NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Fachowiec od wydechów samochodowych - jaki?, Fachowiec od wydechów samochodowych - jaki?
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
Kolego podaj publicznie, sporo osób szuka kogos takiego


Lata lecą, w końcu mi (może następnemu właścicielowi, to i lepiej) padnie oryginalny tłumik, jest tylko 1 ale za to wielki.
W oryginał nie będę się pchał tylko może wrzucę jakiś przelot. Wtedy się na pewno przyda jakoś wirtuoz z wyobraźnią.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 19:25  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
Gajowy, prawda to? bawisz się w takie rzeczy?

w różne rzeczy się bawię, ale twojego auta poprostu mógłbym ci nie oddaćchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
w różne rzeczy się bawię, ale twojego auta poprostu mógłbym ci nie oddaćchytry


Dziupla?umiechumiechumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 08:58  
Cytuj
aż w takie rzeczy to nieumiech kilka razy już przymierzałem się do tego modelu i mógłbym nie oprzeć się chęci posiadaniajezyk a jeszcze z turbinką...:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 09:15  
Cytuj
Gajowy, jak będę sprzedawał to Ci dam znać.
Zresztą ogłoszę się też na SM.
Ale nie szybko bo auto jest doinwestowane i w tej chwili mi się nie opłaca. Jeszcze LPG z wyższej półki na gwarancji.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 10:06  
Cytuj
bardzo dobry mechanik jest przed lipą i tani on kiedys pracował volkswagenie i robi wszystko od a do z nazywa sie krzysiek kasprowicz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 21:15  
Cytuj
Byłem dziś u tego Fachowca w Rudniku na przeciwko cpnu.
Robiłem pół wydechu w Hondzie i facet naprawdę robi porządną robotę.

Wydech dobrze spasowany, spawy porządnie wykonane, łączenia rur na przejściówkach o większej średnicy i spawanie na zewnątrz tak więc wydech w środku gładki, bez smarków do środka.
Dobrane odpowiednie flansze tam gdzie trzeba, tak że wszystko pasuje super ekstra.
Polecam wszystkim.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »