NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
rossmann, co sadzicie o nowym sklepie
Posty: 34
Dołączył: 16 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 23:22  
Cytuj
ktory znajduje sie kolo hali targowej. bylam tam i bylo bardzo pusto,strasznie maly ruch jak na miejsce w centrum. wogole w galerii nie zbyt wielu sklepow. czy wie ktos cos na temat kiedy otworza sie nowe sklepy i co to bedzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 23:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 23:40  
Cytuj
ja byłam i trafiłam na spory ruch,ale podobno maja tam w najbliższym czasie otworzyć się nowe sklepy

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 18:46  
Cytuj
Ja również nie zauważyłam tam tłumów pomimo tego, iż byłam tam w okresie świątecznym, w zamiarze zrobienia upominków.
Moja uwagę (niestety) zwrócił ochroniarz (jeśli tak można nazwać tego Pana Inwalidę), który pilnował tam prawa )))
Nie dość, że człowiek wyglądał jak siedem nieszczęść (pogarbiony, w okularach jak denka od słoików)...to jeszcze bezczel na maksa.
Zwrócił mi uwagę gdy otwierałam TESTERY !!!! Uświadomiłam Go, że nie robię nic złego i poprosiłam grzecznie by w przyszłości przed zwróceniem uwagi komukolwiek upewnił się, że ma podstawy do tego...
Na koniec całej tej syt. po tym jak zostawiłam pusty koszyk i oświadczyłam Mu, ze straciłam ochotę na jakiekolwiek zakupy ten człowieczek stwierdził, że nie muszę tu przychodzić !!!!!!!!
Uczyć się mu nie chciało...ale ambicje jak widać...
nie zostawił w szkole !!!
Pozdrawiam...Pana Garbuska !!!!

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 21 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 17:08  
Cytuj
Moim zdaniem sklep jest w bardzo dobrze położonym miejscu. Prowadzą go bardzo miłe i uprzejme panie i uważam że warto odwiedzić ten sklep.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 23:05  
Cytuj
Panie sa mile za to ochrona mnie denerwuje.stoja i patrza sie bezczelnie az glupio sie czlowiek czuje ogladajac rozne testery gdyz ma sie wrazenie ze patrza sie jak na zlodzieja zwlaszcza pan w bardzo krotkich ciemnych wlosach.nie lubie takiego zachowania dlatego rezygnuje z tego rossmana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 08:44  
Cytuj
Myślałem, że tylko ja jestem podejrzanym złodziejem, a tu proszę są inni. Spacerując po sklepie zauważyłem, że gdzie się nie oglądne tam jest ochroniarz (ten z ciemnymi włosami). Jestem w jednym dziale spoglądam w prawo a tam ochroniarz się na mnie gapi, no nic idę do następnego działu, spoglądam w prawo a tam ten sam ochroniarz się na mnie gapi, potem poszedłem do kolejnego działu a tam znowu ten sam ochroniarz. No to dawaj powkurzam go.Staliśmy tak: Ochroniarz |=====| ja, == - to są regały a pomiędzy nimi przejscia, |-przejscia wzdłuż od ściany (tam chyba są malowidła dla Pań) a drugie z drugiej strony od kas, tak że stanęliśmy na przeciwko siebie, no i dawaj wyścigi lataliśmy szybkim krokiem, nie wchodząc między regały, tak przez jakiś czas widząc się na przeciw. Wyścig wygrałem bo jakaś pracownica go zawołała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 11:02  
Cytuj
Taka ich praca bo polacy to zlodzieje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kaj
kaj
kaj
Posty: 40
Dołączył: 8 Sty 2008r.
Skąd: -----
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 12:51  
Cytuj
[cytat]Taka ich praca bo polacy to zlodzieje...[/cytat]

Sądzisz tak bo znasz siebie?
Ja jestem Polakiem i nie pozwalam się obrażać.
boks Wszyscy Polacy cię okradli?
Masz na to dowody?
A może to ty kradniesz i myślisz, że wszyscy rtak robią?mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 20:05  
Cytuj
Z tą ochrona rzeczywiscie przesada, mogliby dyskretniej obserwować klientow. Niestety przez takie zachowanie traca klientow.

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
Na koniec całej tej syt. po tym jak zostawiłam pusty koszyk i oświadczyłam Mu, ze straciłam ochotę na jakiekolwiek zakupy ten człowieczek stwierdził, że nie muszę tu przychodzić !!!!!!!!.


i bardzo dobrze odpowiedział !! Jego praca i według mnie wykonuje ją najlepiej jak może! Nie pasuje to nie kupuje! proste!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 19:02  
Cytuj
DO: fankore

O całym incydencie poinf. kierowniczkę sklepu.
Przeprosiła mnie za zachowanie tego Pana i jego prostacki tekścik.
Ochroniarz nie powinien decyd. o tym kto może/powinien przychodzić do sklepu !!!!!!!! Jego pracą jest ochrona !!!!(nieprzesadna gdyż i taka może zniechęcić, jak czytamy).
Powiedziała również, że zwracając komukolwiek uwagę powinien być pewien tego, że dana osoba robi coś niewłaściwego..np.: testuje kosmetyk nie oznaczony inf. "TESTER".
Jednym słowem...przez jednego TYPA cierpi cały sklep...i jego reputacja.

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 19:05  
Cytuj
Powinni to dopracować.
Np. porządny monitoring.
Ci spacerowicze siedzieli by i oglądali co się dzieje.
A tak to snują się za ludźmi jak duchy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 19:58  
Cytuj
A może fankore jest tym ochroniarzem ? good

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 20:14  
Cytuj
Fakt, ochrona w tym rossmanie jest fatalna. Zaraz zwróci uwagę, i również mówię o tym panu. Sama ostatnio byłam świadkiem jak zwracał uwagę komuś kto również otwierał testery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
gun
gun
gun
Posty: 3
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Fakt, ochrona w tym rossmanie jest fatalna. Zaraz zwróci uwagę, i również mówię o tym panu. Sama ostatnio byłam świadkiem jak zwracał uwagę komuś kto również otwierał testery.


Bardzo ciekawe, bo ten ochroniarz od miesiąca już tam nie pracuje...

Ps. Bladir nie przeżywaj, po nocach spać nie możesz, bo ci uwagę zwrócił ? Znalazła się obrażona, będzie tu ludzi od inwalidów wyzywać, ogarnij się...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd: ffvfdf
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 21:51  
Cytuj
hahahahaha jak nie pracuje od miesiaca jak nawet ja bylam z 2,3 tygodnie temu i stal taki w okularach i tylko chodzil non stop za kimsumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 22:02  
Cytuj
No raczej że pracuje, bo nadal chodzi jak cień i szpieguje jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 12:08  
Cytuj
Jak nie patrzeć na alejach tłumów też raczej nie ma chyba ,że przychodzi weekend. W jednym i drugim sklepie czy na Okulickiego czy na Jana Pawła ochroniarz chodzi za tobą krok krok czmycha pomiędzy regałami jak jesteś na kosmetykach typu tusze ,pomadki jakby mógł stałby zaraz za tobą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 12:20  
Cytuj
To prawda ochrona w rossmanie jest drażniąca kupując coś masz już wzrok ochroniarza na sobie jest to bardzo meczące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 12:32  
Cytuj
Tez byłam w obydwóch Rossmanach i zawsze nie mogę się skupić na zakupach.Czy stane przy perfumach czy podkładach, wiecznie te gęby ochroniarzy widze.Pamietam jak testowałam perfumy moze z 10min,to stał ten cały czas koło mnie i się gapił na moje ręce a ludzi troche było na sklepie.Strasznie to rozprasza i zrezygnowałam z zakupu.Kompletnie nie umieją obserwować ludzi,mogliby to robic dyskretnie,a nie widzieć we wszystkich złodziei.Rossman straci na tym duzo klientów.

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
Tez byłam w obydwóch Rossmanach i zawsze nie mogę się skupić na zakupach.Czy stane przy perfumach czy podkładach, wiecznie te gęby ochroniarzy widze.Pamietam jak testowałam perfumy moze z 10min,to stał ten cały czas koło mnie i się gapił na moje ręce a ludzi troche było na sklepie.Strasznie to rozprasza i zrezygnowałam z zakupu.Kompletnie nie umieją obserwować ludzi,mogliby to robic dyskretnie,a nie widzieć we wszystkich złodziei.Rossman straci na tym duzo klientów.

Dokladnie sie z tym zgadzam szlak człowieka trafia jak taki psełdo OCHRONIARZ łązi w krok w krok za toba az człowiekowi głupio sie robi!!!!Byłam kilka razy w rossmanie w Nisku i nie spotkalam sie z czyms takim!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 14:22  
Cytuj
Też wolę robic zakupy w rosmanie w Nisku niż w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 15 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 16:21  
Cytuj
Podobno takie zachowanie ochrony jest normalne w tego typu drogeriach, chodzenie jak cień za klientem. O ile dobrze kojarzę (nie pamiętam czy to akurat rossman) jeśli coś zginie oni płacą ze swojej kieszeni, więc w sumie nie dziwne, że tak śledzą, chociaż mogliby by to robić bardziej dyskretnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 18:15  
Cytuj
Byłam ostatnio w rossmanie w Nisku i az przyjemnie zakupy robic. W koncu moglam swobodnie perfumy przetestowac. Nawet moj mąz smieje sie z "ochrony" w stalowowolskich rossmanachsmiech2

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
gun
gun
gun
Posty: 3
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
hahahahaha jak nie pracuje od miesiaca jak nawet ja bylam z 2,3 tygodnie temu i stal taki w okularach i tylko chodzil non stop za kimsumiech


Nie pracuje, a to, że drugi też nosi okulary przyszło ci do głowy ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »