NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
UWAGA OSZUSCI,
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 16:03  
Cytuj
CYTAT
Ja miałem taki przypadek parę razy ale przebrała się miarka...pewnego wieczoru szedłem sobie na przystanek na Czarneckiego i zobaczyłem jadący autobus linii nr 3, minął mnie zatrzymał się na przystanku, a ja z językiem na brodzie goniłem go lecz tylko odprowadziłem wzrokiem czerwone światełka :( spojrzałem na zegarek i było około 23:10 a planowy odjazd to 23:15 lub 17. Nie pierwszy raz to się zdarzyło więc na przystanku autobusowym przeczytałem numer telefonu na dyspozytornię i zadzwoniłem tam. Pierwsze pytanie jakie zadałem to \"Czy wie Pan która godzina?\" odpowiedział 23:13 więc poinformowałem Pana dyspozytora, że z płucami na dłoni stoję na przystanku i czekam na przystanku na ostatni autobus linii nr 3 bo z buta iść 7 km nie zamierzam. Mają do wyboru albo podjedzie autobus albo wynajmuję taksówkę i przedstawię im rachunek, dyspozytor zadzwonił (w tle) do kierowcy i \"poinstruował\" go co ma zrobić. Nie minęło kilka minut jak kołysząc się w wyjącym silnikiem z pełnym impetem i pyskiem rozdartym podjechał autobus na przystanek z kanarem w środku aby mnie zabrać. Kanar 2 razy sprawdzał bilet i jakieś pyskówki do mnie puszczał. Ja nie byłem dłużny umiech
Jaki z tego wniosek z tym ..... nie ma co im popuszczać !!!
Wiem że autobus się może parę minut spóźnić raz na jakiś czas bo to sprawy losowe ale jak przyjedzie za wcześnie bo kierowcy do domu się spieszy to przesada, żebym z buta darł bo kierowcy się nie chce na przystanku czekać!!! Za to mu krr... płacą żeby jeździł planowo i ostrożnie.



Masz całkowitą racje. Ja miałem podobną sytuacje tylko bodajże z dziewiątką na Czarnieckiego obok Europejskiej. Zadzwonilem i co... pan dyspozytor mi wtedy powiedzial, ze autobus nie moze zawrocic, musialem isc pieszo (bylo pozno wiec nie robilem jazdy a spacer sie przydal) umiech ALE do innych apeluje jeżeli widzicie odjeżdzający autobus, który powinien odjechac kilka minut pozniej DZWONCIE I KRZYCZCIE NA TYCH LUDZI :/ wazne

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 16:03  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 08:57  
Cytuj
wroce do tych podojnych oplat za bilet u kierowcy!
Pobieranie oplaty tzw manipulacyjnej to skandal a w podwójny sposób to złodziejstwo.
Przebywam obecnie w Łodzi i powiem Wam ze tutaj tez byla pobierana oplata manipulacyjna ale ktos zaskarzyl taka procedure u juz nie ma tej oplaty, tylko nie wiem jaka byla tego podstsawa prawna ale moze uda mi sie tego dowiedzieć.
Ale minus jets taki ze niie ma w autobusach takich samych biletow jak w kiosku tylko wprowadzili jakia nowy bilet, którego kupowac sie za bardzo nie oplaca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »