NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Telewizja miejska DIANA, wieczne problemy z diana
Posty: 3
Dołączył: 16 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 14:45  
Cytuj
Witam forumowiczów.

Zbulwersowało mnie ostatnio kilka faktów dotyczących Diany. Proszę o Wasze opinie.

Chodzi mi o wieczne zmiany częstotliwości kanałów, regulację itd.
Od wczoraj nie działa mi większość stacji radiowych, które odbierałem z diany. Słysze, że kanały telewizyjne też ulegną zmianie.
Wychodzi na to że kolejny raz będziemy zmuszeni wzywać pomoc techniczną i płacić nie małe pieniądze, nabijając im prywatnie portfele, za ich kolejne głupie zmiany.
Pomijam już to że większość z ich techników to banda nieudaczników. Fajnie nam dywan uwalili kiedyś butami, i tak nie mogąc odpowiednio nastawić nowego telewizora. Brak słów. niech tylko umowa się nam skończy, jak większość podziękujemy za ich usługi

Kolejnym drażniącym mnie tematem jest sama nazwa telewizji. Jaka ona miejska, czy jest utrzymywana z miejskiej kasy? Co ze Stella która jest o niebo lepsza od nich. Dlaczego jest pomijana?

Następnym idiotyzmem jest opłacanie rachunków. Dlaczego za każdym razem mamy szukać nr klienta w umowie? Czy faktura nie może przychodzić na email, gotowa do zapłaty?

Może odpowie ktoś z instalatorów Diany?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 14:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 14:52  
Cytuj
Wystarczy zrobić pełne skanowanie i wszystko będziesz miał. Ale jak wolisz płacić, to już twoja sprawa.
Skoro wydrukowanie faktury to taki problem, to zgłoś żeby dostawać papierową i będzie po kłopocie.

Dla posiadaczy HD - zamiast EurosportHD jest już nSport, i z mux'owych PoloTV i TTV.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 15:03  
Cytuj
Najlepsza jest ich redaktor "Krystianku po co ci noga..." - powiedziała do niepełnosprawnego dziecka. No co za głupia, niewychowana, pusta baba. Swoją droga mogli to wyciąć fachowcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 18:15  
Cytuj
użytkownik jak ta "DIANA" tak Ci wadzi to w tych czasach możesz zmienić ja na kilka innych platform telewizyjnych, ja tu żadnego problemu nie widzę. A tak poza tym Stella to jest dopiero badziew umiech (dodam że obecnie nie posiadam ani stelli ani diany żeby niebyło jakiś reklam)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 18:47  
Cytuj

U mnie w domu jest diana od lat 16 i nie narzekam. W tamtym przeszlo sie na cyfrowa Diane. Od tych 16 lat mam radio podlaczone do diany. I jakos jak raz ustawilem stacje w radiu tak do tej pory je mam. Moj kumpel ma za to stelle i twierdzi ze stella cyfrowa jest o wiele gorsza od diany.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 20:38  
Cytuj
ostatnio w Stelli było tak samo ! tvn wcięło na kilka dni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2012r. 07:43  
Cytuj
pisałem już kilka razy na ten temat , a kiedyś gdy zadzwoniłem w tej sprawie do TVM "DIANA" jakis palant wydarł się na mnie że obrażam "panią" K.Głogowską przez stwierdzenie że ma złą dykcję i poprostu zaciąga po wiejsku i że moim zdaniem w takim przypadku TVM powinna nazywać się telewizją regionalną a nie miejską . A ta "pani" jeżeli tak bardzo musi tam pracowac to może np. gdzieś na zapleczu ale nie na wizji.Bo dlaczego np.Pani Szczurek pochodząca również ze wsi potrafi poprawnie rozmawiać czysto po polsku i miejsku , nie mówiąc już o Pani Litwin , która jest profesjonalistką w swoim zawodzie.

Bogi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2012r. 10:17  
Cytuj
Nazywać się "miejską" zdecydowanie nie powinni ale powiedzmy sobie szczerze, ile osób ich ogląda od nas ze Stalowej?
Pewnie jeżeli podają jakieś dane to ogolne, żeby brzmiało lepiej, wraz z Janowem, Niskiem, Rudnikiem. I to abonenci, a ilu z nich ogląda Diane? max 1/10

Prawda jest taka, że kto dokładniej doczyta waruni z Diany, przyglądnie się ofertom konkurencji, jak tylko skończy się umowa- cieka. Namawiają głupich ludzi na długie umowy 24 m-ce. Sam się dałem skusić

Wystarczy zobaczyc przez okno, co drugie mieszkanie, tv N, polsat, cyfra itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2012r. 11:14  
Cytuj
Dokładnie ja polecam N za 59 zł full pakiet i chyba 34 kanały HDumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2012r. 11:16  
Cytuj
Ludzie, czego oczekujecie. Prowincjonalna firma, która żeruje na głupocie i nawiności ludzi. Naciąga ich na długie umowy. Co oferuje ? NIC.
Tak jak wyżej pisali. N, polsaty, cyfry. Skończcie z tą pseudo TV ! Swoją droga dlaczego miejska ? Miasto ją utrzymuje ? potluczony
Do niedawna starostwo ... fakt - ale o powinna być TV powiatowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd: Nisko RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2012r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
Chodzi mi o wieczne zmiany częstotliwości kanałów, regulację itd. Od wczoraj nie działa mi większość stacji radiowych, które odbierałem z diany. Słysze, że kanały telewizyjne też ulegną zmianie.

Wychodzi na to że kolejny raz będziemy zmuszeni wzywać pomoc techniczną i płacić nie małe pieniądze, nabijając im prywatnie portfele, za ich kolejne głupie zmiany.

Pomijam już to że większość z ich techników to banda nieudaczników. Fajnie nam dywan uwalili kiedyś butami, i tak nie mogąc odpowiednio nastawić nowego telewizora. Brak słów. niech tylko umowa się nam skończy, jak większość podziękujemy za ich usługi

Następnym idiotyzmem jest opłacanie rachunków. Dlaczego za każdym razem mamy szukać nr klienta w umowie? Czy faktura nie może przychodzić na email, gotowa do zapłaty?


1. stacje radiowe ustawiłem z 10 lat temu i do tej pory wszystko gra.
2. czy naprawdę nie potrafisz sobie przestroić kanałów/ przestawić programów w telewizorze? ba, w większości telewizorów wystarczy po prostu zmienić ma liście kolejność już zapamiętanych programów (!).
3. nieudacznicy z Diany nie potrafili ustawić nowego telewizora? śmiem twierdzić że z ustawieniem (zwłaszcza) nowego telewizora poradzi sobie średnio rozgarnięty uczeń 1 klasy szkoły podstawowej, który bez problemu znajdzie tryb auto/przeszukuj i znajdź wszystkie kanały analogowe i cyfrowe. widziałeś kiedyś jak takie pyrtki plumkają na komputerach? więc to że nieudacznicy z diany nie potrafili Ci ustawić telewizora to jakiś Twój wymysł, jeszcze gorzej że sam sobie nie poradziłeś z tą prostą czynnością. do obsługi telefonu też wołasz pomoc techniczną?
4. jw. brak umiejętności korzystania z ebok? po co się zgadzałeś na e-fakturę? czy wiesz że jest coś takiego jak zapamiętywanie haseł?
5. nie masz obowiązku korzystać z usług Diany, jak również nie masz obowiązku informować o tym fakcie na forum - zapewne mało kogo to obchodzi, a jeśli chodzi o ofertę Diany to moim zdaniem jest całkiem sensowna.

tak więc bardzo marna prowokacja, szkalująca Dianę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2012r. 11:33  
Cytuj
mufka, po co pisać nieprawdę i oszczerstwa ?
Pamiętaj, w sieci nie jest się anonimowym.
Lubisz sądy zapytanie zapytanie zapytanie :szok: :szok: :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2012r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
Ludzie, czego oczekujecie. Prowincjonalna firma, która żeruje na głupocie i nawiności ludzi. Naciąga ich na długie umowy. Co oferuje ? NIC.
Tak jak wyżej pisali. N, polsaty, cyfry. Skończcie z tą pseudo TV ! Swoją droga dlaczego miejska ? Miasto ją utrzymuje ? potluczony
Do niedawna starostwo ... fakt - ale o powinna być TV powiatowa.


Nie mówicie że starostwo płaci telewizji? Za co, żeby milczeli? Telewizja brzmi poważnie- ale jaka ona jest wszyscy dobrze wiemy

Prosze redakcję o sprawdzenie tego wątku! Od tego jesteście!!

Odnośnie strojenia. Wiem że automat sam szuka. Jeżeli chcecie skakac po kanałach jak kangur, bardzo proszę. Ja lubie miec poukładane po swojemu. A teraz robota od nowa, 2 godziny z głowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2012r. 19:46  
Cytuj
niektorym to nic nie dogodzi, nie chcesz, zmien operatora, wolny kraj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »