NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
dredy warkoczyki ,
Posty: 7
Dołączył: 23 Cze 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 18:04  
Cytuj
witam zastanawiam się czy w stalowej woli mozna gdzieś zrobić dredy lub warkoczyki czy wogóle teraz jest to modne co sądzicie?pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 18:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 09:42  
Cytuj
Dready! Jak chcesz mieć coś na głowie, to wypadałoby znać poprawną nazwę.
Btw, robienie czegoś, bo to jest modne jest po prostu żałosne. ;]
No i dreadów nie pozbędziesz się z dnia na dzień, to poważna decyzja, więc warto się nad tym dłużej zastanowić (z resztą trzeba o nie dbać, dokręcać). Warkoczyki rozpleciesz, a dredziochy?

No i z tego, co się orientuję, to nikt obecnie ich nie robi, wszyscy powyjeżdżali. Ostrzegam tylko przed wyborem bardzo tanich ofert, typu 70-100zł za całą głowę, możesz się ostro przejechać (trafiasz na osobę bez doświadczenia, z małym pojęciem o tym, która nawet ścieżek ci dobrze nie zrobi, a później pójdziesz do fachowca i może się okazać, że tych kiepsko zrobionych dredziochów nie da się odratować i trzeba włosy ściąć).

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
witam zastanawiam się czy w stalowej woli mozna gdzieś zrobić dredy lub warkoczyki czy wogóle teraz jest to modne co sądzicie?pozdrawiam
Z TEGO CO WIEM I SLYSZALAM TAKIE COS MA BYC W KSIEZYCOWYM DAY SPA TAM POPYTAJ

//moderowano
A bez CAPSLOCKA to się nie da ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »