NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Protest paliwowy 24.03.2012 12:00 ORLEN, Znów orlen
Posty: 64
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:06  
Cytuj
To jak bedzie wygłądał sobotni protest zależy tylko i wyłącznie od nas wszystkich myśle że większość społeczenstwa cierpi z przyczyn nieudolnych rządów najwyrażniej wkońcu nadeszła pora na bunt narodu oby to wszystko co jest w planach wypaliło i sie zaczeło na dobre "obiecał jeden wracajcie do polski będzie w polsce Irlandia i co gdzie ona jest jakoś jej nie widzę i nikt z nas sami dla siebie ją zrobili i nic więcej" Sobota zadecyduje jakim jesteśmy zgranym narodem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:16  
Cytuj
Nie będzie zielona wyspa tylko biedna wyspa a Tusek i jego świta siedzą i pierdzą w stołki śmiejąc sie z nas.. bo oni kase mają i mieć będą aż do grobowej dechy..
Zobaczymy co Tusek powie po sobocie jak większość miast w polsce będzie zakorkowane, ciekawe czy w ogole skomentuje to jakoś ;] jak raz będzie mało będzie druga blokada...

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
szum szumem, jednakze tak jak w przypadku ACTA, lekow, podatkow itd. rzad po prostu ma was i nas w .... glebokim powazaniu


No ale siedzenie na 4 literach i czekanie na to co da los i rząd nie jest chyba dobrym rozwiązaniem. Przynajmniej nie dla mnie.


zatem skonstruuj bombe lub cos rownie pomyslowego, baranow na stolkach protesty nie ruszaja

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:31  
Cytuj
Jedynie rzucic bombe na sejm i skonczy sie dzien Tuseka

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:40  
Cytuj
Nie wiem dlaczego tak narzekacie! drogo to nie jeżdzę - proste! a protest będzie wyglądał tak jak spotkanie ACTA! Głosowałem na PO i tego wcale się nie wstydzę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:40  
Cytuj
A ja na Palikota ;>

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:41  
Cytuj
mysle ze trzeba poczekać na jakąś reakcje jesli naprawde to oleją to mysle ze dobrym wyjsciem jest WSZYSCY NA WARSZAWE WSZYSCY I WTEDY DO SKUTKU W WARSZAWIE JESLI TO NIE POMOŻE A I TAK BLOKADA W EURO JEST DLA MNIE GENIALNYM POMYSŁEM CZY TAK CZY TAK POWINNA BYC BLOKADA A CAŁY RZĄD SPALONY NA STOSIE ZA KRZYWDĘ NARODU CAŁEGO NARODU!!!.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:41  
Cytuj
mysle ze trzeba poczekać na jakąś reakcje jesli naprawde to oleją to mysle ze dobrym wyjsciem jest WSZYSCY NA WARSZAWE WSZYSCY I WTEDY DO SKUTKU W WARSZAWIE JESLI TO NIE POMOŻE A I TAK BLOKADA W EURO JEST DLA MNIE GENIALNYM POMYSŁEM CZY TAK CZY TAK POWINNA BYC BLOKADA A CAŁY RZĄD SPALONY NA STOSIE ZA KRZYWDĘ NARODU CAŁEGO NARODU!!!.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:42  
Cytuj
CYTAT

A dlaczego miał by być zamknięty?

A chociażby dlatego, żeby zrobić remanent. Myślisz, że to co planujecie będzie zaskoczeniem i nikt nie ma planów jak temu zapobiec?

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:45  
Cytuj
Blokada dróg na euro to złoty pomysł.
Taki jakby plan "B" kierowców ;> ha..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Blokada dróg na euro to złoty pomysł.
Taki jakby plan \"B\" kierowców ;> ha..

Był taki jeden co drogi blokował i …. już go nie ma.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 19:53  
Cytuj
Kto ;>

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 20:16  
Cytuj
CYTAT

A chociażby dlatego, żeby zrobić remanent. Myślisz, że to co planujecie będzie zaskoczeniem i nikt nie ma planów jak temu zapobiec?


ahh... szkoda słów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 26 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 20:40  
Cytuj
Już powtarzam to jakiś czaś, niewiele brakuje żebyśmy zaczeli się tłuc jak w Grecji. Bomba na sejm nic nie da, sami popatrzcie ilu polityków przychodzi na obrady... Reszta jeździ służbowymi samochodami na zakupy, załatwia swoje prywatne sprawy (za nasze pieniądze!). Szturm na Warszawe, jak i blokadę EURO uważam za bardzo dobre pomysły, tylko cały naród się musi zjednoczyć! Chociaż rewolucja nie jest idealnym pomysłem, najwiekszy minus to, to ze pożera swoje dzieci...polecam sobie odsłuchać: http://www.youtube.com/watch?v=OiFMTvP0aEA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 20:43  
Cytuj
Szkoda słów?
W sobotę okaże się czy nie miałem racji. Tylko proszę o umieszczenie fotoreportażu.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Już powtarzam to jakiś czaś, niewiele brakuje żebyśmy zaczeli się tłuc jak w Grecji. Bomba na sejm nic nie da, sami popatrzcie ilu polityków przychodzi na obrady... Reszta jeździ służbowymi samochodami na zakupy, załatwia swoje prywatne sprawy (za nasze pieniądze!). Szturm na Warszawe, jak i blokadę EURO uważam za bardzo dobre pomysły, tylko cały naród się musi zjednoczyć! Chociaż rewolucja nie jest idealnym pomysłem, najwiekszy minus to, to ze pożera swoje dzieci...polecam sobie odsłuchać: http://www.youtube.com/watch?v=OiFMTvP0aEA


Dzisiaj na tak ważnej debacie dla wszystkich posłów dotyczącej zdrowia może było ich 20'tu. Porażka totalna.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
Szkoda słów?
W sobotę okaże się czy nie miałem racji. Tylko proszę o umieszczenie fotoreportażu.

Może zamiast biadolic sam bys sie dolączył? Lepiej siedziec na d*pie przed kompem i narzekac ze drogo? Protest pewnie i tak nic nie przyniesie ale co szkodzi sprobowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 21:21  
Cytuj
Ja jestem już za stary na takie sprawy. Po co wam dziadki.
Chciałem wam tylko uświadomić, abyście nie porównywali się do Egipcjan i rewolucji w krajach arabskich. Oni walczyli o coś, mieli jakiś cel. A Wy? Wam chodzi tylko o to głupie paliwo i kasę. Ktoś kto to organizował, to pisze, że nie może bo nagle wypadł mu wyjazd. Z takim podejściem to nikt nie będziecie was traktował poważnie. Jak tylko zgraje gówniarzy, co się zastanawia czy wstążka czarna czy może czerwona?

The End

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 21:40  
Cytuj
O czym wy mówicie?
Drogie paliwo jest w całej UE, nawet w tej ubogiej: Rumunii i Bułgarii.
Dolar drogi, ropa droga to i paliwo drogie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 22:18  
Cytuj
Trzeba próbować. ;]

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 23:36  
Cytuj
będziemy w sobote rozdawać kartki z opisem czego dotyczy protest fakt faktem może nie wystarczy dla wszystki ale troszkę ich przygotujemy aby jakas chociaż część miała a może nawet wszyscy zależne od tego ile nas wszystkich tam będzie panowie i panie bądzmy dobrej myśli i róbmy coś wkońcu aby dla nas było lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
O czym wy mówicie?
Drogie paliwo jest w całej UE, nawet w tej ubogiej: Rumunii i Bułgarii.
Dolar drogi, ropa droga to i paliwo drogie.

Taaak?
Tylko ja nie mogę pojąć jednej rzeczy.
Gdzieś indziej zarobki wynoszą 1000 Euro( najbiedniej), a u nas 1000 zł. Tam benzyna 1,5 czy 2 Euro, a u nas 6 zł!!!
Przepraszam, czy mówimy o tym samym poziomie życia?
Bo mi się wydaję, że robią z nas coraz bardziej białych murzynów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 10:49  
Cytuj
je... tuska je... Po !!!!!!!! jak bedzie nas malo to ja sam zablokuje stalowke!!!!!! rozmieniam juz kase po groszu i kupuje benzynke, oj jutro bedzie sie dzialo......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 10:57  
Cytuj
co nam z tego że w całej Europie jest drogie paliwo?? jak tam są lepsze zarobki. Niech i zarobki przeliczą do poziomu Europejskiego to nie będziemy narzekać. Jak to nie ma i co walczyć, drogie paliwo=podwyżki wszędzie, zaczynając od sporzywki, przez chemie itp itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
O czym wy mówicie?
Drogie paliwo jest w całej UE, nawet w tej ubogiej: Rumunii i Bułgarii.
Dolar drogi, ropa droga to i paliwo drogie.


dolar i baryłka poszły w góre lącznie o mniej niż 30% przez dwa lata , cena baryłki to mniej niż połowa ceny paliwa. Więc skąd taka podwyżka względem 2010 roku a dziś czyli prawie o 40%? Zgodnie z tym co wynika z danych i cen paliw kilka lat temu gdy baryłka była o wiele droższa nie powinniśmy płacic wiecej niz 4.50

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »