NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Wakacje 2012, Gdzie w tym roku jedziecie na wczasy?
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 13:26  
Cytuj
Może ma ktoś jakąś propozycję gdzie można na wakacjach pojechać na wczasy, nie myślę już o naszym morzu bo to dla mnie porażka cenowa i pogodowa. Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie, może komuś się przyda między innymi mi również.Chodzi mi o taki wyjazd z rodziną (dzieci w wieku 6 i 10 lat) myślałem o południu: Chorwacja, Grecja itp. Słyszałem też że są jakieś fajne kurorty w Czechach czy na Słowacji, takie kompleksy z basenami. Z góry dzięki za odpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 13:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 13:41  
Cytuj
obadaj
http://www.fostertravel.pl
maja tam najlepsza wyszukiwarke chyba w polandii, typ pobytu, warunki, mozesz dodac dzieciaki, praktycznie wszystkie obiekty to ich zdjecia, nie nadsylane przez kogostam, malo tego jest juz tam niemalo opinii ktore mozna poczytac, a na mapach masz rzut z mapy satelitarnej widzisz dokladnie gdzie jest hotel, ile do wody i czy jest bardzo sucho, czy na ogolnej w ktorej czesci toto sie znajduje :] do tego maja naprawde bardzo dobre ceny, a jakos uslug rewelka :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 13:44  
Cytuj
czesio sa przeciez biura podrozy, oferty internetowe jednym slowem masz mnostwo mozliwosci. poczawszy od poludnia europy, poprzez polnacna afryke, na wszelkich wyspach konczac. jeden poleci ci majorke inny karaiby. poszukaj w internecie ofert, zapoznaj sie z miejcami, canami i wtedy dobierzesz cos dla siebie i rodziny. nie czekaj az Luk dobitnie ci wytlumaczy gdzie spedzic wakacje mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 14:15  
Cytuj
Polecam wypoczynek nad morzem w takim kraju jak Rumunia lub Bułgaria. Miejsce pobytu uzależnione jest już od kasy jaką możesz przeznaczyć, może to być hotel *****, domek na campingu lub nawet namiot.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
czesio sa przeciez biura podrozy, oferty internetowe jednym slowem masz mnostwo mozliwosci. poczawszy od poludnia europy, poprzez polnacna afryke, na wszelkich wyspach konczac. jeden poleci ci majorke inny karaiby. poszukaj w internecie ofert, zapoznaj sie z miejcami, canami i wtedy dobierzesz cos dla siebie i rodziny. nie czekaj az Luk dobitnie ci wytlumaczy gdzie spedzic wakacje mlotek

te 328 znakow zmarnowalo kilka sekund mojego zycia, kolezanko, zostaw robote luka lukowi, tobie to licho wyszlo :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 14:21  
Cytuj
Sprawdź na -booking.com-

Można wpisać kraj do którego planuje się podróż , miejsce tj. nazwe geograficzną lub po prostu samodzielnie szukać ciekawego osrodka na mapce. Ceny są moim zdaniem bardzo atrakcyjne , ponieważ nie ma posredniczących biur podróży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 16:13  
Cytuj
CYTAT

te 328 znakow zmarnowalo kilka sekund mojego zycia, kolezanko, zostaw robote luka lukowi, tobie to licho wyszlo :]


ok

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 20:27  
Cytuj
Szczerze mówiąc zależało mi na wypowiedziach od osób które gdzieś były i były z tego wyjazdu zadowolone, bo planuje wyjazd prywatny a nie przez biura podróży, czyli dane typu: GDZIE , CZY BYŁO ZNOŚNIE CENOWO I CZY SIĘ PODOBAŁY WARUNKI POBYTU, ewentualnie namiary na takie miejsca, wiadomo jak się jedzie z dziećmi samochodem to fajnie by było żeby to nie było na "końcu świata"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 21:03  
Cytuj
Czesiu, pytasz o czyjeś odczucia. Czy ktoś kto przez 3 lata odkładał, żeby wyjechać z rodzinką na urlop nad Soliną będzie mniej zadowolony od kogoś kto 3 razy w roku leci do Egiptu? Ważne, żeby dzieciaki miały radochę. Im jest wszystko jedno czy to Złote Piaski czy Polańczyk.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
Może ma ktoś jakąś propozycję gdzie można na wakacjach pojechać na wczasy, nie myślę już o naszym morzu bo to dla mnie porażka cenowa i pogodowa. Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie, może komuś się przyda między innymi mi również.Chodzi mi o taki wyjazd z rodziną (dzieci w wieku 6 i 10 lat) myślałem o południu: Chorwacja, Grecja itp. Słyszałem też że są jakieś fajne kurorty w Czechach czy na Słowacji, takie kompleksy z basenami. Z góry dzięki za odpowiedź.


Może jednak polskie morze ? potluczony



Tak na poważnie, to napisz jak gruby masz portfel smiech2 i czy preferujesz wypoczynek nad wodą czy też w górach ? ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »