NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Ślub w Klasztorze 2.06.2012,
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 23:44  
Cytuj
Poszukuję osób, które mają zaplanowany ślub w Klasztorze 2.06.2012r. w kwestii uzgodnienia dekoracji kościoła.

kaarrolina
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 23:44  
Cytuj

kaarrolina
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 10:31  
Cytuj
//Ile razy można kolegę upominać o zaprzestanie autoreklamy !!

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 20:42  
Cytuj
Do "kaarrolina" wysłałam widadomość na p.w.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 23:36  
Cytuj
Proszę jeszcze raz o kontakt osoby, które mają zaplanowany ślub 2.06.2012 w Klasztorze w celu ustalenia i wspólnego wykonania dekoracji kościoła. Wiem, że są w tym dniu zaplanowane inne śluby poza moim. Jeżeli nikt się nie zgłosi będę zmuszona do wypożyczenia dekoracji tylko na mój ślub i zwrotu zaraz po mszy. Wspólnie byłoby na pewno i ładniej i taniej dla wszystkich.

kaarrolina
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 23:40  
Cytuj
Karolina ale wiesz że msze się naqkładają na siebie?? Ty wychodzisz, prezenty buziaczki, a wtedy inny ślub trwa w najlepsze. sprawdzone wielokrotnie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 23:44  
Cytuj
Nie wiem jak to jest, ale kwiaciarnia wypożycza na jeden, konkretny ślub i potem sobie zabiera.

kaarrolina
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 23:46  
Cytuj
Jak jest na tyle szybka to super.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 23:54  
Cytuj
CYTAT
Jak jest na tyle szybka to super.


No chyba ze sam D.COPERRFIELD bedzie ja zdejmowal no to wystarczy mu 10sekund.uśmiechuśmiech

Jak ostatni gosc bedzie wychodzil z kosciola to wtedy zniknie dekoracja nawet nikt tego niezauwazy.smiech2smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »