
Cytuj
Często korzystam z MZKS i może się zdażyć że braknie biletów o konkretnym nominale a nie że wogóle ich nie ma!!!! Kiedyś mi się tak zdażyło to kierowca mi poszedł na rękę- i o to właśnie chodzi- nie próbował zedrzeć ze mnie tylko wszysko kulturalnie! Może dlatego że jestem dziewczyną- no i dobrze! Dziękuję za to.

 
 
 
 
~~ljkklj
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 20:57  
Cytuj
No wlasnie - skoro dla mnie byl uprzejmy, to prosze sie delikatnie mowiac odczepic od mzk!

 
 
 
 
~~antyfanka mzk
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 23:14  
Cytuj
to podzielmy kierowcow na "życiowych" i tych zupełnie "nieżyciowych"
jedni są ok,życzliwi,mili,i wożą ludzi bezpiecznie.....
ci drudzy....jest ich od pewnego czasu jakby mniej...są złośliwi,jadą jakby ziemniaki w workach wieźli.....
a co do możliwosci zakupu biletów u kierowców,,,,to opłata manipulacyjna jest w dużej części dla nich.....tak jak handlowiec ma marżę na towar w sklepie..tak oni mają kasę za sprzedaż biletów.......i jeśli zamiast jednego za 2zł + opłata 40gr......
sprzeda dwa bilety po 1zł...to automatycznie ma 80gr do przodu......
a firmie mzk do ideału.....to daleko...daleko.....

 
 
 
 
~~ch.j
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 23:18  
Cytuj
jezeli tak bardzo cie to wkurwia skocz do skarbowego a oni wyjasnia

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 04:58  
Cytuj
oj ! gdyby mi tak kierowca zrobił ale bym mu boruty narobił ! boks

przecież to absurd sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 07:30  
Cytuj
CYTAT
oj ! gdyby mi tak kierowca zrobił ale bym mu boruty narobił !

przecież to absurd


Jak głąbie nie rozumiesz znaczenia słów, to ich nie używaj, albo zajrzyj do słownikamlotek
Boruta to diabeł, a co to jest poruta to sobie sprawdź!

 
 
 
 
~~kajus
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 13:55  
Cytuj
CYTAT
oj ! gdyby mi tak kierowca zrobił ale bym mu boruty narobił !

przecież to absurd



Jak głąbie nie rozumiesz znaczenia słów, to ich nie używaj, albo zajrzyj do słownikamlotek
Boruta to diabeł, a co to jest poruta to sobie sprawdź!


Ty Belfer, a może Ty też taki "uczciwy inaczej" jesteś co??? jezyk Usprawiedliwiasz cwaniactwo panów kierowców i złości Cię, że ktoś im nieuczciwość zarzuca. Może Ty w szkółce, za samorządową kasę, dajesz uczniom pałki, a potem uczciwie dorabiasz korkami??? jezykgood
Zrobić komuś borutę, (z małej litery) to znaczy w języku potocznym, coś zupełnie innego niż diabeł - to Ty sobie sprawdź!!! Będziesz douczonym belfremmlotekzarumienionygood

 
 
 
 
~~krym
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 17:15  
Cytuj
można by też zwrócić panom kierowcom uwage żeby ostatnie autobusy czyli te przed północą jeździły we wskazanym czasie. Bardzo często się zdaża że jeżdzsą kilka minut za wcześnie. Ludzie muszą wtedy "z buta" pokonać kawał drogi ( a wierzcie mi schodzi to piorunem, taka nerwa jest !!! )wazne

 
 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
oszusci to MKS,a dokladnie kierowcy ktorzy sprzedaja bilety!!!CHODZI O TO ZE NIE TAK DAWNO ZA PRZEJAZD PLACILISMY gr.zaklopotany


Zadzwon dop mks-u i powiedz na jakiej to linii i o ktorej godzinie i tam temat zalatwia. Pisanie ze to umyslny zabieg jest przejawem glupotymlotek

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 18:39  
Cytuj
CYTAT

Zrobić komuś borutę, (z małej litery) to znaczy w języku potocznym, coś zupełnie innego niż diabeł - to Ty sobie sprawdź!!!


kajus - następny głąb

Czy obsługa wyszukiwarki np. Google przekracza twoje możliwości intelektualne?sciana

Wystarczy wpisać:
poruta
a potem
boruta
i porównać

 
 
 
 
~~misio
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 20:50  
Cytuj
NIE CZEPIAJCIE SIE KIEROWCOW TO TE GŁĄBY CO SIEDZA NA STOŁKACH TAK CUDUJĄ:szok:

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 08:01  
Cytuj
CYTAT
można by też zwrócić panom kierowcom uwage żeby ostatnie autobusy czyli te przed północą jeździły we wskazanym czasie. Bardzo często się zdaża że jeżdzsą kilka minut za wcześnie. Ludzie muszą wtedy "z buta" pokonać kawał drogi ( a wierzcie mi schodzi to piorunem, taka nerwa jest !!! )wazne



Ja miałem taki przypadek parę razy ale przebrała się miarka...pewnego wieczoru szedłem sobie na przystanek na Czarneckiego i zobaczyłem jadący autobus linii nr 3, minął mnie zatrzymał się na przystanku, a ja z językiem na brodzie goniłem go lecz tylko odprowadziłem wzrokiem czerwone światełka :( spojrzałem na zegarek i było około 23:10 a planowy odjazd to 23:15 lub 17. Nie pierwszy raz to się zdarzyło więc na przystanku autobusowym przeczytałem numer telefonu na dyspozytornię i zadzwoniłem tam. Pierwsze pytanie jakie zadałem to "Czy wie Pan która godzina?" odpowiedział 23:13 więc poinformowałem Pana dyspozytora, że z płucami na dłoni stoję na przystanku i czekam na przystanku na ostatni autobus linii nr 3 bo z buta iść 7 km nie zamierzam. Mają do wyboru albo podjedzie autobus albo wynajmuję taksówkę i przedstawię im rachunek, dyspozytor zadzwonił (w tle) do kierowcy i "poinstruował" go co ma zrobić. Nie minęło kilka minut jak kołysząc się w wyjącym silnikiem z pełnym impetem i pyskiem rozdartym podjechał autobus na przystanek z kanarem w środku aby mnie zabrać. Kanar 2 razy sprawdzał bilet i jakieś pyskówki do mnie puszczał. Ja nie byłem dłużny umiech
Jaki z tego wniosek z tym ..... nie ma co im popuszczać !!!
Wiem że autobus się może parę minut spóźnić raz na jakiś czas bo to sprawy losowe ale jak przyjedzie za wcześnie bo kierowcy do domu się spieszy to przesada, żebym z buta darł bo kierowcy się nie chce na przystanku czekać!!! Za to mu krr... płacą żeby jeździł planowo i ostrożnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~~~~~~~~~~
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 11:06  
Cytuj
Kierowcy za sprzedaż biletów w autobusie nie dostają nic, opłatę manipulacyjną pobiera ZMKS, jeśli nie wierzycie sprawdźcie sami, bo ja dzwoniłem i jużmlotek wiem

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 11:47  
Cytuj
buurek ciekawa historia gratuluje konsekwencji w działaniu!!!
a tak po za tym to jeżeli autobus przyjedzie wcześniej to powinien stać na przystanku do minuty odjazdu!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 16:04  
Cytuj
to oczywiste że kierowca nie dostaje tych 40 gr opłaty tylko zmks, w przeciwnym razie bilety u kierowcy nie różniłyby się od tych normalnych sprzedawanych w kiosku umiech
nie rozumie jednego dlaczego wy się tak wszyscy oburzcie jak trzeba dorzucić 4o gr do biletu, wszędzie tak jest, co więcej np w Rzeszowie takowa opłata manipulacyjna wynosi 50 gr

Nie rozumie dlaczego na wszystkich forach ludzie dają takie wpisy że się czasami odechciewa wszystkiego.. ludzie trochę optymizmu umiech jeżeli tak narzekacie na życie w Stalowej po prostu przeprowadźcie się albo po prostu nie piszcie nic..

realiów nie zmienimy, to zły ślęzak, to zły zmks to znowu jeżeli jest jakaś inwestycja to już wszyscy zakładają że będzie spartolona... Z takim nastawieniem to w tym mieście nie będzie lepiej!

ludzie nie narzekajcie tak prosze! hehe uśmiech

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kajus
ff
Wysłany: 24 Sty 2009r. 16:44  
Cytuj
belfer- to Ty jesteś głąb. I na dodatek złośliwiec. Trafiłem w sedno i zabolało co?
Doczekasz się, ze uczniaki Ci boruty narobią.

Nie odsyłaj innych tylko sam sprawdz.

Miejski słownik slangu i mowy potocznej. (znajdż sobie w google właśnie)
Pod hasłem boruta (cyt):
Zniszczenie, nieporządek, nieład, chaos, "narobić boruty" czyli coś nabroić, drzeć mordę, zwracać na siebie uwagę policji i innych służb porządkowych, robić coś nielegalnego w miejscu publicznym i nie tylko.

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 24 Sty 2009r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
belfer- to Ty jesteś głąb. I na dodatek złośliwiec. Trafiłem w sedno i zabolało co?
Doczekasz się, ze uczniaki Ci boruty narobią.

Nie odsyłaj innych tylko sam sprawdz.

Miejski słownik slangu i mowy potocznej. (znajdż sobie w google właśnie)
Pod hasłem boruta (cyt):
Zniszczenie, nieporządek, nieład, chaos, \"narobić boruty\" czyli coś nabroić, drzeć mordę, zwracać na siebie uwagę policji i innych służb porządkowych, robić coś nielegalnego w miejscu publicznym i nie tylko.



Słownik poprawnej polszczyzny
poruta
1. pot. «wstyd, kompromitacja»
2. pot. «nieprzyjemna lub przykra sytuacja»

Miejski słownik slangu i mowy potocznej
poruta
1) blamaż, kompromitacja
2) wstyd, kompromitacja, obciach lub też skandal, awantura
3) Obciach. Zrobić komuś porutę to znaczy zrobić komuś obciach.
Poruta oznacza tylko obciach "wiejski" czyli bekanie, pierdzenie, lanie na okna sąsiadów itp. Częste po pijaku.

Słowo poruta w języku polskim funkcjonuje od dawna.

A to, że jakaś grupa małpoludów coś niedosłyszała i używa słowa "boruta" w znaczeniu słowa "poruta"?
Kij im w oko (a właściwie w niedosłyszące ucho)uśmiech

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 14:46  
Cytuj
belfer uczysz pewnie polskiego, a gdzie?

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
belfer uczysz pewnie polskiego, a gdzie?

Nie uczę ani polskiego, ani niczego innego.
Jest natomiast moim hobby pouczania matołków.

jezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »