NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 »
Protest paliwowy 24.03.2012 12:00 ORLEN, Znów orlen
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 16:51  
Cytuj
Stecyk, zacytowałeś kilka komentarzy takich malkontentów co to boją się z domu dupsko ruszyć, takich typu: "a co to da?"

I ja mam właśnie do takich "a co to da?" zapytanie a raczej apel.
Jeśli się Wam nie podoba forma dzisiejszej manifestacji to zaproponujcie lepszą.
Mądrzycie się o blokowaniu biur poselskich i jeszcze tam jakiś urzędów.
A jestem pewien na 100%, że nawet jakby poszło hasło - "Na Warszawę!!!" to też byście stękali jak stare baby (przepraszam dojrzałe kobiety w sile wieku) i wymyślali kolejne głupie teksty o bezcelowości manifestacji.

KIEROWCA to nie producent czy usługodawca, który w ramach protestu wstrzyma produkcję np. prądu czy węgla albo zagrozi odejściem od łóżek chorych.

EURO jest najlepszym momentem na przyciśnięcie tzw. rządu do ściany.
Lepszej okazji już szybko nie będzie, więc wykorzystajmy ją.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 16:51  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 16:54  
Cytuj
Ale założę się że Ci co najgłośniej krzyczą Ze co to nam niby da ta akcja i że same małolaty mają zabawę, to jak cena paliwa spadnie to pierwsi po cichutku będą tankowaćumiech w ogóle zrobić listę tych co są anty protesty paliwowe i jak cena pójdzie w dół to żeby oni nie mogli tankować za niższą wywalczoną cenęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 16:59  
Cytuj
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/wypadek-podczas-protestu-kierowcow-szesc-osob-rann,1,5011163,region-wiadomosc.html
Widze nie wszystkim udał się protest .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 17:03  
Cytuj
A no..
Dzisiaj była fajna sytuacja jak byliśmy na drodze do niska i ktoś tam się wyrwał żeby wyprzedzić cały ten korowód jakieś kombi on do wyprzedzania a samochód prowadzący czyli ten bus zajechał mu droge smiech2 a koleś z kombiaka nie wiele myśląc na lewo i za słupkami przejechał po tym takim jakby chodniku smiech2 hahaha

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 17:07  
Cytuj
Ta swołocz z Warszawy wciska społeczeństwu kit o dolarze, baryłce, Iraku, Libii, Iranie i wymogach tej pier(ACTA)lonej UE.

GÓWNO mnie te kłamstwa obchodzą.
Irak się dawno skończył, Libia wznowiła wydobycie, z Iranu nie kupujemy... i tak mogę wymieniać do rana.

Mamy gaz i ropę w łupkach, na samą wiadomość o takich zasobach w sposób normalny idą w górę akcje firm poszukiwawczych i wydobywczych a cena surowca powinna iść w dół.

Amerykanie już wiercą gaz łupkowy i płacą za 1000 m3 coś około 100$, wcześninej cena była o wiele wyższa.
My za gaz od ruskich bulimy 500$ i jest to jedna z najwyższych cen w UE, Niemcy czy Angole za ten sam gaz płacą znacznie mniej.

Mamy węgiel, RPA od 30-40 lat robi z niego benzynę - my jesteśmy gorsi i nie robimy bo lepiej zamykać kopalnie i importować ropę i gaz.

Jak idzie zima to se ci złodzieje tłumaczą podwyżki sezonem grzewczym w USA, jak idzie lato to tłumaczą wyjazdami wakacyjnymi i tak w kółko.

Kawalerowie waleczni!!!, wiecie co robić?!boks

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 17:09  
Cytuj
Trzeba jechać na stolice i obalić rząd !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 17:13  
Cytuj
To co.. lecim na wawe? smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 17:18  
Cytuj
Jak zaznaczył już Michalos - z Onetu:

Kierowcy poruszali się wolno prawym pasem. Jak podkreśla policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że podróżujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w ostatni pojazd - nie ma pewności, czy w osobowy, czy w ciężarowy. Przyczyną wypadku było na pewno spowolnienie ruchu w związku z trwającym wówczas protestem.

No to ku.wa niech się Policja zdecyduje w końcu.
Zawsze tłumaczą i różnej maści pseudoeksperci też, że nadmierna prędkość jest przyczyną ...ble,ble... itd.

Pierwszy raz słyszę żeby w kolumnie samochodów jadących 20-30km/h doszło do wypadku z rannymi.

Winny był ten co wyprzedzał na siłę i pewnie zapierd..ał też zdrowo.
No ale to wina protestujących przecież.mlotek

W swoich notatkach policyjnych dot. kolizji czy wypadku zawsze piszą o niedostosowaniu prędkości do warunków nawet jak się jedzie 20km/h i jest szklanka.
Cóż dostali od tuska parę groszy i teraz za te srebrniki łżą w obronie hyżego ruja!

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 17:21  
Cytuj
Ja jak miałem wypadek bo mi baba wymusiła pierwszeństwo na rowerze to policjant stwierdził że jest moja wina bo jestem młodym kierowcą i nie mam doświadczenia...... normalnie porażka, a mało co bym życie stracił
to było kilka lat w stecz jak na Pysznice był ser szwajcarski zamiast drogi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 17:26  
Cytuj
Ciekawe co teraz powie ta sama policja - agenci tuska i jego bandy?

Rok temu jak była śnieżna i ostra zima to samochody jeździły w sumie tak jak my dzisiaj, powolutku z zachowaniem ostrożności.

Wtedy to nastąpił cud - policja ogłosiła, że po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wystąpił weekend bez ani jednej ofiary śmiertelnej.
Wg nich było to z pewnością skutkiem dużych opadów śniegu i w związku z tym bardzo powolnej (jak my dziś) jazdy.

To jak śmią zwalać winę na uciśnionych ponad miarę kierowców?
Pytam się.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 17:59  
Cytuj
Moje zdjęcia umiech
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zaraz dorzucę resztę .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 18:08  
Cytuj
Ciekawy jestem co o tej naszej manifestacji sądzi Prezydent Szlęzak.
O ile znam jego poglądy to w kwestiach gospodarczych jest on wolnościowcem. Linia zbliżona do JKM. Popiera wolny rynek i będącą jego podstawą konkurencję. Jest krytyczny wobec tzw. rządu.

A co jak co to ceny paliw nie są ustalane przez wolny rynek jak to się próbuje ludziom wmówić. Co najwyżej marze pomiędzy stacjami a i to nie tak w 100%.

W tym wypadku na drodze moich przemyśleń Pan Prezydent musi być po naszej stronie - nie ma innego wyjścia.
Może by tak go wciągnąć w te rozgrywkiumiech? (jeśli to dobry pomysł?) Ma ktoś pomysł jak to zrobić?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 18:41  
Cytuj
Sorki Ale nie mogę edytować swoje postu poprzedniego nie wiem czego :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 18:57  
Cytuj
O jestem i ja hehe umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 19:31  
Cytuj
Stefek ciebie poznałem bo tylko jedna yariska byłaumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 19:38  
Cytuj
No wiem wiem ja ciebie też widziałem umiech mondeo też jedno było na dodatek z ciemnymi szybami umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 19:41  
Cytuj
Jeszcze było srebrne mondeo kombi. A Ty Kosmal przez aleje i staszica jechałeś koło mnie, nie wiem czy dobrze kojarzę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 19:46  
Cytuj
Andrzejek, byłem V70ką z takim łosiem na klapie i koło bocznych kierunkowskazów (patrz mój awatar).
Ty coś pisałeś o Mondeo, kojarzę takie grafitowe w TDCiku z ciemnymi szybami a kierowca w ciemnych okularach, to Ty?

Yariskę Stefana widziałem daleko przede mną, taka srebrno-grafitowa.
Też nie widziałem innej.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 19:49  
Cytuj
Tak ten w okularkach to jaumiech Teraz kojarzę, majtała ci się wstążka chyba przy wycieraczce tylnej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 19:55  
Cytuj
Tak, antenę mam wbudowaną w lewą, trzecią boczna szybę i nie miałem za co zawiesić.
Kupiłem ją dziś w pasmanteryjnym na Edukacji koło Grabosia.
Ekspedientka od razu się połapała po co mi toumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 20:12  
Cytuj
Tego się obawiałem że yaris będzie jeden good przynajmniej rozpoznawalny byłem!

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 20:27  
Cytuj
jakby nie patrzeć dołączylismy do całego kraju w proteście i mrozy nie były nam straszne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 20:41  
Cytuj
Tylko tutaj jakaś dyskusja. Na pozostałych cisza. Kilka komentarzy i zdjęć na s.......net i dosłownie 7 na ssssss.eu. Stella nic. Diana nic. Szkoda........

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 23:26  
Cytuj
Ale panowie klapa była pod centrum bo za nim my dojechaliśmy to zostało tylko parę autek smiech2
Tak zakorkowaliście za wiaduktem .good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 00:36  
Cytuj
CYTAT
Tylko tutaj jakaś dyskusja. Na pozostałych cisza. Kilka komentarzy i zdjęć na s.......net i dosłownie 7 na ssssss.eu. Stella nic. Diana nic. Szkoda........

Co mieli pokazać?co
Przecież"nic się nie stało",a oni są "obiektywnymi"(cha,cha zaraz popuszczę w...)dziennikarzami z TiVi Stolicy naszego powiatu.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »