NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Protest paliwowy 24.03.2012 12:00 ORLEN, Znów orlen
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 11:20  
Cytuj
potluczony
Wersja poprawiona ok
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 11:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 11:22  
Cytuj
wiem ze to i tak nic nie da ale ja tez bede i powiem swoim znajomym o tym. oda nastepnego tankowania na orlenie rozmieniam 50 zl na groszowki niech licza . proponuje blokade biura naszej posel butryn ona tez jest w rzadze glosuje jak tusk jej kaze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 12:03  
Cytuj
Inicjatywa bardzo dobra lecz tylko my na tym stracimy, bo bedziemy musieli pozniej zatankowac, rząd napewno nie zbiednieje;/
Jak nie bede w pracy to sie dolacze ale nie lepiej na wiejska i tam jakis protest..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 12:11  
Cytuj
Po pierwsze koszt wyjazdu do W-wy nawet autobusem wyniesie więcej niż jazda na miejscu.

Po drugie większość z chętnych do protestu na miejscu z różnych powodów nie pojedzie do stolycy.

I po trzecie - sporo ludzi albo się boi, albo jest na to obojętna, albo leniwa albo najzwyczajniej w świecie nie dociera do nich jaki ma wpływ cena paliw na wszystko inne co konsumują.

Koszty paliw zawsze były, są i będą się odbijać na cenach WSZYSTKIEGO!!!, innej możliwości po prostu nie ma.

Żeby bardziej zjednoczyć społeczeństwo wobec wspólnego wroga, tzw. rząd musi chyba jeszcze bardziej dokręcić śrubę - 10zł/litr?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 12:46  
Cytuj
moim zdaniem tez narazie wystarczy ze stalowke zablokujemy ale docelowo i stolica mogla by byc zablokowana gdyby Polska sie przebudzila.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 13:10  
Cytuj
Ludzie jak wy będziecie mieć takie podejście to w TYM KRAJU NIC SIĘ NIE ZMIENI !!!
Każdy myśli o złej stronie tego strajku.
A pomyślcie od tej lepszej strony a może jednak się uda i wywalczymy niższe ceny paliw.
Jeżeli każdy będzie myślał o złej stronie to pomyśl ten nie pojedzie tamten nie pojedzie ten i kolejny i 10 odpada a gdyby pomyśleć na odwrót to 10 więcej bynajmniej raz w roku można się przyłożyć do czegoś nie tylko wy stracicie te 20zł ludzie WALCZMY O SWOJE !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 13:22  
Cytuj
Właśnie o to chodzi, że aby coś w życiu uzyskać to trzeba o to walczyć. No chyba, że się kradnie tak jak rząd.

Na tym własnie polega życie i dla mnie jest to normalne.
Walka o swoje dobro i jakąś tam sprawiedliwość to nie jest leżenie przed TV z piwem i orzeszkami i wyczekiwanie przy jednoczesnym narzekaniu na cuda Tuseka.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 13:25  
Cytuj
CYTAT
Ludzie jak wy będziecie mieć takie podejście to w TYM KRAJU NIC SIĘ NIE ZMIENI !!!
Każdy myśli o złej stronie tego strajku.
A pomyślcie od tej lepszej strony a może jednak się uda i wywalczymy niższe ceny paliw.
Jeżeli każdy będzie myślał o złej stronie to pomyśl ten nie pojedzie tamten nie pojedzie ten i kolejny i 10 odpada a gdyby pomyśleć na odwrót to 10 więcej bynajmniej raz w roku można się przyłożyć do czegoś nie tylko wy stracicie te 20zł ludzie WALCZMY O SWOJE !!!


Powiedziałem ze sam sie dołącze, tylko moim zdaniem lepiej strajkowac w inny sposob tak to tylko dajemy zarabiac zlodziejom!
Stacje nie zarabiaja wiecej niz 20-30gr na litrze oni obniza ceny jesli rzad obnizy akcyzy,vaty itp, ale zeby nie było to jestem za jakakolwiek forma protestu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
Stacje nie zarabiaja wiecej niz 20-30gr na litrze oni obniza ceny jesli rzad obnizy akcyzy,vaty itp,


To fakt, mało tego, żeby stacja przynosiła w miarę dobre zyski to musi oferować coś więcej niż tylko paliwa.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że i tu cytuję:

prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych Halina Pupacz wskazała też, że działalność branży paliw w Polsce reguluje ok. 60 aktów prawnych. Jej zdaniem większość z nich wiąże się z ograniczeniem swobody działalności gospodarczej i generuje duży koszt dla przedsiębiorców - począwszy od opłat koncesyjnych, które każdego roku musi ponosić właściciel stacji paliw, aż po opłaty legalizacyjne i środowiskowe.

Obniżka cen!!!

http://bizne(...)ws-detal

Tak,tak, 2-3 grosze w dół a za tydzień 10 groszy w górę bo dolar, bo Iran , bo ku.wa coś tam i oni nie chcą ale muszą.

I słowa dotyczące UE w tym i Polski jakiegoś szejka z Arabii Saudyjskiej zacytowane w jakimś komentarzu:
"oddam wam rope nawet za darmo tylko mi dajcie połowe waszych podatków "

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 15:52  
Cytuj
Orlen chce obiżyć ceny o 3gr na litrze i myślą że tym zamkną usta kierowcom? haha nie! na pewno nie!! co to jest 3gr??!!
widzą że zaczyna robić się szum ze strony kierowców i chcą nas zadowolić 3groszami śmieszne.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 18:06  
Cytuj
Ja wyglada na to ze bede w wawie jednak wtedy, to z nudow na wiejską zaglądne. Wypadł nieplanowany wyyjazd w piatek w nocy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 18:11  
Cytuj
Szkoda..
A co do tych wstążek na antenie to w końcu jaki kolor? czarna czy czerwona ma być bo już nie wiem..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:26  
Cytuj
A ja mam kilka pytań.
Jak będzie czerwone światło to mamy stawać czy jedziemy dalej ?
I czy zjeżdżamy na każdą stacje po drodze czy tylko na Lotosa ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
Szkoda..
A co do tych wstążek na antenie to w końcu jaki kolor? czarna czy czerwona ma być bo już nie wiem..


Czarna.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
A ja mam kilka pytań.
Jak będzie czerwone światło to mamy stawać czy jedziemy dalej ?
I czy zjeżdżamy na każdą stacje po drodze czy tylko na Lotosa ?


Stać oczywiście, nie róbmy wiochy. Wszystko zgodnie z przepisami.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:34  
Cytuj
do watpiacych: wnioski sie wyciaga potem, wiec po 28

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:46  
Cytuj
Od pracownika stacji nie zależy wzrost cen paliw, więc komu zrobicie na złość tankując auto po kilka groszy?? Lepszy pomysł to tankować przez dłuższy czas tylko na jednej stacji ale to nie jest wykonalne lub ograniczyć poruszanie się autem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:52  
Cytuj
Każda wstazka dobra ale czarna najlepsza. ja sobie powiesze wstążkę i mając kilka godzin w wawie wolnego tam wezme udział. A szkoda bo szykuje się super prostest aż dziw bierze.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
Od pracownika stacji nie zależy wzrost cen paliw, więc komu zrobicie na złość tankując auto po kilka groszy?? Lepszy pomysł to tankować przez dłuższy czas tylko na jednej stacji ale to nie jest wykonalne lub ograniczyć poruszanie się autem.


Już prywatnie ograniczamy poruszanie się autem bo paliwo za drogie. Mamy czekać aż będzie po 10 zł/l i wtedy zupełnie przestać jeździć? Wtedy to dopiero będzie protest.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
Każda wstazka dobra ale czarna najlepsza. ja sobie powiesze wstążkę i mając kilka godzin w wawie wolnego tam wezme udział. A szkoda bo szykuje się super prostest aż dziw bierze.


Co szkoda? nie będzie cie w stalowej?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:03  
Cytuj
Nie, dzisiaj okazało się że jadę do wawy nie w nocy z niedzieli na poniedziałek, a w nocy z piątku na sobote. Nie wiem na którą dojade do stw.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:15  
Cytuj
nie no protest bez wodza, to już nie będzie to samo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
Nie, dzisiaj okazało się że jadę do wawy nie w nocy z niedzieli na poniedziałek, a w nocy z piątku na sobote. Nie wiem na którą dojade do stw.


No to wielka szkoda. Mam nadzieję, że będzie dużo ludzi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:50  
Cytuj
Ja też przyjadę ;) zawsze coś a nuż się uda;)

Po Prostu ja http://www.maxmodels.pl/vinix.html Usługi fotograficzne: -Chrzciny -Imprezy Okolicznościowe -Osiemnastki -Sesje zdjęciowe (Wyłącznie Pań) Kontakt PW ;) Zapraszam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 21:24  
Cytuj
To ten konwój będzie w paru częściach smiech2 jak będziemy stali na światłach albo inni zamiast 30km/h jechać to wypalą za resztą żeby ich dogonić .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »