NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
karczma biesiada, karczma biesiada
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2012r. 16:25  
Cytuj
witam czy ktoś z was urządzał chrzest lub 18-nastke w karczmie Biesiada jakie były dania? ile płaciliście za osobę wogole napiszcie swoje opinie

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2012r. 16:25  
Cytuj

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2012r. 18:15  
Cytuj
Urządaliśmy tam małą uroczystość rodzinną. Ogólnie bardzo dobrze wypadło, (rabat na wódce umiech), Warto oczywiście wcześniej wszystko dograć - ustalic jakie danie na którą godzinę ma być podane. Wybrać stoliki w jakimś zacisznym miejscu (im dalej od baru tym lepiej)

Na pewno mogę polecić golonkę i żurek w chlebku.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2012r. 13:21  
Cytuj
możne jeszcze ktoś z was urządzał tam przyjecie?

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 13 Sty 2011r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2012r. 17:42  
Cytuj
Moje zdanie o kraczmie....

Jedzenie było super (treaz jest ok)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 13 Sty 2011r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2012r. 17:43  
Cytuj
a i jeszcze jedno zmniejszyli porcje, a nie zmniejszyli cen [ale na tle reszty dobrze wypadają]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2012r. 21:55  
Cytuj
urządzaliśmy w Biesiadzie chrzest dziecka, jedzonko było naprawdę dobre, menu będziesz ustalać sama z kierownikiem więc wybierzesz to co lubisz good
Dla mnie dużym problemem było karmienie dziecka, synek miał wtedy 2 m-ce i karmiłam go piersią, a w tym lokalu niestety nie mam miejsca gdzie można by było pójść z dzieckiem i nakarmić na osobności zaklopotany Na szczęście było ciepła a auto stało tuż obok umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 16 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2012r. 22:26  
Cytuj
Urządzałam w biesiadzie przyjęcie z okazji Chrztu dziecka całkiem niedawno. Mielismy obiad + jeszcze jedno ciepłe danie, sałatki wędliny, przystawki, kawa , herbata, napoje i wódka od nich. Ciasto swoje. Za przyjęcie na 15 osób zapłacilismy ok. 1300 zł. jedzienie smaczne sprawnie podane, obsługa ok. Jestesmy naprawde zadowoleni. jedyny minus to brak miejsca do karmienia i przewinięcia malucha ale potrzeba matką wynalazku umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 10:59  
Cytuj
Według mnie knajpka jest ok.Byłem tam na rodzinnym raucie.Ceny adekwatne do stylu i panujacej atmosfery w lokalu.Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 15:25  
Cytuj
dziękuje wszystkim za informacjeumiech

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 10:14  
Cytuj
Ja nie mam miłych wspomnień - mieliśmy tam impreze firmową w zeszłym roku. Siedzielismy w lecie na zewnątrz i jak to bywa na takich imprezach piwa poszło mnóstwo (ok 25 osób)więc zarobek mieli naprawde duży.
Po czym około północy poprostu zamknęli drzwi i koniec. Piwa i kufle zostały na stolikach, nikt nas nawet nie uprzedzil... a to chyba nie byla późna godz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 22:25  
Cytuj
a ja tam dzisiaj byłem, było super..., miła obsługa - pozdrawiam ładna panią - ogólnie dobre, fajnie podaNE jedzonko. ogólnie ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
Ja nie mam miłych wspomnień - mieliśmy tam impreze firmową w zeszłym roku. Siedzielismy w lecie na zewnątrz i jak to bywa na takich imprezach piwa poszło mnóstwo (ok 25 osób)więc zarobek mieli naprawde duży.
Po czym około północy poprostu zamknęli drzwi i koniec. Piwa i kufle zostały na stolikach, nikt nas nawet nie uprzedzil... a to chyba nie byla późna godz.


Skoro maja otwarte do polnocy to do polnocy. Ty lubisz zostawac na nadgodziny i pewnie jeszcze by Ci za to nie zaplacili ;>.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 23:24  
Cytuj
Tommi jak jest impreza firmowa to trwa tak długo aż się skończy, przynajmniej w moich kręgach i niewazne czy trwa do rana gdy wynosi sie uczestników

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 23:29  
Cytuj

No to moze firma sie kiepsko dogadala z wlascicielem biesiady bo raczej wszystko jest do dogadania.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 23:50  
Cytuj
Zapewniam Wasze iz było zapłacone tylko do 24.00 a wiec po tym czasie maruderom dziekujemy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »