NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
szukam partnerki/ek na wesele/a ,
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 15:37  
Cytuj
CYTAT
czesc dziewczeta :]
jak w temacie, poszukuje osoby towarzyszacej na wesele/a :] beda 3-4 wiec moga byc 3-4 dziewczyny :] start jakos w cieplejszych miesiacach :]
pytam juz teraz poniewaz chcialbym isc z kims kogo nie znam, jezeli nie bedzie chetnej z forum, to bede musial zaczepic se na ulicy, a na to trzeba czasu :] watpie zebym od razu trafil na w miare sensowna, wolna i zainteresowana :]
transport/nocleg bedzie, tancze srednio, najlepiej w kolku ;] mam zyebane poczucie humoru i 170 cm wzrostu, zdecydowanie mi blizej do 30 niz 25 :]
jezeli jakas chetna to pw :]



Jak kolega najlepiej tańczy w kółku . To proponuję odrazu te cztery kobity na jedno wesele zabrać.

Można też póżniej łatwej węża zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 15:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 20:42  
Cytuj
[/cytat]


Zawsze na weselu znajda sie osoby co sa bez partnerow(ek)

Jeszcze zalezy do czego potrzebna jest ta partnerka?

Zreszta kazdy ma swoje zdanie.


Moje jest takie, ze nie majac zony, narzeczonej dziewczyny, to wole isc sam? i na weselu sie ojem, opije, otancze i jeszcze nr tel dostane.[/cytat]

oj żebyś się nie zdziwił, ja byłam osatnio na dwóch weselach sama i nie było nikogo samotnego, przynajmniej w moim wieku, ja przynajmniej nie widziałam jakis samotnych osób, a nie, widziałm, ale były to kobiety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ifeel, wsiądź w to porsche, przejedź się po klubach i nawet dzień przed weselem wyrwiesz laske ;D

a jak nie, zawsze zostaje Ci roksa ;D

hmm 2 opcje dobre rownie interesujace^^
pierwsza chodz suczko zwiedzimy razem caly swiat,
a druga masz kiwac glowa i sie usmiechac :]
bukers ladnie mi zyczysz ;D

wredna, ja rowniez, ten swiecacy palec z avatara dziala na moje zmysly ;] co z nim zrobic potrafisz?;]

prawiczek, ja rosyjskiego nie znam, a chetnie przez wieczor zamienilbym 2 slowa :]

zeby nie bylo, nie mam problemow z tym ze jestem niski i drobny, mozecie zakladac szpilki jakie chcecie ;], mozecie mnie nawet nosic na rekach :]



o jaagood w takim razie zglaszam sie na ochotnika;) i nawet moge isc w balerinkach zeby byc ten 1 cm nizsza;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 20:54  
Cytuj
stary na impreze sie wybierz!!! w stalowej chetnych to raczej nie brakuje. wyciag dupe z domu i z przed kompa!! tu fajnej laski nie znajdziesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 22:42  
Cytuj
CYTAT
Ifeel do czego jest Ci potrzebna ta partnerka?? umiech

Z tytułu tematu wynika,że jest jemu obojetne czy to facet czy dziewczyna.całus
Godne podziwu i jakie sprytne.potluczony
Biseksualizm podwaja szansę znalezienia partnera/partnerki*
*-niepotrzebne skreślić

Potrzebny jest casting.Przypuśćmy że szuka dziewczyny.
Jak znajdzie taką z zezem rozbieżnym?.Zamiast patrzec na niego,będzie się rozglądała za innymi.
Albo okaże się ,że ma ładne,czarne i kręcone...ale zęby?potluczony

Żadnego wesela przed seksem!jezyk

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »