NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Protest paliwowy 24.03.2012 12:00 ORLEN, Znów orlen
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 19:04  
Cytuj
ja też nie to kto głosował?
jestem poprostu przeciwny bezsensownemu dręczeniu innych ludzi w tym pracujących kierowców ktorzy muszą np gdzieś na czas dojechaać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 19:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 19:12  
Cytuj
A przeciw czemu nie jestes przeciwny. Wyluzuj kolego troche nie mozna byc anty wszystkiemu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
ja też nie to kto głosował?
jestem poprostu przeciwny bezsensownemu dręczeniu innych ludzi w tym pracujących kierowców ktorzy muszą np gdzieś na czas dojechaać


Po za nami dwoma w wyborach brało chyba więcej ludzi. W tym samym czasie jest również organizowany protest w Warszawie i z tego co wiem tam, właśnie chcą zablokować ulice przed sejmem. Jedziesz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 19:41  
Cytuj
Beznadziejny protest. Tak wolno jadącą kawalkada samochodów i cała ta inicjatywa uderzy tylko w zwykłych ludzi a uczestników protestu naciągnie na dodatkowe parę złotych na paliwo które w tym czasie schajcowali. Więcej zapłacą akcyzę a ciemiężcy będą tylko zacierać ręce i liczyć na kolejne i liczniejsze rzesze protestujących.Blokowanie Sejmu przydało by sie na okrągło a nie jednorazowo, przecież i tak tam są zawsze pustki a dobrodzieje zjawiają sie tam od przypadku do przypadku. Chcecie skutecznie protestować to przestańcie kupować paliwo, na wiosnę masowo przesiadajcie sie na rowery. A w zimę organizujcie sie aby w autach nie wozić pustostanów zwłaszcza przy dojazdach do pracy.
Albo może wrzucić czerwoną kartkę z napisem miejscowości do której jedziecie za przednią szybę co będzie powiedzmy pewnego rodzaju informacją dla osób stojących na przystanku że to auto morze kogoś zabrać za 1/2 ceny biletu. W końcu lepiej parę złoty w kieszeni niż pustostan wieźć. Ale to zależy tylko od dobrej woli społeczeństwa a naszemu społeczeństwu tego brakuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 19:45  
Cytuj
nie lepiej tą trasę przedłużyć ? np. na rondzie w nisku pojechać s19 w kierunku Rzeszowa lub Lublina ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
A przeciw czemu nie jestes przeciwny. Wyluzuj kolego troche nie mozna byc anty wszystkiemu

nie mam nic przeciwko samodzielnemu i trzeżwemu myśleniu
bo wszyscy tak robią to i ja muszę bo nie wypada bo co?...
po raz kolejny ktoś próbuje się wypromować dzięki jakimś śmiesznym akcjom, ŚP lepper wypromował się na blokadach i co... dzięki temu tylko jemu żyło się lepiej a rolnicy byli w dupie jak wcześniej,
próbował też nadbereżny i co... paru ludzi łyknęło i jest sobie dalej "bezradnym" za naszą kasę
poda mi ktoś w końcu jakieś konkrety jakiś sens tej akcji??

jak zależy wam na medialności to proponuje zrobić bieg na golasa przez miasto efekt spawdzony i murowanygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:23  
Cytuj
kolega ma widze problem narzekac potrafi a zeby cos robic to nic... i wlasnie to jest najgorsze narzekac i nic nie robic... z tego co wiem 28 juz tyle miast i drog ma byc blokowanych ze nie jestesmy jedyni... oczywiscie polska D... czytaj podkarpacie zawsze jest z tylu i bite po dupie... czemu slaskie dolnoslaskie i pozostale zachodnie wojewodztwa protestuja i nikt nie narzeka?? tylko u nas sa tacy co nic nie robia i narzekaja... jestem za trzeba naglosnic to bardziej zeby sie rozeszlo i zeby u nas telewizja tez byla trzeba jechac do ronda w nisku potem na wiadukt i wrocic obwodnica niska do stw umiech mysle ze to bedzie optymalna trasaumiech a jak koledze tak szkoda na paliwo to niech se rowerem jedzie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:27  
Cytuj
gajowy, jaki masz pomysł na zmuszenie rządu do obniżenia akcyzy. W jaki sposób można zamanifestować swój sprzeciw. Ja nie mam innego pomysłu więc tam pojadę. Nie wiem czy to coś zmieni. Mm nadzieję że tak. Chętnie skorzystam z pomysłu, który tu pewnie zaraz na forum przedstawisz. No bo skoro ten jest zły i go krytykujesz to dlatego, że ty masz lepszy? Daj przykład zamanifestowania swojego sprzeciwu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:32  
Cytuj
Przyłączam się.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:33  
Cytuj
już zaproponowałem ekologiczny protest który 100% zwróci uwagę całej polski i nie tylko, nie wiem jak u was z kondycją ale przez aleje powinniście dać radęgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
już zaproponowałem ekologiczny protest który 100% zwróci uwagę całej polski i nie tylko, nie wiem jak u was z kondycją ale przez aleje powinniście dać radęgood


No świetny pomysł, przejazd rowerami ze stalowej do niska w ramach protestu. Kilkaset osób dziennie tak protestuje i nic to nie daje. Przypatrz się tej drodze na nisko za palikami zobaczysz ilu tam protestuje codziennie. goodok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:40  
Cytuj
a gdzie ja pisałem o rowerach? na golasa biegiem naginaćumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:50  
Cytuj
Dobrze by było aby protestujący mieli ze sobą jakiś znak rozpoznawczy, jakaś chorągiewka wystawiona przez okno lub na antenie.
Sam obecnie myślę jak tu się wyróżnić z tłumu niezadowolonych ale chowających pod siebie ogon mas, takich w stylu "a co to da?"

30 lat temu też można się było pukać w głowę i mówić solidarności - a co to da, czym wy chcecie obalić komunę, że prędzej wojna wybuchnie.
Z tym, że Polacy mieli jeszcze wtedy jajca a dziś?
Czy będziemy czekać na 6 zł...,7...,8... a może 10?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:58  
Cytuj
Niestety w tych czasach ludzie oglądają się na siebie, potrafią narzekać albo co gorsze udawać że nie widzą problemu niestety... ludzie nie są ze sobą solidarni. W dużej ilości zakładów pracy tylko patrzą żeby któremu się noga podwinęła i go wystrzelać z ucha zamiast stać w obronie drugiego. Jakby się ludziska trzymały kupy to by takich jaj nie było to takie moje skromne zdanieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 21:04  
Cytuj
komsal mówisz o solidarności, nie wiem czy wiesz o czym mówisz ale jako dziecko byłem świadkiem strajków w hucie, połowa mojej rodziny tam pracowała, czy solidarność wyszła im na dobre??? kwestia dyskusyjna, biedni chłopi będący marionetkami działaczy z wyższych "sfer" zyskali tyle że od kilku lat zostają wydalani na bruk a cała solidarność ma się bardzo dobrze i prócz pieknej wniosłej gadki w niczym im nie pomogli
tak samo wyglądają dzisiejsze protesty, typu "gdzie jest krzyż" gdzie grupa sterowanych odgórnie hipokrytów walczy sama ze sobą, łamiąc 10 przykazań bożych w torsce o krzyż

a tu ktoś wymyśla protest w krórym uczestnicząc jako kierowca uderzam w innych kierowców pakując pieniądze do kieszeni tym z którymi mam walczyć czy to nie czysta hipokryzja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 21:08  
Cytuj
Ktoś tu wyżej pisał o wkurw..niu Bogu ducha winnych uczestników ruchu.
Właśnie o to tu chodzi, że tzw. rząd liczy na to i w sumie mu się to jak na razie udaje, że będzie jechał na grzbiecie takich właśnie Bogu ducha winnych...

Ja (i nie tylko ja) mam już dość.
Nie po to mój pradziadek jako legionista bił w 1920 bolszewika aby następni tyrani doili mnie ile wlezie licząc na to, że będę cicho siedziałboks i dawał se wmówić, że tak trzeba...

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
komsal mówisz o solidarności...


Mówię o solidarności jako ruchu społecznym, który się skutecznie przyczynił do obalenia komuny.
A to co potem z tego wyszło to inna sprawa. Nie jest to winą protestującego ludu tylko paru figurantów ze świecznika, którzy dogadali się z komuchami dla wspólnego ich dobra.

Podaj inną formę nacisku na tzw. rząd.

Gadanie, żeby nie tankować, jest bez sensu.
Ja jako konsument paliwa jestem nikim.
Większość paliw zżera transport i budownistwo.
Powiedz, żeby w ramach protestu tiry i traktory nie tankowały i zobaczymy co będziesz jadł?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 21:29  
Cytuj
tylko właśnie ów protestujący sterowany lud zawsze jest w dupie , a przy korycie nic sie nie zmienia,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
tylko właśnie ów protestujący sterowany lud zawsze jest w dupie , a przy korycie nic sie nie zmienia,


Czyli lepiej siedzieć cicho i narzekać w domu przy wódce.

Ja nie widzę innego wyjścia.
Trzeba jasno pokazać swoje niezadowolenie tym co obiecywali podatki 3x15 i wypominali PiSowi (nie popieram ani PiS ani PO) fotoradary.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 22:10  
Cytuj
pokazać rządowi - udrzając w innych kierowców i równocześnie pchając im kasę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 22:15  
Cytuj
Kosmal szkoda z nim dyskutować, widzę że to jest wieczny pesymista który by tylko narzekałjezyk Dobrze gadasz, koniec tego wszystkiego trzeba się w końcu postawić!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 22:21  
Cytuj
ok optymiści-hipokryci w ramach protestu spalmy więcej paliwa.... haha weżcie jescze ekipę z parady wośp będą palić gumę będzie chociaż wesoło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
ok optymiści-hipokryci w ramach protestu spalmy więcej paliwa.... haha weżcie jescze ekipę z parady wośp będą palić gumę będzie chociaż wesoło


Nie musisz się przyłączać. To jest dobrowolna akcja.
Proponuję Ci w ramach protestu przeciwko rosnącym cenom jedzenia przestać jeśćsmiech2

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 22:25  
Cytuj
Idź ga(e)jowy popłakać sobie w kąciku i siedź sobie tam dalej cichutko, bo z takim podejściem to nigdy nic się nie zyska. Najlepiej zamknąć oczy i udawać, że nic złego się nie dzieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 22:32  
Cytuj
płaczesz dziciaku to ty ja póki co mam za co jeżdzić a ty idz na paradę pal gumę i jeszcze drzyj morde przez okno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »