NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
rossmann, co sadzicie o nowym sklepie
Posty: 163
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:59  
Cytuj
czytam i czytam te wasze narzekania, i normalnie musiałam sie wtrącić
ja tez chodzę do rossmanna czasami cos kupić, fakt są tam tacy ochroniarze że łażą za tobą krok w krok ale oni pilnują żeby nikt nic nie ukradł (pewnie są rozliczani potem z braków), ja nie mam nic na sumieniu więc mi nie przeszadzali, widac po prostu nie macie okazji czegoś do torebki schować i dlatego tak narzekacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
czytam i czytam te wasze narzekania, i normalnie musiałam sie wtrącić
ja tez chodzę do rossmanna czasami cos kupić, fakt są tam tacy ochroniarze że łażą za tobą krok w krok ale oni pilnują żeby nikt nic nie ukradł (pewnie są rozliczani potem z braków), ja nie mam nic na sumieniu więc mi nie przeszadzali, widac po prostu nie macie okazji czegoś do torebki schować i dlatego tak narzekacie

Nie chodzi o to by coś schować, a o komfort robienia zakupów, nieskupiasz się na tym by obejrzeć produkt, zastanowić się bo łazi za toba ochroniarz i widzi w tobie złodzieja - no tak taki jego zawód, ale ma tak pracować by klient nie odczuł tego, że jest szpiegowany. Nie myślisz zakupach tylko na tym, czy za chwile nie podejdzie ochroniarz i nie będzie cię przeszukiwał w efekcie nie wiesz po co przyszedłeś, nie wiesz co masz kupić i wychodzisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 22:29  
Cytuj
CYTAT

Bardzo ciekawe, bo ten ochroniarz od miesiąca już tam nie pracuje...
To ile pracował? DWA, TRZY DNI?? Bo galerię otworzyli gdzieś koło 20. grudnia, dziś jest 24 stycznia, miesiąc już nie pracuje jak mówisz, to strasznie długo się tam napracował, a może to on sie znerwił, że nikogo na kradzieży nie przyłapał i sam coś zwinął hahhah good

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 23:10  
Cytuj
Kurna!!! Tu nie chodzi zeby miec cos na sumieniu czy schowac cos do torebki
zaklopotany ,i od razu robic z czlowieka zlodzieja wazne Szkoda nerwów na takich ludzi,co nic nie kumają wazne

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
gun
gun
gun
Posty: 3
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Bardzo ciekawe, bo ten ochroniarz od miesiąca już tam nie pracuje...
To ile pracował? DWA, TRZY DNI?? Bo galerię otworzyli gdzieś koło 20. grudnia, dziś jest 24 stycznia, miesiąc już nie pracuje jak mówisz, to strasznie długo się tam napracował, a może to on sie znerwił, że nikogo na kradzieży nie przyłapał i sam coś zwinął hahhah good



H... cie boli ile pracował? Galerię otworzyli 16 grudnia, a domysły to sobie snuj gdzie indziej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
Kurna!!! Tu nie chodzi zeby miec cos na sumieniu czy schowac cos do torebki
zaklopotany ,i od razu robic z czlowieka zlodzieja wazne Szkoda nerwów na takich ludzi,co nic nie kumają wazne


trzeba być bardziej tolerancyjnym na innych ludzi, i to nie ma nic wspólnego z kumatością mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 13:02  
Cytuj
najlepiej wam wszystkim na tym forum wychodzi narzekanie i bluzganie na innych, tak właśnie postępują ci którzy nie są zbyt kumaci, bo tak jaest najprościej zbluzgać i ponarzekać, proste

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 13:04  
Cytuj
nie przyjdzie wam do głowy, że może te wasze wszystkie wypowiedzi czyta syn albo córka takiego ochroniarza, pomyślcie o innych zanim sie wypowiecie na czyjść temat, a nie tylko o własnym naruszonym ego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 14:47  
Cytuj
Temat ZAMKNIĘTY
sciana

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 7 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 14:24  
Cytuj
Oooo widzę, że więcej osób ma takie odczucia w Rossmanie. Ale to nie chodzi o ten sklep na hali. W każdym tak jest. Fakt ochroniarze przesadzaja. Pozatym nie lubie tego na hali jest mały, mało miejsca ochroniarz bardziej sie rzuca w oczy niż na alejach- tam też patrzą, ale nie w taki sposób, może dlatego ze powierzchnia sklepu większa. Oczywiście co do oblugi tzn. dziewczyn nic nie mam. Bardzo miłe. Moje zakupy w rossmanie głównie wygladają na tym ze jak cos wiem co chce kupić wchodze, biore, kupuje i wychodze. Żeby obejrzeć nowe produkty nie mam siły bo patrzą sie ci ochroniarze na rece, ani przeczytać cos, ani sie zastanowić. Wiec za dużo pieniedzy tam nie wydam good nie umieją interesu robić jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »