NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Dlaczego Wośp nie wypalił - video,
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 12:05  
Cytuj
ifeelgood ja nie wiem kto to jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 12:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 12:05  
Cytuj
Ci sami ludzi tylko inne obowiązki Mufka masz problem z Mateuszem to mu to powiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 12:26  
Cytuj
CYTAT (mufka )
no pzrecież to standard, grupa \"wolontariuszy\" po to tylko tam idzie, by z puszki coś wytrzepać. A ten w pasiaku to myslicie co tam robi ? Ile zamącą w rozliczeniach, ile coś zawyża - tyle ich.


Jak dla mnie to to grasz za ostro ... osądzasz wszystkich wolontariuszy (to powiedzmy osoby anonimowe) a pana w "pasiaku" ludzie na mieście znają i wystawiasz mu nieciekawą opinie ... zapewne masz na to jakiś dowody ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 12:48  
Cytuj
CYTAT


Właśnie zmarnotrawiono 15 tysięcy z kasy miasta. Z powiatu kolejne ... .



No to ile wg ciebie ta impreza kosztowała? 15 tysięcy z kasy miasta i ile z powiatu? Masz konkrety czy tylko pi....lisz?

Porównaj to z kosztami innych fundacji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 12:56  
Cytuj
Koszt finału 15tys, koszt np. Juwenalia 110tys gdzie 40tys wykłada miasto. Juwenala, dni miasta to tylko zabawa, chlanie pod parasolami. WOŚP gra aby pomagać gra aby zebrać pieniądze których nasze Państwo na służbę zdrowia nie chce dać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 13:08  
Cytuj
mufka - Podaj adres, to wyśle Ci serdeczne zaproszenie na spotkania sztabu które zaczną się od listopada. Chcesz wyrazić swoją opinię, pomóc im? Wpadnij na spotakania.
Po 2 sam byłem wolontariuszem i widziałem jaki był tam tłok podczas rozliczania. Godzina 19 a tam nawet nogą nie można było ruszyć... Więc nie mów że ktoś coś z tego miał. Chyba tylko koszulke i smycz to wielkie mi Halo ! ...
Po 3 Pierdzielicie farmazony na temat Kopcia. Mateusz sie fajnie spisał w roli szefa, Sadowski fajnie załatwił sprawę z wolontariatem . Każdy miał swoją robotę.
Po 4. Miasto wyłożyło Jedno wielkie G...o . Zważcie że na tym "Sadzić, palić, zalegalizować" było więcej ludzi niż na "W dzień gorącego lata" Lecz źle nie było prawda?
Po 5. Nie mówcie że Sztab coś z tego miał chyba że macie na myśli koszulke i smycz to wielkie mi Halo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 13:35  
Cytuj
Od kilku lat jestem członkiem sztabu od kilkunastu byłam wolontariuszem i napisze Ci mufko i tobie podobnym co z tego miałam. Miałam przeogromną satysfakcje, kiedy mój syn po urodzeniu potrzebował inkubatora i dzięki WOŚPowi nikt mi nie powiedział że brakuje takiego sprzętu, tylko dostał to czego potrzebował. Nie musiałam czekać w niepewności miesiącami na badania, które dzięki sprzętowi podarowanemu przez orkiestre miał zrobione odrazu po urodzeniu.Nawet nie wyobrażasz sobie jak wielka to dla mnie zapłata za to co robię, robiłam i robić będę. Niestety ludzie dostrzegają takie żeczy dopiero wtedy kiedy to oni są w podbramkowej sytuacji.
A jeszcze odnosnie Mateusza, jest to osoba, która w sztabie działa od wielu wielu lat przerabiał wielu szefów i jednocześnie od wszystkich czegoś się uczył i na tą chwilę naprawde nie ma nikogo lepszego do tej funkcji niż On.
A czepiając się ubieglego finału i gwiazdy wieczoru warto zauważyć, że sam szef sztabu nie słucha takiej muzyki wiec gadanie o tym że robimy finał pod siebie samych jest troche nie na mniejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 13:59  
Cytuj
Niestety ale wszystkim nie da się wytłumaczyć ,że siedzimy tydzień w sztabie robiąc dekoracje ,że siedzimy popołudniami i wieczorami uzupełniając ankiety.. siedzimy od piątku do niedzieli sklejając puszki po to aby w tych czasach dać coś od siebie udowodnić innym ,że jednak zdanie "nic nie ma za darmo" traci sens robimy to za darmo aby kiedyś cieszyć się malutkim człowieczkiem które nosiliśmy 9miesięcy pod sercem a teraz ma zapewnioną odpowiednią opiekę i odpowiedni specjalistyczny sprzęt. Ludzi to nie interesuje mufka jest człowiekiem pokroju znanego w mieście pseudo dziennikarza Rodeckiego który wymyśli największą bajkę aby zwrócić czyjąś uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 19:04  
Cytuj
Pozdrawiam wszystkich którzy się przyczynili do wyniku WOŚP w Stalowej Woli. Wolontariusze poświęcili cały dzień na zbiórkę kasy, sztab poświęcił wiele dni żeby wszystko dobrze zorganizować. Byliśmy z całą rodziną pod domem kultury i uważamy jako postronni obserwatorzy, że było naprawdę ok.
Ci którzy tak krytykują to chyba z brzydkich jakichś pobudek.
Ale .... psy szczekają, karawana idzie dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 19:51  
Cytuj
Mufka ogarnij sie i zastanow nad tym kogo oczerniasz!! Znam osobiscie Kopcia i uwazam, ze jak na swoj wiek jest bardzo, ale to baaardzo odpowiedzialny. Malo kto ma tak poukladane w glowie, w tym wieku tak jak on. Chlopak odwala kawal dobrej roboty nie oczekujac nic w zamian. Bez wzgledu na to, kto bylby organizatorem w tym roku i tak znalazlby sie ktos taki, kto go obsmaruje blotem. Mateusz mam nadzieje, ze nie bierze sobie do serca tych obelg, ktore padaja pod jego adresem i za rok rowniez postanowi przewodzic w zbiorce pieniedzy na szczytny cel, jakim niewatpliwie jest WOŚP. Mateusz glowa do gory, wykonales kawal dobrej roboty. Olej to co mowia i pisza inni. Zawsze znajdzie sie jakas "dobra dusza",ktora zapewne nawet symbolicznej zlotowki nie wrzucila do puszki, a ma najwiecej do powiedzenia w tym temacie. Kopciu mozesz byc z siebie dumny!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 19:53  
Cytuj
Co tam robi Koterski ??

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 20:31  
Cytuj
przynajmniej chlopak cos zrobil poswiecil swoj czas a wiekszosci z nas pewnie 99,8% niechcialo by sie dupy ruszyc sprzed komputera zeby cos zrobic w czynie spolecznym. Tyle w temacie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 18 Lis 2010r.
Skąd: z nienacka ;)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 20:51  
Cytuj
Witam ;) ogonie malo udzielam sie tutaj na forum w wiekoszsci czytam te wypociny jezyk , ale nawiazujac do tematu , widze ze niektorym jest strasznie ZAL ze nie sa w sztabie badz nikt na nich nie zwraca uwagi albo nie wiem co ;| Osobiscie nie wnikam w sprawy Sztabu a mianowicie czy maja z tego jakies pieniadze (wedlug tego co wyczytalem robia to za darmo) i wogole na temat WOPS ze Pan J. Owsiak bierze jakies 10% - poprostu śmiech mnie szarpie jak to slysze i czytam , ogolnei sie nie przejmuej takimi informacjami, dla mnie wazne jest to ze jest Ktos w Tym kraju ktory ma za przeproszeniem "JAJA" i cos organizuje i Wiele dzieci zostalo uratowanych przez Akcje WOSP poprzez sprzet zakupiony z zebranych Funduszy , a co Do imprez organizowanych w Stalowej Woli no to Prawda jest Taka że Gdyby nie szef Sztabu (Pan Kopec) oraz wiele osob z nim zwiazanych nie zainteresowaloby sie Akcja zorganizowana przez pana Owsiaka no to podejrzewam ze Stalowa Woal jako miasto nie uczestniczylaby w tej calej akcji ;], \a tak widac ogrom pracy i sera wlozonego w ta Impreze , wiadomo ze byc moze sa jakeis tam niedociagniecia ale to w niewielkim stopni- to tak jak z charakterem czlowieka - Nikt nie jest Idealny i nie bedzie, zawsze sa jakeis potknięcia , Wiec Prosze darujcie sobie glupie komentarze na Temat WOSP , bo uwazam ze naprawde niosa pomoc dzieciom poprzez zakup roznego rodzaju urzadzen co Notabene powinno robic Państwo - no ale wiadomo jak sie dzieje w naszym rządzie i wogole - tutaj pozostawie to bez komentarza.
Ogolni cieszmy sie ze jest cos takiego jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i spojrzmy na to realnie . . .

Pozostaje mi pozdrowic Napinaczy itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Moja babcia na własne oczy widziała jak gówniary telepały puszkami...


Babcia. Bardzo wiarygodne źródło informacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 21:51  
Cytuj
Ludzie, co Wy chcecie od Kopcia? Młody, energiczny chłopak. Jakoś nie widzę, żeby miał problemy z wysławianiem się. Całkiem dobrze mu to idzie, patrząc na to, że nie poajwia się w mediach na codzień umiech Większość z Was co tutaj po nim "jedzie" dostałaby czkawki przed kamerą i jedyne co miałaby do powiedzienia to: "yyyyyyyyyy". Zamiast się cieszyć, że mamy w Stw ludzi, którzy coś chcą robić dla innych to wolicie napierdzielać na wszystko i wszystkich, jakie to typowo polskie. Samemu to najlepiej siedzieć na 4 literach i bekać, ale innych to łatwo krytykować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 09:02  
Cytuj
Wiecie jakie mam zdanie na temat WOŚP.

- rozumiem, że ci, któzy się nabijali i kpili z tego człowieka, w przyszłym roku sami wezmą się za organizację tego czegoś i zrobią to o niebo lepiej, przy czym, będą supier medialni i wogóle zero streu przed kamerą.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 14:06  
Cytuj
CYTAT

- rozumiem, że ci, któzy się nabijali i kpili z tego człowieka, w przyszłym roku sami wezmą się za organizację tego czegoś i zrobią to o niebo lepiej, przy czym, będą supier medialni i wogóle zero streu przed kamerą.


Zgadzam się z mirkiem777 jeśli chodzi o opinię na temat Mateusza (zapisze sobie datę i godzinę bo coś takiego nie zdarza się na codzień potluczony )


PS. Nie rozumiem dlaczego autor(ka) tematu uważa że WOŚP w tym roku nie wypalił?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 14:43  
Cytuj
To nie jest kwestia stresfu pzred kamerą. To kwestia braku wykształcenia. Zachowuje się jak przygłup.
Jego wypowiedzi są puste.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 16:03  
Cytuj
murena wykształcenie nie gwarantuje jeszcze medialności. Jam mam nawet trochę "doświadczenia medialnego" a pomimo to, przed kamerą na pewno zeżarłby mnie stres.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
Wiecie jakie mam zdanie na temat WOŚP.

- rozumiem, że ci, któzy się nabijali i kpili z tego człowieka, w przyszłym roku sami wezmą się za organizację tego czegoś i zrobią to o niebo lepiej, przy czym, będą supier medialni i wogóle zero streu przed kamerą.


Normalnie aż dwa razy przeczytałem. miriam zgadzam się z tobą w 100%.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 16:04  
Cytuj
murena wykształcenie nie gwarantuje jeszcze medialności. Jam mam nawet trochę "doświadczenia medialnego" a pomimo to, przed kamerą na pewno zeżarłby mnie stres.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
Jam mam nawet trochę \"doświadczenia medialnego\" a pomimo to, przed kamerą na pewno zeżarłby mnie stres.


mirek777
Wklejanie artykułów z niezależnej liczysz jako "doświadczenie medialne" ? chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
murena wykształcenie nie gwarantuje jeszcze medialności. Jam mam nawet trochę \"doświadczenia medialnego\" a pomimo to, przed kamerą na pewno zeżarłby mnie stres.


Nikt tu nie mówi o medialności. I nikt tego od szefa nie wymaga - medialny ma być rzecznik prasowy.

Tutuaj chodzi o jego ogólną postawę, podobną do żula, dresa, bez światopoglądu, a nie o stres czy retorykę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
To nie jest kwestia stresfu pzred kamerą. To kwestia braku wykształcenia. Zachowuje się jak przygłup.
Jego wypowiedzi są puste.


W innym temacie napisałem "że chyba masz problem ze sobą" po tym co tu napisałaś już wiem ze nie chyba a napewno masz problem ze sobą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 18:55  
Cytuj
CYTAT

Nikt tu nie mówi o medialności. I nikt tego od szefa nie wymaga - medialny ma być rzecznik prasowy.

Tutuaj chodzi o jego ogólną postawę, podobną do żula, dresa, bez światopoglądu, a nie o stres czy retorykę.



Ja piernicze, człowieku co Ty w ogóle piszesz? JAki dres, jaki żul? NIE OBRAŻAJ CZŁOWIEKA bo tyle jesteś wart/warta ile o drugim człowieku potrafisz powiedzieć. Mnie Twoje wypowiedzi wszystko wyjaśniają, przed monitorkiem to każdy mocny. Pewnie równieśnicy z klasy w podstawówce pluli na Ciebie i Cię gnębili... i teraz chcesz się wyżyć na innych, a że internet daje pewne poczucie anonimowości to czujesz się jak ryba w wodzie, szkoda, że ta woda to bajoro, a Ty jesteś jakąś marną płotką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »