NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Skandal w Poznaniu - sprawiedlwy wśród narodów,
~~mnb
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 19:39  
Cytuj
A teraz jak araby dostaly w pape za rozrabianie to nagle narod Polaczkow ich broni - no ha ha ha - jakbysmy tak raz jakas wojne wygrali, albo odniesli wieksze zwyciestwo niz praska wiosna to bylo by cos do gadania...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 19:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~krym
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 20:42  
Cytuj
naród Polaczków ich nie broni. Ale na miejscu palestyńczyków tez bym był zły gdyby mnie wygonili z domu i zamknęli za wysokim murem, odmawiając prawa wyborczego itd

 
 
 
 
~~jljkl
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 20:55  
Cytuj
Narod polaczkow sie obraza za kartofle, a co dopiero jakby niemcy strzelali na terytorium polski - to by wszyscy pobiegli na czolgi z widlami... ale tu nie - bo przeciez palestynscy terrorysci przeprowadzajac samobojcze zamachy, mordujac izraelczykow tylko sie bronia... bo nie dali im znizek w macdonaldzie...

 
 
 
 
~~~~stan
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 21:06  
Cytuj
precz z żydowską brudną chołotą im bogatszy żyd tym więcej wszy ma to fakt.Od nich każda wojna sie rozpętuje w Polsce żydowska kasta kształci młodzież na parobków europy-białych murzynów to ogulno europejski spisek żydów u władzy dotyczących Polski.Poprawy w kraju nie będzie dopuki nie usuniemy tego robactwa z naszego kraju pod przybranymi nazwiskami wawe buduje żyd dla kturego wszystkie firmy robią biurowce itp. co tydzień ten robak przylatuje i odlatuje swoim prywatnym odrzutowcem do izraela na szabas żydkom muwie stop!!!!!!!!!!!!!!!!mlotek

 
 
 
 
~~krym
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 22:18  
Cytuj
a co to za przypadek wypowiedział się powyżej hehe ? Kolego ty naprawdę antysemityzm wysssałeś z mlekiem matki ! Jesteś chory z nienawiści do Żydów. Ale jesteś prosty..mlotek

 
 
 
 
~~hat e eternal
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 22:35  
Cytuj
kurde, takie zionące antysemityzmem wpisy nie są najlepsze umiech Tu nikt nie ma nic przeciw Izaakowi czy Sarze, ale protestuje się przeciw terrorowi państwowemu i trzymania społeczeństwa pod presją, że cały świat chce nas zabic.
Ktoś wspomniał o arbaskich terrorystach. Jak wiemy, każde państwo ma specjalne służby, które mogą eliminowac jednostki. Nie trzeba mordowac 1400 osób cywilnych by złapac paru oszołomów - vide casus Eichmanna, gdzie prywatna służba go ujęła.
Jedno jest pewne - polityka Izraela i tamtejszych Żydów doprowadziła do zamknięcia w Gazie 1,5 mln ludzi. Nie mających żadnych praw i środków do życia. Hmmm, czy nie przypomina to Generalnej Gubernii troszkę??

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
A teraz jak araby dostaly w pape za rozrabianie to nagle narod Polaczkow ich broni - no ha ha ha - jakbysmy tak raz jakas wojne wygrali, albo odniesli wieksze zwyciestwo niz praska wiosna to bylo by cos do gadania...


A Ty pewnie pierwszy skakałeś na wiecach za Czeczeńcami i Gruzinami jak Rosja robiła to samo co Izrael.

 
 
 
 
~~krym
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 22:55  
Cytuj
działania Izraela w strefie Gazy dlatego są tak irytujące, że żyjący jeszcze jego przedstawiciele pamiętający holokaust( np Marek Edelman ) przejawiają zadziwiającą wrażliwość na krzywdę ludzką, szczególnie wobec własnej nacji..Reszta ludzi specjalnie ich nie interesuje,.

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 07:24  
Cytuj
CYTAT
precz z żydowską brudną chołotą im bogatszy żyd tym więcej wszy ma to fakt.Od nich każda wojna sie rozpętuje w Polsce żydowska kasta kształci młodzież na parobków europy-białych murzynów to ogulno europejski spisek żydów u władzy dotyczących Polski.Poprawy w kraju nie będzie dopuki nie usuniemy tego robactwa z naszego kraju pod przybranymi nazwiskami wawe buduje żyd dla kturego wszystkie firmy robią biurowce itp. co tydzień ten robak przylatuje i odlatuje swoim prywatnym odrzutowcem do izraela na szabas żydkom muwie stop!!!!!!!!!!!!!!!!mlotek


W następnej edycji konkursu na najbardziej kretyński post – na 100 % będę głosował na Ciebie sciana
ps
Kolego hate eternitjezyk chamów, matołów czy agresywnych typów w każdym narodzie jest proporcjonalnie tyle samo – zatem łączenie zagadnień narodowościowych z tą konkretną sytuacją to absolutne nadużycie zaklopotany

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 08:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
precz z żydowską brudną chołotą im bogatszy żyd tym więcej wszy ma to fakt.Od nich każda wojna sie rozpętuje w Polsce żydowska kasta kształci młodzież na parobków europy-białych murzynów to ogulno europejski spisek żydów u władzy dotyczących Polski.Poprawy w kraju nie będzie dopuki nie usuniemy tego robactwa z naszego kraju pod przybranymi nazwiskami wawe buduje żyd dla kturego wszystkie firmy robią biurowce itp. co tydzień ten robak przylatuje i odlatuje swoim prywatnym odrzutowcem do izraela na szabas żydkom muwie stop!!!!!!!!!!!!!!!!mlotek


W następnej edycji konkursu na najbardziej kretyński post – na 100 % będę głosował na Ciebie sciana
ps
Kolego hate eternitjezyk chamów, matołów czy agresywnych typów w każdym narodzie jest proporcjonalnie tyle samo – zatem łączenie zagadnień narodowościowych z tą konkretną sytuacją to absolutne nadużycie zaklopotany
ty głupi polaku albo żydzie miałeś kiedyś do czynienia z żydkami wiesz co myślą o nas jak nas traktują pracowałeś kiedyś dla żyda że ich tak bronisz hamie polski zaklopotany

 
 
 
 
~~true
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 08:27  
Cytuj
Stan...litości. Mogę być nawet chamem, ale twoim "hamem" nie zostanę nigdy.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 10:33  
Cytuj
CYTAT

Kolego hate eternitjezyk chamów, matołów czy agresywnych typów w każdym narodzie jest proporcjonalnie tyle samo – zatem łączenie zagadnień narodowościowych z tą konkretną sytuacją to absolutne nadużycie zaklopotany



A jednak nie wydaje mi się. Zagadnienia narodowościowe i religijne sa tu jak najbardziej na miejscu.
Zauważ, że terror na tamtych ziemiach (od czasu stłumienia przez Rzymian powstania Szymona Bar Giory w I wieku) pojawił się po II wojnie światowej, poprzedzony masowym napływem Żydów (głównie urodzonych w Europie wschodniej na ziemiach dzisiejszej Polski, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Rosji) do Palestyny. Początkowo terror był skierowany przeciw Brytyjczykom (partyzantka była dowodzona przez Dawida Ben Guriona czyli Dawida Gruna, urodzonego w Płońsku, członka organizacji Poalej Syjon, do której wstąpił w odruchu obrony na pogromy Żydów zdarzające się w Polsce niestety z cyklicznością 10-15 lat), a kiedy Ci się wycofali, przeciw mieszkającym tam arabom, a którzy bynajmniej nie mieli zamiaru z nikim walczyc. Dopiero kiedy nowy twór państwowy - Izrael powstały w 1948 roku - rozpoczął wprowadzac tam swoje porządki przy użyciu sprzętu otrzymanego od Amerykanów rozpoczął się opór muzułmanów z tych terenów i państw ościennych. Historia tego regionu jak do tej pory to kilka konfliktów zbrojnych i ciągłe kłótnie o skrawki ziemi - coś jak Kargula i Pawlaka słynne "dwa palce". Koniec końców jednak Palestyńczycy (określenie jest małym nadużyciem z mojej strony, gdyż Żydzi to też Palestyńczycy) zostali pozbawieni praw człowieka, godności i środków do życia. Gdyby tego było mało Żydzi wprowadzili obowiązek uzyskania pozwolenia na pracę dla mieszkańców strefy - od tej pory osoby w niej mieszkające korzystają z pomocy humanitarnej, która z kolei jest blokowana przez Izrael. Kiedy realizując postanowienie porozumienia pokojowego w Strefie Gazy odbyły się wybory (obserwatorzy nie mieli zbyt wielu uwag co do ich przebiegu) wygrało je polityczne ramię Hamasu (coś jak Sinn Feinn w Irlandii) na żadąnie Izraela właśnie społecznośc międzynarodowa nie uznała decyzji mieszkańców Gazy. Żydom dalej było tego mało, więc pod koniec XX wieku zamknęli Palestyńczyków w getcie - otoczonym murem i zasiekami (pamiętasz zapewne oburzenie i zamieszki na Słowacji gdzie chciano dzielnicę romską otoczyc płotem - więc porównaj to do budowy parometrowego żelbetowego muru z wieżyczkami strażniczymi). Ponadto Żydzi hodują w Izraelu społeczeństwo rządzone za pomoca strachu - wszyscy są przeciw nam. Pojedź kiedyś na Marsz Żywych i zobacz jak się oni zachowują to zrozumiesz co mam na myśli. Incydent z bokserem z Poznania pokazuje mniej więcej ich podejście - krytyka jest absolutnie zabroniona, bo 60 lat temu przeżyli Holocaust (tak jakby Polacy czy Cyganie nie przeżyli - mieli tylko słabszy marketing) - słowem nowa rasa panów odpowiadających tylko przed Bogiem i historią.
W Strefie Gazy narodził się Hamas, ochoczo wspierany przez państwa muzułmańskie, w szczególności Syrię i Liban (niekoniecznie przez wszystkich mieszkańców tego terytorium - jak każdy ruch radykalny). Jest to organizacja partyzancka stosująca, jak większośc partyzantek (włączając w to AK i AL) terror wobec najeźdzców. Zgadzam się, że Izrael chce walczyc z tą organizacją. Ale jest jeden szkopuł - ma swoje służby specjalne. Wysłanie armii świadczy dobitnie o ich podejściu do mieszkańców Strefy Gazy (nie bez znaczenia jest fakt, że niedługo wybory w Izraelu). W atakach katiusz Hamasu na miasta Izraela zginęło 4 cywili, zaś państwo żydowskie przyznaje się do 13 zabitych żołnierzy w trakcie ofensywy. Po stronie mieszkańców Strefy Gazy straty (wg. różnych źródeł) wachają się od 1.3 - 1.5 tys. zabitych, z czego blisko 1/2 to dzieci i blisko 6 tys. rannych. Jej miejscowości są niemal zrównane z ziemią. Szpitale są odcięte od prądu, cała strefa zaś od wody przez Izrael. Jak więc widzisz ofensywa, jak każda operacja militarna, jest uciążliwa wobec cywili, a nie wobec Hamasu, którego sztab zapewne jeszcze przed interwencją wyniósł się na bezpieczne tereny. Operacja militarna nic nie dała, poza tym, że nakręciła spiralę nienawiści. Co byś zrobił, gdyby Twoje dziecko i żona zginęło od bomby - nieważne przez kogo zrzuconej? Nienawidził byś go. I chciał się zemscic za wszelką cenę. Stąd ten konflikt ma podłoże zarówno narodowościowe, religijne, terytorialne, a wszystko to podlane terrorystycznym sosem (zarówno "cywilnym" Hamasu jak i państwowym Izraela).

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 11:29  
Cytuj
eternit chciało ci sie kśiążke przepisywać żydki to żydki naród krętaczy i kombinatorów tak jak my ale ja ich tu jeszcze nie chcę a szczegulnie u władzy a gdybym był tam w tym poznaniu to bym sie nie szarpał z tym w tym tupeciku tylko bym pociągnął go raz z piąchy a dobrze aż by przysiadł żydek hahaha-nasi troche dali ciała z tym żydkiem troche im tam przed nosem powywijał a trzeba było żydka z banieczki hahahaha.mlotek

 
 
 
 
~~true
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 11:33  
Cytuj
Stan - tyle to każdy palant potrafi...A powstanie Juda Machabeusz robił w 167 r pne oraz Bar Kochba w latach 132 - 135 ne. Akurat miałem egzamin...

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Stan - tyle to każdy palant potrafi...A powstanie Juda Machabeusz robił w 167 r pne oraz Bar Kochba w latach 132 - 135 ne. Akurat miałem egzamin...
A KOGO TO OBCHODZI??????zaklopotany

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 11:40  
Cytuj
Ja to jestem za tym aby narodowości siedziały w swoich krajach np.żydki a do nas tak tylko na wczasy do zakopca albo do krakowa-niedaleko oświęcim i z powrotem do doma a nie plęgną sie mąciciele pod pięknymi nazwiskami na ski ska i mącą w naszym i innych krajach francja żyd ameryka żyd wszystkie duże firmy w francji żydowskie.Dobrze że u nas nie chodzą po ulicach z tymi pejsami i wszami we włosach bo chyba bym rozwalił paru na ulicy hahahamlotek

 
 
 
 
~~true
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 11:40  
Cytuj
Do ciebie napisałem żeś palant. Nie obchodzi cię - trudno. Do "hate" pisałem o powstaniach. Ale żeby łapać co się dzieje, trzeba myśleć a nie pohukiwać.

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 11:53  
Cytuj
CYTAT
Do ciebie napisałem żeś palant. Nie obchodzi cię - trudno. Do \"hate\" pisałem o powstaniach. Ale żeby łapać co się dzieje, trzeba myśleć a nie pohukiwać.
sam żeś palant obrońca uciśnionych żydków a może żyduweczki chodzą ci po głowie co? albo zmieszany jesteś co?dziadek żydóweczke u krywał czy mamusia żydka to jak to było?hahahasmiech2

 
 
 
 
~~siembida
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:11  
Cytuj
W powiecie stalowowolskim był wakat na stanowisko naczelnika wydzziału
architektoniczno budowlanego. Zgłosiło się do niego wiele specjalistów z
zakresu gospodarki mieszkaniowej i budowlanej między innymi pan Rutkowski,
pani naczelnik tożsamego wydiału z Niska, czy też pracownicy starostwa
pracujący w owym wydziale. Liste kandytów zweryfikował nasz uczony poseł
absolwent wieczorowego uniwersytetu marksizmu i lenininizmu poseł Antoni
Bladek wraz ze starostą kierowcą autobusu Siembidą i doszli do wniosku za
namową wójta Serafina aby rozstrzygnąć konkurs z nadania i naczelnikiem
zrobili kolege z Bojanowa nikomu nieznanego w Stalowej Woli Jańca Grzegrza. Ja
się pytam jakie kompetencje ma ten człowiek nikomu nieznany w Stalowej i co z
niego za fachura.Czy ma wykształcenie wyższe i czy kierunkowe do piastowanego
stanowiska? Jeśli ma kiernkowe, cz zdobył niezbędne uprawnienia budowlane. Czy
toiesi kolejny koleś posła Bladka? Ja mam już dość kolegów poselskich z
takich jak kierowca autobusu staosta Wiesiu Siembida , czy ministrant Lucek,
może kolej na następnych. Czy nasz poseł znajdzie jeszcze głupszych od siebie,
bo z tym bedzie ciezko.
Nasz nowy naczelnik lizną tylko troche ekonomii w Wyżeszej Szkole Ekonomicznej
ale za to bardzo dobrze zna się na Architekturze i Budownictwie, ciekawe czy
tak dobrze jak na ekonomii bo ta też mu nieszła najlepiej, wszak że skończył
licencjat na renomowanej uczelnii " Tylko dla orłów"

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:14  
Cytuj
Dzięki za wyczerpujący wykład - wielu osobom rozjaśni w głowach.
Z wyjątkiem takich głąbów jak ~stan, który zapewne nie był w stanie doczytać tekstu do końca w obawie przed przegrzaniem szarej komórki (liczba pojedyncza nieprzypadkowo).

Jednak nie ze wszystkim mogę się zgodzić.
CYTAT
Hamas (...) Jest to organizacja partyzancka stosująca, jak większośc partyzantek (włączając w to AK i AL) terror wobec najeźdzców.


Terror stosują na ogół państwa (patrz: Izrael).
Terroryzm to co innego - definicja: zorganizowane działania pojedynczych osób lub grup, podejmowane z naruszeniem istniejącego prawa w celu wymuszenia od władz państw i społeczeństwa określonych zachowań i świadczeń, często naruszające dobra osób postronnych; działania te są realizowane z całą bezwzględnością, za pomocą różnych środków (nacisk psychiczny, przemoc fiz., użycie broni i ładunków wybuchowych), w warunkach specjalnie nadanego im rozgłosu i celowo wytworzonego w społeczeństwie lęku.

Polska partyzantka w czasie okupacji (AK) nie posługiwała się terroryzmem, nie walczyła z cywilami, przypadkowymi osobami, ale walczyła z regularnym wojskiem i władzami okupacyjnymi.
Żołnierze AK nie wysadzali w powietrze niemieckich tramwajów czy autobusów z dziećmi w Berlinie.
Żołnierze AK nie strzelali do przypadkowych przechodniów w niemieckich miastach.
Nawet zamachy bombowe na lokale cywilne skierowane były przeciwko niemieckim żołnierzom, a nie cywilom (np. Cafe-Klub lokal "Nur fur Deutsch", dla niemieckich oficerów).
Zamachy były skierowane przeciw funkcjonariuszom hitlerowskiego aparatu terroru i były akcją odwetową, zwłaszcza za egzekucje więźniów.
Akowcy strzelali do gestapowców, do żołnierzy SS czy Wermachtu.
Wysadzali w powietrze pociągi z wojskiem lub sprzętem wojskowym jadącym na front.

Oskarżanie polskiej partyzantki lub armii podziemnej AK o terroryzm to nadużycie.

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
W powiecie stalowowolskim był wakat na stanowisko naczelnika wydzziału
architektoniczno budowlanego. Zgłosiło się do niego wiele specjalistów z
zakresu gospodarki mieszkaniowej i budowlanej między innymi pan Rutkowski,
pani naczelnik tożsamego wydiału z Niska, czy też pracownicy starostwa
pracujący w owym wydziale. Liste kandytów zweryfikował nasz uczony poseł
absolwent wieczorowego uniwersytetu marksizmu i lenininizmu poseł Antoni
Bladek wraz ze starostą kierowcą autobusu Siembidą i doszli do wniosku za
namową wójta Serafina aby rozstrzygnąć konkurs z nadania i naczelnikiem
zrobili kolege z Bojanowa nikomu nieznanego w Stalowej Woli Jańca Grzegrza. Ja
się pytam jakie kompetencje ma ten człowiek nikomu nieznany w Stalowej i co z
niego za fachura.Czy ma wykształcenie wyższe i czy kierunkowe do piastowanego
stanowiska? Jeśli ma kiernkowe, cz zdobył niezbędne uprawnienia budowlane. Czy
toiesi kolejny koleś posła Bladka? Ja mam już dość kolegów poselskich z
takich jak kierowca autobusu staosta Wiesiu Siembida , czy ministrant Lucek,
może kolej na następnych. Czy nasz poseł znajdzie jeszcze głupszych od siebie,
bo z tym bedzie ciezko.
Nasz nowy naczelnik lizną tylko troche ekonomii w Wyżeszej Szkole Ekonomicznej
ale za to bardzo dobrze zna się na Architekturze i Budownictwie, ciekawe czy
tak dobrze jak na ekonomii bo ta też mu nieszła najlepiej, wszak że skończył
licencjat na renomowanej uczelnii \" Tylko dla orłów\"













KOlego ale my tu o żydkach piszemy możesz tu zostać ale udowodnij że jest w tym coś z tego?nie wiem

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:17  
Cytuj
CYTAT

Dzięki za wyczerpujący wykład - wielu osobom rozjaśni w głowach.


To było do hate eternal:cwaniak:

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:24  
Cytuj
CYTAT

Dzięki za wyczerpujący wykład - wielu osobom rozjaśni w głowach.
Z wyjątkiem takich głąbów jak ~stan, który zapewne nie był w stanie doczytać tekstu do końca w obawie przed przegrzaniem szarej komórki (liczba pojedyncza nieprzypadkowo).

Jednak nie ze wszystkim mogę się zgodzić.
CYTAT
Hamas (...) Jest to organizacja partyzancka stosująca, jak większośc partyzantek (włączając w to AK i AL) terror wobec najeźdzców.


Terror stosują na ogół państwa (patrz: Izrael).
Terroryzm to co innego - definicja: zorganizowane działania pojedynczych osób lub grup, podejmowane z naruszeniem istniejącego prawa w celu wymuszenia od władz państw i społeczeństwa określonych zachowań i świadczeń, często naruszające dobra osób postronnych; działania te są realizowane z całą bezwzględnością, za pomocą różnych środków (nacisk psychiczny, przemoc fiz., użycie broni i ładunków wybuchowych), w warunkach specjalnie nadanego im rozgłosu i celowo wytworzonego w społeczeństwie lęku.

Polska partyzantka w czasie okupacji (AK) nie posługiwała się terroryzmem, nie walczyła z cywilami, przypadkowymi osobami, ale walczyła z regularnym wojskiem i władzami okupacyjnymi.
Żołnierze AK nie wysadzali w powietrze niemieckich tramwajów czy autobusów z dziećmi w Berlinie.
Żołnierze AK nie strzelali do przypadkowych przechodniów w niemieckich miastach.
Nawet zamachy bombowe na lokale cywilne skierowane były przeciwko niemieckim żołnierzom, a nie cywilom (np. Cafe-Klub lokal \"Nur fur Deutsch\", dla niemieckich oficerów).
Zamachy były skierowane przeciw funkcjonariuszom hitlerowskiego aparatu terroru i były akcją odwetową, zwłaszcza za egzekucje więźniów.
Akowcy strzelali do gestapowców, do żołnierzy SS czy Wermachtu.
Wysadzali w powietrze pociągi z wojskiem lub sprzętem wojskowym jadącym na front.

Oskarżanie polskiej partyzantki lub armii podziemnej AK o terroryzm to nadużycie.










Do ~~belfra tytułujesz sie a może wykształcenie twoje jest a i kończy sie na klasach 8-miu,wykłady pna temat zaisniałych kąfliktów to każdy idiota może przepisać z kśiążki a takich napewno jest mnustwo o sporze w strefie gazy czytać twoich dyrdymałow nie musze no bo i po co.Mnie interesują odczucia ludzi tu piszących co myślą na dany temat a nie ludzi kturzy nie mają swojego rozumu i poglądów tylko przepisują czyjś tekst i jeszcze z uporem maniaka w to wieżą.zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 31 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:28  
Cytuj
"Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku."

Jeśli kłócisz się z idiotą, najprawdopodobniej on robi właśnie to samo...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:28  
Cytuj
głąb ~stan napisał:
CYTAT
kąfliktów

mnustwo

kturzy


a w to wieżą


O twoim wykształceniu (?) świadczy twoja ortografia.
mlotek


jezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »