NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Skandal w Poznaniu - sprawiedlwy wśród narodów,
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 17:23  
Cytuj

Skandal na uroczystości wręczenia tytułu sprawiedliwy wśród narodów świata w Poznaniu.
Polacy zatrzymani przez policję, żyd odwieziony do szpitala na obserwację - podejrzenie uszkodzenia pięści.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 17:23  
Cytuj

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 18:35  
Cytuj
kur~a! żydowski bokser!! Mosze, to nie XIX wiek i nie masz tu praw większych niż Polacy! Powinni go wsadzic za pobicie!!

Precz z żydowskim faszyzmem!!

Każdy ma prawo protestowac, uważam, że miejsce było jak najbardziej odpowiednie - uroczytośc pokazuje, że ofairy Holocaustu same stały się prześladowcami. Czym różni się Gaza i jej pacyfikacja od podobnych działań w wykonaniu hitlerowców w gettach łódzkim i warszawskim, że o pomniejszych nie wspomnę??

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 18:38  
Cytuj
ten facet był pewnie ochroniarzem ambasadora - takim samym jakich mają młodzi Żydzi na Marszach Żywych. Tak jakby ktoś czychał na nich w Polsce z nożami. Żyjący w psychozie naród zbrodniarzy wojennych - jak amerykańce. Jakoś nikt ich nie chce sądzic za zbombardowanie obiektów ONZ w Gazie, a innych ciągają za takie rzeczy po trybunałach!

 
 
 
 
~~fgdg
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 19:10  
Cytuj
Jak nie trawie wszelkiej masci lewackich krzykaczy tak teraz stanal bym w ich obronie nokautujac tego pejsa. Machac lapami kazdy potrafi tylk nie on. Goscie nie dali sie sprowokowac i dobrze bo mieliby niezly karambol z prawem:/

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
Czym różni się Gaza i jej pacyfikacja od podobnych działań w wykonaniu hitlerowców w gettach łódzkim i warszawskim

Naprawdę nie wieszzapytanie?co
Czytam Twoje komentarze od dłuższego czasu i nie wierzę, abyś mógł być tak tępy.
Chwilowe zaćmienie?
A może ktoś się podszywa pod ten nick?
P.S.
Zgadzam się się, że ten "bokser" w jarmułce powinien trafić przed sąd za pobicie, a sędzia nie powinien szukać żadnych okoliczności łagodzących.

 
 
 
 
~~ger
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 19:25  
Cytuj
zaklopotanyzydzi do ? ............... izraela??????????????.......

 
 
 
 
~~IH8U
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 20:04  
Cytuj
belfer zastanow sie nad tym co ty wypisujesz,jezeli wdajesz sie w polemike i opiniujesz wypowiedz kolegi wyzej uzyj jakis konkretnych argumentow!!!
Zydzi razem ze swoimi amerykanskimi przydupasami morduja niewinne kobiety i dzieci na oczach swiata i sprawa jak narazie oprocz smiesznych wysstapien przedstawicieli panstw potepiajacych wojne w strefie gazy, przechodzi bez echa!!!
polityczna poprawnosc nie pozwala na obiektywne postrzeganie swiata???
precz z zydowskim okupantem!!!

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
belfer zastanow sie nad tym co ty wypisujesz,jezeli wdajesz sie w polemike i opiniujesz wypowiedz kolegi wyzej uzyj jakis konkretnych argumentow!!!


precz z zydowskim okupantem!!!


Jakich argumentów???

Że zrównywanie dzisiejszej sytuacji w Gazie z sytuacja w żydowskim getcie to nadużycie?
Trzeba być kompletnym idiotą, żeby tego nie widzieć!!!

P.S.
Zgadzam się z opinią "precz z żydowskim okupantem", chociaż powinno być "izraelskim", bo nie wszyscy Żydzi popierają takie działania państwa Izrael - to chyba oczywiste.

 
 
 
 
~~detektyw
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 22:24  
Cytuj
Zauważcie, że osobnik wstaje z krzesła (1:00) daje znak chudej brunetce, robi swoje i wraca na miejsce (1:49) chowając po drodze jarmułkę pod marynarką, wcale nie niepokojony.
Bokser, tak że pięści chyba miał zdrowe good

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 01:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czym różni się Gaza i jej pacyfikacja od podobnych działań w wykonaniu hitlerowców w gettach łódzkim i warszawskim

Naprawdę nie wieszzapytanie?co
Czytam Twoje komentarze od dłuższego czasu i nie wierzę, abyś mógł być tak tępy.
Chwilowe zaćmienie?
A może ktoś się podszywa pod ten nick?
P.S.
Zgadzam się się, że ten \"bokser\" w jarmułce powinien trafić przed sąd za pobicie, a sędzia nie powinien szukać żadnych okoliczności łagodzących.


Tak, nie wiem. Byc może jestem tępy, ale nie mniej niż Ty wierząc w mityczną 'rację stanu' bądź 'koniecznośc polityczną' albo inną 'walkę z terroryzmem', które sa tylko frazesami usprawiedliwiającymi kolejne wojny bądź czystki etniczne.
Gaza - teoretycznie częśc Izraela. 1,5 mln mieszkańców stłoczona na ok. 400 km2. Palestyńczycy nie posiadają praw wyborczych, są odgrodzeni od 'czystej' strony Izraela murem i żyją tylko dzięki pomocy humanitarnej.
Jeżeli mi powiesz, że to 'brudasy' czy 'muzułmanie' to nie widzę czym to się różni od 'podludzi' czy 'wszy' kierowanych przez Adolfa H. i jego siepaczy pod adresem Żydów.
I rzecz ostatnia, mały detal, ale za to ciekawy. Izraelska armia używa do walk ulicznych wzorów opracowanych przez SS i tłumienie powstań w gettach i warszawskiego (każda armia bazuje na tych doświadczeniach, piszę o tym tylko dlatego, że Izrael walcząc z Hamasem tak naprawdę staje się tym samym co zgotował im Holocaust).
Historia już raz pokazała jak z 'bojówek' czy akcji 'stabilizacyjnych' wynikały ludobójstwa i eksterminacja narodów. Stąd mój sprzeciw wobec takim działaniom jakiegokolwiek państwa.

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 11:41  
Cytuj
CYTAT

Jeżeli mi powiesz, że to \'brudasy\' czy \'muzułmanie\' to nie widzę czym to się różni od \'podludzi\' czy \'wszy\' kierowanych przez Adolfa H.

Aleś się nakręcił good
Przeczytaj moje wpisy.
Nie pogardzam Palestyńczykami, nie wyzywam ich.
Napisałem wyraźnie, że nie ma żadnego usprawiedliwienia dla izraelskiej armii, której żołnierze niosą śmierć np. palestyńskim dzieciom
CYTAT
Stąd mój sprzeciw wobec takim działaniom jakiegokolwiek państwa.

Trochę niegramatycznie, ale moje zdanie jest podobne.

Natomiast stanowczo protestuję przeciwko głupocie i niewiedzy, a taką jest zrównywanie sytuacji Żydów w łódzkim czy warszawskim getcie z sytuacją Palestyńczyków w dzisiejszej Gazie.
Trzeba zupełnie nie znać historii lub być całkowitym cynikiem, żeby tak twierdzić.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 12:54  
Cytuj
CYTAT
Natomiast stanowczo protestuję przeciwko głupocie i niewiedzy, a taką jest zrównywanie sytuacji Żydów w łódzkim czy warszawskim getcie z sytuacją Palestyńczyków w dzisiejszej Gazie.
Trzeba zupełnie nie znać historii lub być całkowitym cynikiem, żeby tak twierdzić.


No więc czekam aż przyniesiesz mi kaganek oświaty. Jakoś znam historię tamtego regionu od czasów rzymskich do chwili obecnej. Więc nie boję się stwierdzic, że Żydzi tak się boją 'terroryzmu', że stworzyli sobie własnych 'wrogów', których zamknęli w getcie i wykończyli ekonomicznie.
Obie strony są winne temu konfliktowi, ale w wypadku mieszkańców Gazy odbija się to na cywilach bardziej niż na ofiarach zamachów terrorystycznych. Zobacz jak teraz wygląda wskaźnik zabitych i powiedz, czy nie jest to jak za jednego Niemca 100 Polaków.
Tak jak chciała tego Golda Meir.

 
 
 
 
~~true
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 12:59  
Cytuj
Ja bym tam nie utożsamiał żydów z Izraelem. Nie wszyscy żydzi akceptują to, co sie dzieje w gazie.

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 14:09  
Cytuj
Nie podoba mi się że są tacy "Nietykalni" ,obcokrajowcy w naszym kraju i takie przypadki zdarzają się często tylko jest dziwna cisza na ten temat.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 14:18  
Cytuj
[cytat]Ja bym tam nie utożsamiał żydów z Izraelem. Nie wszyscy żydzi akceptują to, co sie dzieje w gazie.[/cyta

Piszę tu o izraelskich i amerykańskich Żydach.
Na demonstracjach przeciwko obecnym mordom w Gazie udział brali Żydzi działający poltycznie, gospodarczo i kulturalnie w tych państwach.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 14:19  
Cytuj
umknęło mi w poprzednim poście w jakich krajach. Są to Wielka Brytania, Francja i Hiszpania. Również nie mówię tu, że brała udział cała żydowska diaspora w tych państwach, ale ich udział był widoczny.

 
 
 
 
~~krym
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 16:03  
Cytuj
Żydzi nie są nacjonalistami, są poprostu czystymi szowinistami ! Zachowują się jak naród wybrany,naród panów jak gdyby byli naj naj naj....Zauważcie również że polityka państwa izrael w olbrzymim stopniu determinowana jest przez czynnik etniczny. Jak to możliwe że tak "nowoczesne" państwo dyskryminuje politycznie niektóre zbiorowości. Jeszcze jedno. Pamiętajmy że palestyńczyków jest 1,5 mln i są stłoczeni na obszarze 3 razy mniejszym niż Warszawa którą zamieszkuje mniej więcej taka sama liczba ludności. Tzw uchodźcy palestyńscy to ludzie którzy po przegranej wojnie z izraelem zostali poprostu wyrzuceni ze swoich domów i zamknięci w jednym wielkim obozie koncentracyjnym jakim jest Gaza.
Okazuje się że w polityce wielką rolę odgrywa argument siły gdyż świat nie zwraca na to wszystko szczególnej uwagi.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 16:41  
Cytuj
a jeżeli ktoś nadal twierdzi, że Gaza nie służy eksterminacji Palestyńczyków to polecam ten artykuł:

http://www.guard(...)i-family

 
 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
a jeżeli ktoś nadal twierdzi, że Gaza nie służy eksterminacji Palestyńczyków to polecam ten artykuł:

http://www.guard(...)i-family

rzeczywiście na to wygląda
a tu trochę po polsku http://www.viva-palestyna.pl/

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lkjklj
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 17:54  
Cytuj
Panowie troche dystansu, nie wiem czy wiecie, ale w Rosji panuje poglad ze kosciol katolicki istnieje tylko i wylacznie po to zeby zniszczyc prawoslawie. Na bialorusi 80% spoleczenstwa jest przekonane, ze w paczkach z zwywnoscia nadchodzacych z zachodu jest trucizna - jezeli bedziemy wierzyc w teorie spiskowe, to zaraz sie okaze ze polska uderzy prewencyjnie na czechy...

 
 
 
 
~~krym
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 18:01  
Cytuj
ależ fakty które podajemy nie są rozważaniami teoretycznymi !

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
Panowie troche dystansu, nie wiem czy wiecie, ale w Rosji panuje poglad ze kosciol katolicki istnieje tylko i wylacznie po to zeby zniszczyc prawoslawie. Na bialorusi 80% spoleczenstwa jest przekonane, ze w paczkach z zwywnoscia nadchodzacych z zachodu jest trucizna - jezeli bedziemy wierzyc w teorie spiskowe, to zaraz sie okaze ze polska uderzy prewencyjnie na czechy...


Ciekawe na której Białorusi? Byłem tam na wakacjach i nie spotkałem się z żadną wrogością. Spędziłem miesiąc czasu i nie sądzę, że Łukaszenka stworzył dla mnie i mojej rodzinki specjalną oazę. Normalne, biedne państwo. Jak Ukraina czy Litwa.

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
a jeżeli ktoś nadal twierdzi, że Gaza nie służy eksterminacji Palestyńczyków to polecam ten artykuł:


Wzruszające...placze

Pisałem już parokrotnie, że jestem przeciwnikiem izraelskiej agresji na Gazę, ale...

znaj proporcje mociumpaniewykrzyknik

Nie powinienem sprowadzać dyskusji do tego poziomu, ale niech tam...

Od początku izraelskiej agresji zginęło ok. 1300 Palestyńczyków.
Średnio wychodzi ok. 60 trupów dziennie.

Tyle, ile trupów jest przez bardziej pechowy weekend na polskich drogach.

Straszny holokaust.
Strasznymlotek
1300 Palestyńczyków, którzy zginęli to mniej niż 0,1% z 1,5 mln żyjących w Gazie, czyli ponad nadal 99,9% żyje.
Wypisz-wymaluj getto warszawskie.
Ilu przeżyło getto?
No proszę panowie oszołomstwo!
Pisać!


Mam gdzieś żydków i arabów - niech się nawzajem powyrzynają - będzie trochę spokojniej.

Ale proszę nie obrażać mojej inteligencji porównywaniem Gazy do warszawskiego getta czy wypisywać dyrdymały o holokauście czy eksterminacji Palestyńczyków, których przyrost naturalny (mimo tego holokaustu) jest znacznie wyższy niż np. Polaków.

Precz z lewactwem!
Dać im darmowe bilety na Kubę! W jedną stronę!

 
 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 19:37  
Cytuj
CYTAT

Od początku izraelskiej agresji zginęło ok. 1300 Palestyńczyków.
Średnio wychodzi ok. 60 trupów dziennie.

Tyle, ile trupów jest przez bardziej pechowy weekend na polskich drogach.

Straszny holokaust.
Strasznymlotek
1300 Palestyńczyków, którzy zginęli to mniej niż 0,1% z 1,5 mln żyjących w Gazie, czyli ponad nadal 99,9% żyje.



"Śmierć jednego człowieka to tragedia. Śmierć milionów ludzi to statystyka". - Józef Stalin
bez komentarzaplacze

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mnb
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 19:38  
Cytuj
Sorry, ale jak pelstynczycy przez n lat prowadza regularny ostrzal Izraela to nikt nic nie mowil...

 
 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »