NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ciuchy dla dzieci z UK (next),
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 14:07  
Cytuj
Ja mam pytanie czy znacie kogoś kto handluje ciuchami z Anglii lub Irlandii. Chodzi mi o ciuchy nexta, itp dla 9 letnej dziewczynki. Wiem,ze nieraz są tam wyprzedaze i za pare zł mozna kupic super ciuszki dla dzieci. Niestety na allegro ludzie sobie robia 10 krotny narzut.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 14:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 14:18  
Cytuj
Odzież używana jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Ja mam pytanie czy znacie kogoś kto handluje ciuchami z Anglii lub Irlandii. Chodzi mi o ciuchy nexta, itp dla 9 letnej dziewczynki. Wiem,ze nieraz są tam wyprzedaze i za pare zł mozna kupic super ciuszki dla dzieci. Niestety na allegro ludzie sobie robia 10 krotny narzut.

w hali targowej sa niedawno otwarte 2 budki z taką odzieża lecz nie jestem w stanie powiedziec czy sa tam takie ciuszki na 9 letnią dziewczynke.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:05  
Cytuj
odziez uzywana nad biedronka

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
Ja mam pytanie czy znacie kogoś kto handluje ciuchami z Anglii lub Irlandii. Chodzi mi o ciuchy nexta, itp dla 9 letnej dziewczynki. Wiem,ze nieraz są tam wyprzedaze i za pare zł mozna kupic super ciuszki dla dzieci. Niestety na allegro ludzie sobie robia 10 kr otny narzut.
zalezy jakich ciuszkow szukasz konkretnie moze moglybysmy sie dogadac ja mieszkam w Irlandii i czasem jezdze na takie wyprzedaze ale jak cos na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »