NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
zdobienie kościoła,
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 12:09  
Cytuj
Szukam osob ktorzy maja wesele 5 maja w Opatrznosci Bozej, chodzi o zdobienie kosciola, chcialabym sie dogadac co do ceny zdobienia, oczywiscie to zawsze taniej jak wszyscy sie zlozymy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 12:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 17:06  
Cytuj
Jedni moi znajomi mają tydzień wcześniej, a drudzy dwa tygodnie wcześniej ślub. Możecie się dogadać i kupić np. suknię ślubną, gajer i buty "na spółę". Zawsze taniej jak się wszyscy złożycie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 17:13  
Cytuj
I po co ta ironia, Lucky_Luk?

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 17:23  
Cytuj
Ziuta, żadna ironia. Każdy już się przyzwyczaił, że jest to forum dla ludzi którzy szukają wszystkiego co jest "dobre i tanie". Wiesz dlaczego tanie wino jest dobre? Bo jest dobre i tanie. Przecież takie zdobienie kościoła to koszt pewnie nie większy jak 100 zł. Co tu dzielić? Jak jestem głodny i mam ochotę na pół zapiekanki to kupuję całą i zjadam pół, nie szukam nikogo chętnego aby się "dorzucił".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 17:26  
Cytuj
Lucky ja tez skończyłem na etapie 150 za strojenie ale podeobno teraz to nawet 2tys i więcej sciana Ale jest i pocieszenie bo bulą ci pierwsi reszta ma za frikocool girl

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Szukam osob ktorzy maja wesele 5 maja w Opatrznosci Bozej, chodzi o zdobienie kosciola, chcialabym sie dogadac co do ceny zdobienia, oczywiscie to zawsze taniej jak wszyscy sie zlozymy.

Przecież w tej parafii maja swój wystrój, zresztą bardzo ładny! ok Coś pewnie wliczają sobie za to w ramach "innych opłat" ślubnych, ale nie jest to zapewne duża kwota. Nie wiem więc po co sobie szukać problemu tam gdzie go nie ma?? mlotek

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 17:43  
Cytuj
Skoro tak bardzo chcecie oszczędzać to po co w ogóle ślub kościelny? ;)

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 17:56  
Cytuj
w tym kościele mają swój wystrój, ale jeżeli się go nie chce, to za zgodą innych par, które biorą ślub tego dnia można go zmienić.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:01  
Cytuj
Kościól ma swoj wystroj, ale podobno osoby odpowiedzialne za wyglad zmieniaja go co jakis czas wiec warto spytac co i jak, kiedy moze akurat przed majem zmienia

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:13  
Cytuj
Ja miałem ślub w Trójcy. Nic nie płaciłem za wystrój kościoła. Ksiądz powiedział, że jak chcemy coś zmieniać to droga wolna. Oceniliśmy, że wystrój nam się podoba i nic nie zmienialiśmy, no i nic nas to nie kosztowało.

No ale jak ktoś chce za wszelką cenę wydać kaskę to proszę bardzo. Najlepiej dogadaj się z parami, które mają ślub w tym dniu wynajmij florystkę za gruba kasę będzie pięknie i będziesz się mogła koleżankom pochwalić.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 01:07  
Cytuj
CYTAT
No ale jak ktoś chce za wszelką cenę wydać kaskę to proszę bardzo. Najlepiej dogadaj się z parami, które mają ślub w tym dniu wynajmij florystkę za gruba kasę będzie pięknie i będziesz się mogła koleżankom pochwalić.


ale przecież @zizu87 właśnie napisała, że chce się dogadać w sprawie ceny zdobienia. przemilczę kwestię wydawania kasy za wszelką cenę.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »