NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Skandal w Poznaniu - sprawiedlwy wśród narodów,
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
głąb ~stan napisał:
CYTAT
kąfliktów

mnustwo

kturzy


a w to wieżą


O twoim wykształceniu (?) świadczy twoja ortografia.
mlotek


jezykjezyk:



Pjezykjezykjezykjezykjezykjezyk





a pomyślałeś belfrze że aby być dobrym z ortografi to trzeba ćwiczyć mieć kontakt z tym najlepsza praca biurowa.No ale taki głąb nie pomyślał że nie każdy ma prace gryżipiórka jak on może pewnie po znajomości z jakimś naszym lokalnym włodarzem ?zdegustowany

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:38  
Cytuj

 
 
 
 
~~true
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:43  
Cytuj
Polskość, patriotyzm polega na dobrym posługiwaniu się językiem ojczystym. Nie potrafisz, czyli nie masz głosu. Doucz się a póki co to wynocha stąd.

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
Polskość, patriotyzm polega na dobrym posługiwaniu się językiem ojczystym. Nie potrafisz, czyli nie masz głosu. Doucz się a póki co to wynocha stąd.




sam sie wynoś obrońco żydków z ciebie jest Polak?baranie nie wiesz nawet co sie w tym kraju dzieje tylko wykłady potrafisz robić ja zaliczam cie do motłochu wyborczego.ok

 
 
 
 
~~true
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 14:19  
Cytuj
Do czego ja mam cię zaliczyć? Wymierz sobie karę sam.

 
 
 
 
~~krym
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 15:53  
Cytuj
do "Stana". Jesteś może Stan Tymiński ?smiech2

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
eternit chciało ci sie kśiążke przepisywać żydki to żydki naród krętaczy i kombinatorów tak jak my ale ja ich tu jeszcze nie chcę a szczegulnie u władzy a gdybym był tam w tym poznaniu to bym sie nie szarpał z tym w tym tupeciku tylko bym pociągnął go raz z piąchy a dobrze aż by przysiadł żydek hahaha-nasi troche dali ciała z tym żydkiem troche im tam przed nosem powywijał a trzeba było żydka z banieczki hahahaha.mlotek


Nie zwyklem bylem kopiowac innych umiech To moj wklad w historie tamtego regionu umiech

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
Stan - tyle to każdy palant potrafi...A powstanie Juda Machabeusz robił w 167 r pne oraz Bar Kochba w latach 132 - 135 ne. Akurat miałem egzamin...


uwazaj z tymi palantami dziecko. 600.000 zabitych zydow za Bar Kochby zas Juda usunal poganskie posagi ze swiatyni i zakonczyl swoj zywot w bitwie pod Elasa i zostal zlozony w rodzinnym grobowcu w Modiin. Jeszcze sporo musisz egzaminow zdac, zeby napisac cokolwiek madrego i ujac historie Izraela w skrocie.
Mi nie chodzi o praprzeszlosc tylko o historie powojenna warunkujaca obecny status tamtego regionu.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Do ciebie napisałem żeś palant. Nie obchodzi cię - trudno. Do \"hate\" pisałem o powstaniach. Ale żeby łapać co się dzieje, trzeba myśleć a nie pohukiwać.


a to sorry za palanta umiech post byl nadany pozniej niz ten na ktory odpowiedzialem wczesniej.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 17:15  
Cytuj
CYTAT



Jednak nie ze wszystkim mogę się zgodzić.
CYTAT
Hamas (...) Jest to organizacja partyzancka stosująca, jak większośc partyzantek (włączając w to AK i AL) terror wobec najeźdzców.


Terror stosują na ogół państwa (patrz: Izrael).
Terroryzm to co innego - definicja: zorganizowane działania pojedynczych osób lub grup, podejmowane z naruszeniem istniejącego prawa w celu wymuszenia od władz państw i społeczeństwa określonych zachowań i świadczeń, często naruszające dobra osób postronnych; działania te są realizowane z całą bezwzględnością, za pomocą różnych środków (nacisk psychiczny, przemoc fiz., użycie broni i ładunków wybuchowych), w warunkach specjalnie nadanego im rozgłosu i celowo wytworzonego w społeczeństwie lęku.


Żołnierze AK nie wysadzali w powietrze niemieckich tramwajów czy autobusów z dziećmi w Berlinie.
Żołnierze AK nie strzelali do przypadkowych przechodniów w niemieckich miastach.
Nawet zamachy bombowe na lokale cywilne skierowane były przeciwko niemieckim żołnierzom, a nie cywilom (np. Cafe-Klub lokal \"Nur fur Deutsch\", dla niemieckich oficerów).
Zamachy były skierowane przeciw funkcjonariuszom hitlerowskiego aparatu terroru i były akcją odwetową, zwłaszcza za egzekucje więźniów.
Akowcy strzelali do gestapowców, do żołnierzy SS czy Wermachtu.
Wysadzali w powietrze pociągi z wojskiem lub sprzętem wojskowym jadącym na front.
Oskarżanie polskiej partyzantki lub armii podziemnej AK o terroryzm to nadużycie.


co do terminologii zgoda, ale czy terrorysci nie chca wywolac strachu, ktory zdefiniowac mozna jako terror? Moj skrot myslowy ;)
Doprawdy nie dzialala partyzantka polska na zasadzie terrorystycznej w ujeciu Niemcow?? Zaznaczam - uwazam polskich partyzantow za bohaterow, a nie terrorystow- zeby nie bylo niedomowien. Dlatego tez nie oskarzam tu nikogo, ale statam sie zachowac tylko obiektywizm. To co pisze w dalszej czesci postu ma za zadanie ocene bez narodowych emocji charakteru dzialan wszelkich partyzantek.
Porownaj dzialania takie jak wysadzanie pociagow z wojskiem badz jego zaopatrzeniem, strzelanie do przedstawicieli wladz okupacyjnych (ktore twierdzily, ze ich prawo ma tam zastosowanie) z definicja ktora zacytowales. Terroryzm jak znalazl. Poza tym czy nie mozna uznac za 'terror' panstwa podziemnego zaocznych wyrokow smierci dla 'zdrajcow' narodu? A zeby odejsc z naszego podworka na chwile - przeciez za akt terroryzmu uznano atak na amerykanska ambasade w Bejrucie, na amerykanski lotniskowiec w Ammanie czy ostrzal z mozdzierzy polskich baz w Iraku. Takze wybacz, ale obiektywnie patrzac kazda partyzantka uzywa terroryzmu jako jego narzedzia, zwlaszcza obecnie, kiedy mass media sa w stanie rzadzic bezwolna masa.

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 17:55  
Cytuj
co to za portal ETERNIT to jakiś przyczajony żydek jechów też inny broni ESZELON czy KASZALOT a gdzie są nasi rodowici Polacy z dziada pradziada tak jak ja czy na takich portalach tylko mniejszości i sekty siedzą i mącą gdzie sa normalni Polacy rdzenni wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik

 
 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
co to za portal ETERNIT to jakiś przyczajony żydek jechów też inny broni ESZELON czy KASZALOT a gdzie są nasi rodowici Polacy z dziada pradziada tak jak ja czy na takich portalach tylko mniejszości i sekty siedzą i mącą gdzie sa normalni Polacy rdzenni wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik


Nie mam pojecia ale to chyba HATE ETERNAL z wraz z zaloga przerobil ich na mace! Zgroza!

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
Takze wybacz, ale obiektywnie patrzac kazda partyzantka uzywa terroryzmu jako jego narzedzia, zwlaszcza obecnie, kiedy mass media sa w stanie rzadzic bezwolna masa.

Mimo wszystko pozostanę przy swoim zdaniu: porównywanie metod walki Hamasu z metodami walki Armii Krajowej to afront i dyshonor dla AK.

To tak, jakby porównać izbę wytrzeźwień z Izbą Lordów jezyk

Metody Hamasu możesz zobaczyć np. tu (polecam szczególnie trzeci link):
http://www.youtu(...)bP55HGi8
http://www.smog.(...)_zgroza/
http://www.youtu(...)=related

Już wiesz, skąd tyle ofiar wśród cywili, szczególnie dzieci?

P.S.
Tylko nie traktuj tego jako próbę usprawiedliwienia działań izraelskiej armii.
Jedni warci są drugichchytry

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:15  
Cytuj
UWAGA!
Nie karmić troli w rodzaju ~~stan

Na takich jest tylko jeden sposób - ignorować.

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
UWAGA!
Nie karmić troli w rodzaju ~~stan

Na takich jest tylko jeden sposób - ignorować.



ujawnij sie to ci przyjebie przyczajona gnido z sekty jakiejś pewnie

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:40  
Cytuj
CYTAT

Nie mam pojecia ale to chyba HATE ETERNAL z wraz z zaloga przerobil ich na mace! Zgroza!


dokladnie umiech Najgorsze jest to, ze akurat moje drzewo genealogiczne jest w 100 % polskie smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Takze wybacz, ale obiektywnie patrzac kazda partyzantka uzywa terroryzmu jako jego narzedzia, zwlaszcza obecnie, kiedy mass media sa w stanie rzadzic bezwolna masa.

Mimo wszystko pozostanę przy swoim zdaniu: porównywanie metod walki Hamasu z metodami walki Armii Krajowej to afront i dyshonor dla AK.

To tak, jakby porównać izbę wytrzeźwień z Izbą Lordów jezyk

Metody Hamasu możesz zobaczyć np. tu (polecam szczególnie trzeci link):
http://www.youtu(...)bP55HGi8
http://www.smog.(...)_zgroza/
http://www.youtu(...)=related

Już wiesz, skąd tyle ofiar wśród cywili, szczególnie dzieci?

P.S.
Tylko nie traktuj tego jako próbę usprawiedliwienia działań izraelskiej armii.
Jedni warci są drugichchytry


Widzialem to juz wczesniej. A ja zas mowie dalej moje - wszelka partyzantka to terroryzm umiech
Co do tych linkow, nic nowego (zreszta sytuacje te nie mialyby miejsca gdyby nie getto Gaza i jego 'uspokajanie'). Dzieci zawsze sa wciagane w zabawy doroslych. Zwaz jednak, ze wiekszosc dzieci zabitych i rannych w Gazie mialo szrapnele od pociskow wystrzliwanych z dzial badz rakiet.
I zgadzam sie, ze obie strony konfliktu sa siebie warte. Jak w kazdej wojnie.

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Nie mam pojecia ale to chyba HATE ETERNAL z wraz z zaloga przerobil ich na mace! Zgroza!


dokladnie umiech Najgorsze jest to, ze akurat moje drzewo genealogiczne jest w 100 % polskie smiech2smiech2smiech2



nie wierze w to a sprawdzałeś w kśięgach parafialnych zresztą jakby tak było to byś sie nie tłumaczył jak byś sie ujawnił to bym ci kupił jarmułke ale musiałbyś w niej chodzić hyba byś sie nie odważył żydzie co? tak po Stalówce hahaha:szok:

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:14  
Cytuj
CYTAT

nie wierze w to a sprawdzałeś w kśięgach parafialnych zresztą jakby tak było to byś sie nie tłumaczył jak byś sie ujawnił to bym ci kupił jarmułke ale musiałbyś w niej chodzić hyba byś sie nie odważył żydzie co? tak po Stalówce hahaha:szok:


aha. I wszystko jasne, sam sie wstydzisz swoich korzeni i innym wmawiasz pochodzenie. hahahaha umiech Poza tym wiesz, nic bym od Ciebie nie wzial. Poza tym gdzie ja sie tlumacze?? Mam gleboko w dupie Twoje opary i pomysly umiech Obawiam sie jednak, ze w przeciwienstwie do Ciebie wiem kim byl Mickiewicz i ile zwrotek ma Mazurek Dabrowskiego umiech

 
 
 
 
~~true
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:27  
Cytuj
A czy oglądał ktoś film pt. "Cud purymowy"? Po nim pewnie "stan" poczułby się niepewnie i nabrałby szacunku dla świata, który jest tak pokręcony.
"Stan" - w filmie tym m. in. kibol bijący innych kiboli, tych z żydowskiego klubu, dowiaduje się z czasem, ze sam jest żydem.

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:29  
Cytuj
No dobra, muszę przyznać, że stosujesz dość sugestywne środki wykładania swoich racji - tylko w jakim celu ? Przypomnę, że chodziło mi wyłącznie o to że w każdym społeczeństwie (bez względu na narodowość, kolor skóry, przekonania religijne, etc) znajdą się ludzie gotowi bliźniemu wydłubać oko paluchem.
Nie wdając się w dłuższe dyskusje pozwolisz, że popełnię malutki plagiat...chytry

CYTAT
Zauważ, że terror na tamtych ziemiach (od czasu stłumienia przez Rzymian powstania Szymona Bar Giory w I wieku) pojawił się po II wojnie światowej, poprzedzony masowym napływem Żydów (głównie urodzonych w Europie wschodniej na ziemiach dzisiejszej Polski, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Rosji) do Palestyny. Początkowo terror był skierowany przeciw Brytyjczykom (partyzantka była dowodzona przez Dawida Ben Guriona czyli Dawida Gruna, urodzonego w Płońsku, członka organizacji Poalej Syjon, do której wstąpił w odruchu obrony na pogromy Żydów zdarzające się w Polsce niestety z cyklicznością 10-15 lat), a kiedy Ci się wycofali, przeciw mieszkającym tam arabom, a którzy bynajmniej nie mieli zamiaru z nikim walczyc


Zauważ, że terror na tamtych ziemiach […] pojawił się po II wojnie światowej, poprzedzony masowym napływem Polaków (głównie urodzonych w Europie wschodniej na ziemiach dzisiejszej Polski, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Rosji) do „Ziem Odzyskanych”. Początkowo terror był skierowany przeciw żołnierzom stacjonującej Armii Radzieckiej […] a kiedy Ci się wycofali, przeciw mieszkającym tam Niemcom, a którzy bynajmniej nie mieli zamiaru z nikim walczyć. . .jezyk

PS
Imagine there's no countries, it isn't hard to do; no need to kill or die for and no religions too umiech

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:32  
Cytuj
wy to jesteście jebnięci jednak TROLE komputerowe ja tu wpadłem na chwileke ale założe sie za pól roku będziecie tu siedzieć ETERNIT ESZELOT TRUJAK BELFER HAHAHA.zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 20:46  
Cytuj
Dawno, dawno temu pewien ŻYDOWSKI POLAK napisał coś takiego:
próżnoś repliki się spodziewał
nie dam ci prztyczka ani klapsa
nie powiem nawet pies cię jebał
bo to mezalians byłby dla psa
jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
Dawno, dawno temu pewien ŻYDOWSKI POLAK napisał coś takiego:
próżnoś repliki się spodziewał
nie dam ci prztyczka ani klapsa
nie powiem nawet pies cię jebał
bo to mezalians byłby dla psa
jezyk

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
Dawno, dawno temu pewien ŻYDOWSKI POLAK napisał coś takiego:
próżnoś repliki się spodziewał
nie dam ci prztyczka ani klapsa
nie powiem nawet pies cię jebał
bo to mezalians byłby dla psa
jezyk


10/10
jezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:28  
Cytuj
PS
Imagine there\'s no countries, it isn\'t hard to do; no need to kill or die for and no religions too umiech[/cytat]

Bo jak coś robic to na 110 % a nie na pół gwizdka bo efekty wtedy nijakie.
Moja opinia jest podobna do Twojej - uprzedzenia nie są domeną jednego narodu. Wszystkie mają swoje uprzedzenia (czy to naród, plemię czy rodzina) - My nie lubimy Niemców, Francuzi całego świata (żarcik umiech, Tutsi nienawidzą Hutu a Kowalscy Malniaków bo im się lepiej powodzi.
Co do Twojego ps podpisuję się obydwoma ręcami y nogamy umiech Szkoda tylko, że jednak ciężko jest to co niektórym sobie wyobrazic, a co gorsza zastosowac.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »