NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Ile wybrać ciepłych dań na wesele?,
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 10:22  
Cytuj
Witam!
Chciałam zapytać jaka jest według Was otymalna ilość ciepłych dań na weselu? Pytam, bo w sali, w której mamy mieć wesele, w cenę (130zł w tamtym roku) wliczony jest 2-daniowy obiad oraz 3 dania gorące. Wydawało nam się, że to będzie ok, ale spotkałam się z opiniami, że 3 dania oprócz obiadu to stanowczo za mało.
Proszę o opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 10:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 10:41  
Cytuj
za mało ? jak dla mnie wystarczająco dużo. Nie można zapomnieć o ciastach ,owocach, sałatkach ,wędlinach. Jeśli będzie dużo dań ciepłych kto ruszy reszte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 10:50  
Cytuj
Wydaje mi się, że to odpowiednia ilość. Tylko trzeba czasowo dobrze to rozplanować. Tak jak dcb napisał/a trzeba pamiętać o innych rzeczach do jedzenia, które zwykle się marnują.
Trzeba wziąć też pod uwagę godzinę rozpoczęcia imprezy. Jeśli jest to np. 14 to chyba lepsze będą jednak 4 dania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 11:52  
Cytuj
Obiad i wypierd...ać... Jak w Stanach.good

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
Obiad i wypierd...ać... Jak w Stanach.good


W Stanach jest obiad tort i kawa i dopiero jest... my dziękujemy i dowiedzenia. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 16:49  
Cytuj
Zalezy o której zacznie się impreza. Średnio ciepły posiłek podaje się co 2.5 godziny oczywiście po obiedzie następny ciepły po 3godzinach umiech
Zależy jakie mają być te dania gorące
Przykładowo
Start imprezy 16-sta obiad (dwa dania) + deser
19:00 - drugi ciepły posiłek (lekki)
21:30 - drugi ciepły posiłek (lekki)
22:30 tort
23:30 - trzeci ciepły posiłek (powinien być dość syty)
01:30 czwarty ciepły posiłek (barszcz czerwony)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:33  
Cytuj
Trzeba tez pamietac o porze roku..W zimie wiadomo że lepiej by to były 4 gorace posiłki, a w lecie wydaje mi sie ze 3 wystarczają bo przeciez stoły uginaja sie od żarcia a jeszcze jak jest wiejski stół to juz wogole jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:40  
Cytuj
No mi sie wydaje ze w okresie zimowym to 4posilki to minimum.

W jakim lokalu itp itd.

To jeszcze zalezy od pary jak sobie zazyczy.


Bo para chce jak najtanszym kosztem, a potem forumowicze pisza ze lokale to dziadostwo.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 13:24  
Cytuj
Na wszystkich weselach jakich byłam zawsze podawali oprócz obiadu 3 dania ciepłe. Jak dla mnie było wystarczająco i goście też wydaje mi się nie narzekali. Wiadomo, stoły uginają się od wędlin, ciast i tego typu dań więc też nie ma co przesadzać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »