NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie zrobić pasemka?,
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 10:02  
Cytuj
Hej dziewczyny:-) Który polecacie salon fryzjerski,gdzie fajnie robia pasemka, ale w tak w rozsadnej cenie.Chodzi mi o same odrosty.Dotychczas placilam 100 zl przy moich krotkich wlosach a teraz mam maly kryzys finansowy i musze zrezygnowac z mojego ulubionego fryzjera:/

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 10:02  
Cytuj

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 10:11  
Cytuj
Ja polecam Salon Oliwia na Jana Pawła 13A, a moja ulubiona fryzjerka to Monika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 10:15  
Cytuj
Polecam Ci Zakład Fryzjerski Clivia w Rozwadowie, Rynek 15.
Proś P. Grażynę.
Tanio, dobrze....w miłej atmosferze good

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 10:58  
Cytuj
A moze podacie dziewczyny ile placi sie za ta uslugechytry Nie chce zabulic 100zl :szok: I dzieki za info.

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 11:05  
Cytuj
Mi zawsze podcinała oprócz malowania i płaciłam tak około 70 zł. zadzwoń i zapytaj nr 844 62 19 - ale pytaj o Monikę bo ta druga to nie bardzo coś potrafi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 11:12  
Cytuj
Ja robiłam tam pasemka około 3 lat temu, później farbowałam tylko włosy...i szczerze to nie pamiętam ile zapłaciłam.
Obecnie kolor mam swój naturalny, włosy do ramion...i jedyne co tam robię raz na m-c to podcinanie grzywki i końcówek...ewentualnie jakieś czesanie na wesele...
Proponuję zadzwonić i spyt. Nr: 15/ 642-62-25.
Jedna rada...proś właścicielkę, P. Grażynę i z Nią jak coś umów się na pasemka...
Nie mam nic do innych osób tam pracujących...ale zawsze czesała mnie własnie ONA i nie mogę powiedzieć na prawdę nic złego..na efekt końcowy.
Pozdrawiam

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 11:15  
Cytuj
jula86 dzieki bardzo za info,tak wlasnie myslalam do 70zl pasemka zrobicsmiech2

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 11:34  
Cytuj
Ja zawsze umawiam się jako pierwsza, zawsze lepszy efekt umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 12:00  
Cytuj
jula a Ty masz dlugie czy krotkie wlosy? Nie wiem od czego to zalezy ze jeden fryzjer wezmie stowe a drugi 70zl umiech

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 14:50  
Cytuj
Bladir - polecasz salon, w którym 3 lata temu malowałaś włosy i podcinasz tylko grzywkę i końcówki to nie dziwne, że tanio i dobrze umiech Długosc moich włosów około 22 cm jezyk A nie myślałaś sama sobie ich pomalować na jeden kolor?? Ja miałam pasemka, wczoraj sobie sama pofarbowałam i ciekawie mi to wyszło ;) dalej jakbym miała pasemka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 15:43  
Cytuj
Jestem stała klientką tego salonu jednak
ostatnie zabiegi koloryzujące włosów robiłam tam z 3 lata temu...Od ostatniego koloryzowania włosów nie robię z nimi nic poza ich podcinaniem a to tylko i wyłącznie z powodu wielkiej niechęci do odrostów...i osłabiania włosów tymi ciągłymi zabiegami.
Mam teraz swój naturalny kolorek...i można powiedzieć, ze zdrowsze włosy...bo nie osłabione przez te wszystkie zabiegi.
Poza podcinaniem końcówek czy grzywki...korzystam z tego salonu gdy mam jakieś wesele i potrzebuję coś zrobić z włosami.
Znam dobrze ten salon...i osoby tam pracujące. Zawsze jest miło, kulturalnie..bez żadnych problemów. Zawsze przed wizytą umawiam się z P. Grażyną...na określoną godzinę..bo wiem i widzę (jak tam jestem), że ma ruch w interesie..a to raczej świadczy o jednym..
Co się tyczy ceny...ta tamten okres czasu kwota jaka płaciłam za pasemka czy za koloryzację nie wydawała mi się aż tak dołująca mój portfel..i tak tam zostałam ))))
Tyle mogę pomóc...

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 15:59  
Cytuj
A nie myślałaś sama sobie ich pomalować na jeden kolor?? Ja miałam pasemka, wczoraj sobie sama pofarbowałam i ciekawie mi to wyszło ;) dalej jakbym miała pasemka

Czasami mam ochotę coś pokombinować z kolorami...ale wystarczy tylko, że przypomnę sobie o tej "walce" z odrostami, o tym, że co m-c trzeba będzie "kryć" je..i również o tym, że potrzeba masy czasu aby powrócić do stanu z przed... wówczas przechodzi mi wszelkie kolorowe szaleństwo w głowie.
W dodatku mam słabe włosy... i odkąd zaczęłam je koloryzować..zaczęły one tracić swój blask, objętość itd.
Teraz rosną sobie w spokoju. Funduję im podcinanie co jakiś czas..grzywkę podcinam co m-c. Wiąże na co dzień je w gumkę a na potrzeby imprezy weselnej czy innej...korzystam z fryzjera.
Długość moich włosów to okolice 25-30 cm.

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 16:58  
Cytuj
Hej dziewczyny umiech Ja juz morduje moje wlosy pasemkami ze trzy latazdegustowanyKiedys malowalam je na ciemno, oj dlugo sie nameczylam zeby pozniej powrocic do naturalnych wlosow.I dlatego zrobilam pasemka aby pozbyc sie tej okrutnej farby.W ciemnych wlosach mi nieladnie i chyba bede skazana na blond,choc mi sie juz dawno znudzil.

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 22:10  
Cytuj
Ja polecam salon Wenus na białych blokach na Jana Pawła II 13 (salon od strony podworka) - za pasemka i obciecie wlosow 55-70 zł ( w zaleznosci jakie mam dllugie) ale ja jestem stala klientka wiec moze i mam taniej choc nie wiem umiech trzeba podejsc i popytac ;) Ja chodze do Pani Agnieszki umiech -- polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 10:06  
Cytuj
kropka dzieki za info umiech A jestes zadowolona z pasemek? Ja przez 4 lata chodzilam do jednego fryzjera i przy dlugich wlosach zawsze placilam 90zl-pasemka+podciecie wlosow,a ostatnio na swietach scielam wlosy i za same pasemka zawolala stowewazne Wedlug mnie za taka usluge to jest stanowczo za duzo. Dlatego podziekuje mojej fryzjerce,skoro gdzie indziej mozna zrobic duzo taniej a zaoszczedzone pieniazki wydac na cos innegogood

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 10:41  
Cytuj
Jestem zadowolona umiech chodzę już od 7 lat do tej samej fryzjerki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 17:27  
Cytuj
na ul metalowców tam gdzie były kiedyś butiki koło sklepu mathias jest taki mały salonik fryzjerski tam pani małgosia robi cuda za niewielkie pieniądze ostatni raz robiłam pasemka w listopadzie ;mycie głowy + odżywki + ścinanie + pasemka =50zł robię tam włosy już kilka lat i zawsze jestem zadowolona .jest tam jeszcze jedna pani co do której nie mam zdania nigdy mnie nie czesała

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 13:10  
Cytuj
annakul nie wiesz moze jak nazywa sie ten zakład fryzjerski? Nie orientuje sie zabardzo w ktorym jest to miejscuzdegustowany 50zl to strasznie malutko,ale ja wczesniej przeplacalamsciana

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
na ul metalowców tam gdzie były kiedyś butiki koło sklepu mathias jest taki mały salonik fryzjerski tam pani małgosia robi cuda za niewielkie pieniądze ostatni raz robiłam pasemka w listopadzie ;mycie głowy + odżywki + ścinanie + pasemka =50zł robię tam włosy już kilka lat i zawsze jestem zadowolona .jest tam jeszcze jedna pani co do której nie mam zdania nigdy mnie nie czesała


Salon Fryzjerski Damsko-Męski ul.Metalowców 12 tel.15 642 64 03 prosić o Gosie szczupła blondynka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 16:00  
Cytuj
Ja dla odmiany polecam na głowie, bo niżej trendy jest skin lub irokez!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 16:11  
Cytuj
Wielkie dzięki dcb umiech

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 16:11  
Cytuj
Metalowców to następna(równoległa)ulica do Ofiar Katynia.Jak jedziesz w stronę huty od Jubilatu to pierwsza uliczka za rondem w lewo.Jedziesz ciut dalej w bloki i jest.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 08:57  
Cytuj
ja polecam Studio Modnej Fryzury na Wojska Polskiego. Jest w tym budynku co bank PKO i Bushido. Obie panie są rewelacyjne, ale ja zasze chodzę do Sylwii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 12:08  
Cytuj
Ja malowałam, robiłam pasemka itd na Energetyków w salonie " U Asi", cena przystępna ok 70/80 zł za długie i gęste włosy ;-) także proponuje sobie zadzwonić i się dokładnie dowiedzieć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 14:49  
Cytuj
Dzastinka86 a ile bierze za pasemka ta Sylwia ze Studia Modnej Fryzury?

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »