NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Wesele - Ździary,
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 09:45  
Cytuj
Czy orientuje się ktoś może jaką cenę trzeba zapłacić od osoby w tym lokalu?hmm i jeszcze jaki zespół polecacie na wesele?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 09:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 16:20  
Cytuj
jeżeli chodzi o remizę to 1200zzł za imprezę plus media .sala wyremontowana zastawa bardzo ładna .jeżeli chodzi o orkiestrę to najlepiej współpracuje mi się z gremlinsami z podwoliny .jeżeli chodzi o obsługę wesela to tel;605 254- 586

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 16:37  
Cytuj
jesli chodzi o wesele w las vegas to cena z tego co pamietam 125 zł od osoby, a zespół polecam ze skarżyska kamiennej zespół Karo 606748571 SĄ rewelacyjni, jesli chcesz wiecej informacji albo pomocy lub podpowiedzi pw, a i co do sali poleciłbym inny lokal w rudnik nad sanem, zajazd orle gniazdo lub duet na strózy ale Twoj wybór

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 16:42  
Cytuj
U mnie grało ERRATO czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie.
Zastrzeżeń do nich nie miałem.
A wesele miałem pod Jesionami i polecam gorąco.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 18:17  
Cytuj
w 2011 placiło sie 120 os

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 11:47  
Cytuj
Możesz zapłacic nawet 80zl/os to tylko zalezy od ciebie ile cieplych dań bedzie na weselu. Ja za osobe placiłam 130zł ale byla 5 ciepłych dań. i wszyscy byli bardzo zadowoleni i najedzeniumiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 13:14  
Cytuj
w tej cenie 130 zł były już placki i owoce czy nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 15:18  
Cytuj
Nie no raczej nie jesli bym liczyła z ciastem owocami i wódka to by napewno wyszło 200zł od osobyumiech 130 zł to byla cena za 5 dań gorących,napoje, sałatki, wędliny, śledzie, itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 16:05  
Cytuj
dlatego zapytałam bo byłam tam na weselu we wrześniu i płacili 110 zł od osoby bez placków, owoców i wiadomo bez alkoholu;)hmm w tym roku pewnie jest drożej...tak zresztą jak wszędzie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »