NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Katechezy przedmałzenskie, Pilne
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 14:02  
Cytuj
Witam zna moze ktos osobę,ktora wypisze od ręki zaświadczenie o ukończonych katechezach przedmalzenskich?Jestem zagranica a nie mam takiego zaświadczenia,Które jest mi pilnie potrzebne.
Bardzo proszę o jakies namiaryumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 14:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 14:16  
Cytuj
Marzeno, tak nie można!!! Twój ślub będzie nieważny, ksiądz który to zrobi będzie nieuczciwy (a takowych przecież nie ma), Ty świadomie zakpisz z Boga i będziesz żyła w grzechu w życiu doczesnym i wiecznym. Upadłaś bardzo nisko - ale jest jeszcze szansa, że się podniesiesz.

Będę się za Ciebie modlił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 14:22  
Cytuj
Lucky_Luk. ... mistrzostwo świata ... good

marzena22 ... Kolega gdzieś załatwiał to w jeden weekend ... a dokładniej w piątek i sobotę a niedziela pogaduszka z kolesiem "poradni rodzinnej/małżeńskiej"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 14:23  
Cytuj
Jeśli jesteś katoliczką to patrz post Luka. Takie kombinacje zapewnią Ci wieczność w piekle i nawet modlitwa Luka Ci nie pomoże hehe smiech2

Jeśli nie jesteś to po prostu olej to umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 14:46  
Cytuj
to już chyba rutyna na tym forum,że zamiast pomóc zaraz zlatuje się grupka co tylko potrafi wyśmiać,pochwalić się swoja aż nad to rozrosłą ,,inteligencją" i nic sensownego nie wnieść do tematu.
Lucky Luk stoisz na czele,zrobił się z Ciebie napinacz internetowy.kolejny do kolekcji z resztą
czy nie może być tak,że ktoś pyta to albo odpowiadasz,doradzasz,albo nie piszesz nic,gdy nie masz zielonego pojęcia???
nie pochwalam tego rodzaju załatwiania sprawy u księdza bo po co Ci ślub,skoro już od początku zaczynasz od fałszowania i płacenia łapówki za kawałek papierka.Ja zapłaciłam za kurs,który trwał weekend,wysiedziałam i mam z głowy.Ale wiem kto takie rzeczy załatwia więc na priv mogę Ci napisać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 15:10  
Cytuj
Anno22, to ja już nie rozumiem w jaki sposób można Wam pomóc. Koleżanka jest za granicą. Przecież gdybym napisał aby przelała z tysiaka Wielebnemu Warchołowi a on tego samego dnia odesłałby jej podpisany papier - kościelne h**ny (z Tobą na czele) zakrzyczałyby mnie tutaj. Toż wolałem "w imię Boga" doradzić.

Staraj się być mniej wylewny i nie obrażać przynajmniej połowy forumowiczów

el.B...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 15:34  
Cytuj
Ja od siebie dodam,że Luki uczy się bardzo szybko,przeto za radą niejakiego Mirosława, unieważnił swój ślub (za sześć stów), został nawrócony by uniknąć piekielnego potępienia i jest zapisany na maj by przyjać I-wszą Komunie Świętą, potem tylko bierzmowanie, naukiprzedmałżeńskie (przez weekend) i szczera spowiedź, jak tylko dostanie rozgrzeszenie-robi weselicho, a ślubu udzieli nie kto inny jak Mirsław, który tak gorliwie sie za niego modli. Jestem dobrej myśli, wiec już kupiłam kreację na tę okoliczność (mam być starościną)

Jak sie chcesz w piekle poniewierać droga Marzeno, Luk już Ci napisał co i jak i komu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 15:44  
Cytuj
anna22 bylabym ci wdzieczna aniolecek44_(at)_wp.pl dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 15:45  
Cytuj
aniolecek44@wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 15:47  
Cytuj
nie prosze o rady moralne,a opinie swoje zachowajcie dla siebieuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
nie prosze o rady moralne,a opinie swoje zachowajcie dla siebieuśmiech


Wybacz ale nas zaintrygowałaś umiech

Po co osobie niewierzącej katechezy i papierki od księdza?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 17:04  
Cytuj
ja moge wypisac, ale bytnoscia swoja na zajeciach musisz statystycznie zaliczyc 50% + 1 godzine zajec, inaczej nie da rady

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Po co osobie niewierzącej katechezy i papierki od księdza?


Po co osobie niewierzącej ślub kościelny ? Bo pełno takich "ateistów" którzy biorą ślub w kościele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 20:28  
Cytuj
A co mają nauki wspólnego z wiarą, na wyspach dają ślub bez nauk, czy na wyspach są inni katolicy?.
Tylko w naszym kraju wszystko jest poj**ane, ja mam wierzyć w Boga ale ksiądz mi nie uwierzy tylko na wszystko potrzeba pisemnego zaświadczenia.

el.B...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 20:51  
Cytuj
Prawdo podobnie, że w Domostawie za stówkę można załatwić ale jak się ksiądz nazywa to nie mam pojęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
Marzeno, tak nie można!!! Twój ślub będzie nieważny, ksiądz który to zrobi będzie nieuczciwy (a takowych przecież nie ma), Ty świadomie zakpisz z Boga i będziesz żyła w grzechu w życiu doczesnym i wiecznym. Upadłaś bardzo nisko - ale jest jeszcze szansa, że się podniesiesz.

Będę się za Ciebie modlił.


Mistrz!!!

Jedź do księdza Konika do Domostawy życiowy koleś

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »